Мартенски мами 2019

  • 45 784
  • 709
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!

Бременна съм в 8 г.с.  Чухме и сърчицето, за сега всичко е нормално. На мен ми е доста зле, но и това е в рамките на нормалното.
Желая лека бременност на всички и здрави бебчета на финала!

# 601
  • Мнения: 275
и аз да се отчета ...видях Heart а термина ми е Април. Така че трябва да пожелая на вс тук леко бременеене, аз се "местя" в априлски мами. успех на всички! Hug

# 602
  • Враца
  • Мнения: 1 428
И аз днес чух и видях сърчицето на бебчо Simple Smile но се оказа, че съм с обърната матка и доктора го търси доста, та накрая с вагинален ехограф го видяхме Heart Eyes

JoyJoy86 аз съм от априлчета 2017, нищо че преносих и родих чак май месец. Желая леко бременеене на вдички Simple Smile

# 603
  • Мнения: 32
И аз съм с априлче от 2017, ама родено през май Simple Smile)

# 604
  • Мнения: 1 295
danaq_lv,

Забранила си си личните съобщения. Моля прати ми мейл, за да те поканя в групата. Поканата ще приемеш после от мейла. (нека мейла е асоцииран с акаунта ти във фейсбук.) Благодаря.

# 605
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 350
Здравейте мацки, честит празник на всички именички и честит празник на всички Варненци 🤗🤗🤗

# 606
  • София
  • Мнения: 1 146
Да ви почерпя виртуално по една безалкохолна биричка Beers :beer Beers,
че днес съм именячка.
Нека Богородица ни закриля и да родиме живи и здрави бебоци Yum
Бъдете здрави и усмихнати Smile

# 607
  • София
  • Мнения: 216
Честит имен ден и от мен на теб и на всички твои адашки. Бъдете живи и здрави и лека и успешна бременност ви желая! И аз пийвам понякога безалкохолна бира и безкофеиново кафе, така че ще се почерпя за твое здраве Simple Smile

# 608
  • София
  • Мнения: 2 359
Честит празник и от мен на празнуващите ! Нека всички износим прекрасни дечица Simple Smile
И ние вчера видяхме бебо. Всичко е наред, в 9 седмица съм.
Въпрос към мамите, на които плода отговаря на една седмица по-малко  - изместиха ли ви термина? Забравих да питам доки, а пък се замислих?
Нещо ми се струва, че темата замря след като има фейсбук група 🙂

# 609
  • Мнения: 113
Ееее, дано не спрем да пишем тук. Аз във фейс ще се добавя на много по - следващ етап. Че имам лош опит с подобна група с първото дете. Уж беше тайна, а половината ми познати ме бяха видяли, че членувам там. Освен това на един етап я бяха и разбили хакери и качени снимки на бебоци, вече родени, се разхождаха без проблем в Интернет пространството. Ще изчакам още. Но пишете и тук. Simple Smile

# 610
  • Canada
  • Мнения: 3 358
И аз смята да пиша тук, засега. Хакери не ме притесняват толкова, колкото недоброжелателни членове на групи. Пък и да, вижда се в какви групи членуваш, тайни, явни, няма значение.

# 611
  • Мнения: 14
Мамчета, усещате ли нещо като странно опъване около,над яйчника вдясно?

# 612
  • Мнения: 19
Честит празник и от мен на празнуващите, бъдете здрави и усмихнати 😘😘😘
Аз също за сега съм тук, за фейсбук може би по натам Simple Smile
Утре съм на преглед за сърчице, незнам вече какво изпитвам .. вълнение, страх, надежда, безпокойство... и аз незнам ..
Симптоми продължавам да нямам и от това може би идва безпокойство... но утре ще видим Simple Smile

# 613
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 350
Здравейте и от мен, аз също не съм се присъединила към ФБ групата. Предният оът го направихме след като родихме и до сега си поддържаме групата, страхотно е. Но тук му е някакси по-на сърце....

По въпроса за термина, сега е прекалено рано да се преизчислява термина според мен... може след две седмици всичко да е в норми. Обикновено терминът си остава тозИ, който е по последен МЦ.

Иначе аз като легна по гръб,  усещам леко втвърдяване на корема от лявата страна на пъпа... не помня преди дали е било така...

# 614
  • Мнения: 87
Аз съм с една седмица назад , зареди късна овулация, но не са ми сменили термина още. Според лекарката има вероятност да навакса.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт