(Ще) кърмите ли навън?

  • 3 751
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 694
Кърмила съм в Градския парк в Пловдив и често ми се налага да го правя там.Интересно ми е ,че по-възрастни жени се заглеждат,но на младите хич не им пука.Не ме претиснява,че трябва да нахраня бебето си ,когато е гладно.Кърмячесто пред приятелките си,на пикници и т.н.Тук обаче в моя граднравите са малко закостенели и виждам подигравателни усмивки като ме видят да правя това,но на мен хич не ми пука.... Whistling

# 76
  • Мнения: 1 735
sneji_73 , а ти кърмиш ли още?
П.П: Много положително ми подейства постинга ти. Hug

# 77
  • Мнения: 386
Бяхме в Хиполенд, бебата се разрева сърцераздирателно, питах служителка къде мога да седна да накърмя,а тя  #Crazy - ми няма къде. 
!

# 78
  • Мнения: 728
  Е туй то Close
Тъпаци колкото щеш и навсякъде Close

# 79
  • Мнения: 412
Искам само да ви се зарадвам публично и да ви прегърна  Hug Аз, за разлика от polimoliкоято още не във вашия отбор, вече съм отпаднала от него  Grinning, но се унесох в мили спомени сега и особено като се сетих за информираността на акушерките и лекарите  Joy
Моят тигър е кърмен 1 година, така се получиха нещата, през цялото време съм действала интуитивно но и изпълнена със 100% увереност, че правя най-доброто за него  Grinning. В първите дни в болницата четях един флайър на гармастан, където съвсем кратко беше обяснено стъпка по стъпка кърменето, изцеждане, редуване на гърдите и т.н. Показах го на една педиатърка и тя ме помоли да оставя това хвърчащо листче в болницата, след като ме изпишат, за да го четат на другите майки  hahaha пак ще подчертая, че става въпрос за проста рекламна листовка  Grinning която беше повишена в учебно пособие...
Поздрави на всички   bouquet

# 80
  • Варна
  • Мнения: 758
И ние бяхме в Хиполенд вчера. И си мислех, че след като са се наредили там магазини по западен тертип ще им е хрумнало да се погрижат и за тази подробност.
Да ама не!
И се кърмихме на пейката на входа/изхода на Пикадили точно по обяд, когато от околните фирми прииждат хора да си вземат нещо за гризкане. Също вчера се наложи да се покърмим и на спирката пред КАТ във Възраждане, защото не можах да се кача на 3 поредни автобуса и да стигна в заветния Хиполенд, където си мислех че ще има по-спокойно местенце. Тя беше в слинга, седнала с лице към мен и отдалече не си личеше толкова, но все пак спирка е. Когато пристигна автобус, подходящ за колички момата продължи да си цока и чак след като седнах в самия автобус реши, че става нещо нередно и спря.
Както винаги, когато съм кърмила на открито, хората се правят, че не ни забелязват докато не свършим с кърменето.

# 81
  • Мнения: 1 735
Бяхме в Хиполенд, бебата се разрева сърцераздирателно, питах служителка къде мога да седна да накърмя,а тя  #Crazy - ми няма къде. 
!
А защо си питала ?  Wink

# 82
  • София
  • Мнения: 1 877
днес дори си папахем в слинга , отирайки за сладолед с татито с квартала, вървим , а тя си суче, аз покрих леко с една тънка кърпа и така, няма да чакам да яде половин час у дома и да си губим време, да не ни видят , че кърмим навъм, то дори в слинга не личи какво става вътре!

само много ми се зверят ан слинга, да ви кажа, кенгуро ли е , какво ли е, сигурно се питат, по - скоро им прилича на негърска препаска Simple Smile), ама много важно Simple Smile, няма да вдигам количка за щяло и нещяло, тя има няма 4 кила Simple Smile
иначе като видят, че имам бебче вътре и едни погледи , едно чудо Simple Smile, многи интересно по кварталите, нали се знаем кои сме майките и зор като някоя е по - различна Simple Smile

# 83
  • Мнения: 532
vaniliaice, много си сладка! Браво на теб! Много се накефих на постинга ти!

Ей така се прокламира кърменето - с млади, хубави, интелигентни и знаещи какво правят кърмещи момичета.

Не стига, че кърмят, ами го правят и ходейки, и бебето горкото в някакво странно кенгуру и то толкова малко бебе, хихихих, просто си представям кварталните физиономии  Shocked

А само за инфо - слингът беше закупен или "направи си сам" и ако е опция 1 - откъде?  Heart Eyes

# 84
  • Мнения: X
Да,вече го правим-в градската градина в Пловдив явно вече си е установено като нормално явление/доста форумки се събират там/и на никой не му прави особенно впечатление...И аз си мисля,че няма нищо странно в това да си нахраниш/особенно с нещо полезно/ детето навън.

# 85
  • Мнения: 144
Да! Кърмя където сваря, в градинките , паркове,спирки, даже днес кърмх в таксито. Бях сама с бебчо, той се разплака и то половин час след последното хранене и нямаше как. Вече не се притеснявам изобщо, дори не обръщам внимание дали има зяпачи.

# 86
  • Мнения: 462
Този път няма да обяснявам, а направо ще покажа:


# 87
  • Мнения: 35 968
кърмя навън без проблем Simple Smile

# 88
  • Мнения: 1 425
Да, кърмя навън.  По паркове, градинки, магазини, тоалетни. Последно ми се наложи да кърмя в автобуса  Laughing.

# 89
  • Мнения: 619
влизам да кажа,че кърмя навън и е много приятно-хем си навън ,хем детенце е доволно   Party

Общи условия

Активация на акаунт