Не съм отмъстителна, но в случая го искам, помогнете ми как да го направя

  • 19 371
  • 270
  •   1
Отговори
# 255
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Що не им предложите групов секс Mr. Green Няма ти и мъжо и на оная да стоите на сухо я Laughing

А , е това ми хареса. Може да се съберете  у вас или у тях,да си пийнеш лекичко и уж на шега да подхвърлиш идеята и да гледаш реакциите на двамата прегрешили... hahaha Joy Joy Joy

# 256
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Здравей, лунатиче! Ужасна изненада ти е поднесла съдбата, или по-скоро БЛАГОВЕРНИЯТ. Не бих му го простила! Не е единственият мъж на света, я! Багажчето и при мама!Аз лично бих му казала, че всичко знам, че ме е наранил и т.н.Ще му покажа ОНАЗИ какво е писала за него и ще му кажа, че не ЖЕЛАЯ да ги виждам повече(нея и съпругът и). Това е! Край! Финито! Конець! Той да реши дали иска да запазим семейството, но няма да му е лесно smile3516. Всеки ден бих го накарала да ми доказва привързаността си към домашното огнище. И това ще продължи до тогава, докато не съм съвсем сигурна!!!!

Точно така !  Peace

# 257
  • Мнения: 4 195
Що не им предложите групов секс Mr. Green Няма ти и мъжо и на оная да стоите на сухо я Laughing

А , е това ми хареса. Може да се съберете  у вас или у тях,да си пийнеш лекичко и уж на шега да подхвърлиш идеята и да гледаш реакциите на двамата прегрешили... hahaha Joy Joy Joy
ах Джема Джема.........хахахах, това вече ще е за Оскар #Crazy #Crazy

# 258
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
От_луната, от всичко прочетено разбирам, че обичаш мъжа си и искаш да запази семейството си.
Дано да не ми се налага да попадам в твоята ситуация (никой не е зстрахован, аз също). Сигурно тогава бих мислила много и може би биха ми дошли други неща наум, но като че ли бих постъпила така:
Има неща в живота, за които човек просто трябва да се пребори. Като например това да запазиш семейството си. Очевидно тази жена-ПРИЯТЕЛКАТА-волно или неволно, те дразни. Аз бих се постарала да я разкарам от живота си. Затова ще се обадя на НЕЯ. Ще й дам разпечатката. Ще й кажа, че знам, че ТЯ е писала всичко. Ще й кажа да стои далече от мъжа ми и да направи така, че да сложи край на така нареченото тяхно "приятелство". Да престане да се вижда с него с повод и без повод. И да не си помисля да каже на съпруга ми за този наш разговор и за тази разпечатка. Защото ако съпругът ми дори само ми намекне, че знае, следващият, който ще прочете разпечатката и ще получи най-пълни разяснения по нея ще бъде НЕЙНИЯТ съпруг. Ще й кажа да стои далече от семейството ми, защото ако тя се бърка в МОЕТО семейство, аз няма да пощадя НЕЙНОТО. Ако иска да запази своето семейство, да стои далече от моето. Точка. Няма да й искам обяснения, нито извинения. 
Точно сега-когато е бременна-надали ще й се рискува да подлага семейния си живот на изпитания. Не ти, а тя е дробила тази каша-да се оправя.
След това бих се заела с мъжа си. Може би няма да му кажа, че знам. Не бих поставила тази изневяра като проблем между нас. Приела съм, че мъжете не могат да бъдат моногамни, и че ако има мъже, които не са изневерили на жените си, то те са изключение. Не съм толкова наивна, за да смятам, че моят мъж е между изключенията. Не бих му натрилава носа с тази случка. Все пак-било е само веднъж, каквото и да е означавала въпросната случка за него тогава. Бих се постарала да му създам повече положителни емоции в къщи, за да го накарам да се чувства добре с мен и в нашето семейство. И бих разговаряла с него за НАС. За това кой как се чувства в семейството ни и ако има проблеми между нас, да се опитваме да ги решаваме някак си. Понякога така се омотаваме в ежедневие и в битовизми, че преставаме да обръщаме внимание на важните неща. За съжаление, налага се подобни ситуации да ни разтърсят, за да се вгледаме по-добре в себе си и в хората около нас и да видим, че има проблем, който по една или друга причина пренебрегваме.

Съжалявам за това, което се налага да преживяваш. Представям си колко нещастна се чувстваш. Наистина-добре е, че мъжът ти не е при теб сега. Дано времето да ти стигне, за да премислиш добре и да вземеш най-доброто решение.   Hug


Браво Vivi, твоето изказване ми хареса много, освен товамай е най-разумното и трезво, което трябва да направи От_луната,акоиска да си запази семейството.   bouquet

# 259
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Що не им предложите групов секс Mr. Green Няма ти и мъжо и на оная да стоите на сухо я Laughing

А , е това ми хареса. Може да се съберете  у вас или у тях,да си пийнеш лекичко и уж на шега да подхвърлиш идеята и да гледаш реакциите на двамата прегрешили... hahaha Joy Joy Joy
ах Джема Джема.........хахахах, това вече ще е за Оскар #Crazy #Crazy

Ами тъй де. Защо така да се чувстват пренебрегнати хорицата? Голям цирк ще е наистина.

Ако говорим сериозно, то реакцията на мъжа и показва, че иска да си запази семейството, но все пак мисля, че са правили нещо и той се е засегнал от коментариите, които не са в негова полза. Аз на мястото на от_Луната бих искала извинение , така да се унижи оная пачавра ( извинете ме за думата, ама не намерих по-подходяща ), както нея са карали да се унижава, като и се извинява. За мен това е най-унизителното в случая, да я кара ( този, който уж я обича) да се извинява. ТЯ, на която трябва да се извинят ! Е, не,  бих го застреляла направо , честно ! #2gunfire. Да не говорим, че изобщо не бих и се извинила, щях да си тръгна , колкото и да държа на него.
А и как така и разказва такива подробности, колкото и да са близки, той по отделно на всеки ли разказва- на нея и мъжа и.Значи щом споделя и с двамата,би следвало да казва такива неща и пред двамата заедно. Как го приемамъжът и тогава? Ега ти.Има нещо смахнато в това семейство. И ние имаме такова семейство приятели, но мъжът ми казва,че не споделя с приятеля си интимни подробности. Камо ли пък със жена му. Защото веднъж го попитах- вие с  еди кой си всичко си казвате, сигурно знае и какво правим в леглото. А той ми отговори буквално : " Ти добре ли си, как ще му кажа такива неща?" Вярвам му, защото няма за какво да ме лъже ( а и въпросният приятел беше мое гадже за кратко преди да се запозная с мъжа ми, така че мисля, че ще е неудобно да обсъждат неща от сорта. Joy ). А дори и да споделят не ми пука какво си говорят де. 

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 15:25 от djemma

# 260
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Колко е малък светът. Една обща позната се оказа права.
Лунната, ти не си от голям град, нали?

# 261
Колко е малък светът. Една обща позната се оказа права.
Лунната, ти не си от голям град, нали?


Какво имаш предвид Liorena? Както казаха историята е банална, така че може и да ме бъркаш.

# 262
  • Мнения: 490
Колко е малък светът. Една обща позната се оказа права.
Лунната, ти не си от голям град, нали?





Защо почвате да си играете на детективи,и без това сме анонимни малко или много!
Място за интриги няма тук Rolling Eyes

# 263
Колко е малък светът. Една обща позната се оказа права.
Лунната, ти не си от голям град, нали?


Liorena, писах ти на лична Simple Smile

# 264
  • Мнения: 191
Ако връзката им е отдавна това значи той не е безразличен към
  нея,остави го не му казвай нищо.Почни да излизаш с пиятелки,обличай се по предизвикателно ,говори често по телефона,не го забелязвай.Това ще го подразни-особенно ако те обича-ако поискаш обяснение е рискуваш да те излъже, а пък щом един път го е направил пак ще го направи- реши за себе си как искаш да живееш.Желая ти успех newsm10

# 265
  • Мнения: 431
Колко е малък светът. Една обща позната се оказа права.
Лунната, ти не си от голям град, нали?


Необходими ли са такива интриги? Confused

# 266
  • Мнения: 1 149
Много хубаво си раказала историята и се вижда кой защо и как.
Не виждам за какво има да има отмъщаваш, защото:
1. Това е било само веднъж
2. Било е преди 1 година
3. Тя е имала семейни проблеми и също е търсила решение (отмъщение) - не го е намерила и е спряла
4. Ти си била в напреднала бременност, мъжа ти може би също е търсел отдушник на проблем (сексуален)
5. Смяли са се за да прикрият истината и неудобството си , а не да ти се подиграват!
6. Защо ти е изневерил с нея, защо тя е спала точно с него? - просто, познават се отдавна , близки са, най-лесното решение. Може пък да са си помогнали другарски!  Wink
7. Разбрали са, че връзка м/у тях не става (не бива да става) и са сложили точка, без да го правят достояние на половинките си, без да нараняват и да ссе разпаднат 2 семейства.

Мисля, че те са си извадили поука и не е нужно да им се издават присъди.
Тя си е наказана вече - знае за похожденията на мъжа си и страда.

Ако извадиш историята от миналото , търсейки отмъщение:
най-вероятно 2-те семейства ще се разбият, 3 деца ще страдат и 3-ма души вече няма да могат да бъдат приятели. (3-ма, защото 4-я знае и не е приятелски настроен)
Не причинявай това на себе си и толкова невинни хора - приятелят и всички деца!


От цялата история ми стана неприятно, че са те карали да се иззвиняваш на човек, който всъщност на теб дължи извинение! Тук са прекалили.
Другият проблем е, че той споделя прекалено лични неща и тя ги разнася.

Ако държиш тя да се разкара от живота ви можеш да я държиш в шах с разпечатките от чата. Казваш й какво искаш и че ако не се съобрази мъжа й ще прочете хисторито. Ще се стресне и ще си пази семейството. НО все пак ми се вижда краен и ненужен вариант. Бих запазила този коз за по-нататък, не знаеш кога ще ти потрябва.
Успех!
Точно така мисля и аз.Успех миличка

# 267
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не съм се покрила, просто той си дойде днес и ...
ЕЕЕееее... не е честно. Завършила си изречението като в сериала "Дързост и красота" - все ни държат в напрежение, кво ще да стане в другата серия.

Съжалявам, че сте го изтълкували така. Имах предид, че не мога да седна на компютъра и да пиша, а още повече, че тези неща не се изясвяват за секунди.
Както знаете много мислих, прочето по няколко пъти това, което ми написахте всички. И нищо не реших. Нищо конкретно, защото когато си решавах да направя нещо в следващия момент си казвах, а защо пък не това. И накрая си казах, че ще действам спонтанно и каквото стане. Та ето какво стана.
Върна се моя, не го започнах още от вратата. Въпреки, че той усети, че има нещо, пита ме защо съм тъжна и дали се сърдя, аз си премълчавах. И накрая просто го попитах "кога се чукахте със В...". Той ме погледна и каза "Скъпа, моля те, пак ли започваш?". При което аз му казах, че си имам основание и не го казвам току така, казах му че ще му покажа какво точно имам предвид. Не направих разпечатка, просто бях събрала основното от разговорите ни в един документ и му го отворих. И той седна да чете, аз естетсвено седнах до него да му виждам реакцията. Като видя, че пише, че имал чулства към нея започна да се смее на глас. Аз му казах, че изобщо не е смешно и се разплаках и той ми каза, че всичко това е абсолютна глупост. Нямало такова нещо, тя си го била измислила. Нито за миг не се усъмни, че става въпрос за нея и него, това го разбра веднага. После каза "Отивам да се разправям с нея, утре ще почне да разправя на хората и че е бременна от мен". Аз го помолих да не ходи и той каза "Да, правилно, всъщност повече няма да и проговоря, дори и няма да и кажа причината за това, обещавам ти! Моля те скъпа, знеш, че те обичам и не съм направил подобно нещо, та аз не я  харесвам дори и Р... ми е приятел. " Попитах го от къде тя знае всичките тези интимни подробности за него и той ми каза, че и е споделял и ги е казвал. Всъщност аз се уверих, че споделя много неща и от разговора с нея - тя дори знаеше какво правим двамата в леглото, за което също бях много разстроена и бясна. Той каза "Ядосан съм и затова, че говори глупости и още повече , че те разплака, наистина не искам повече да чувам за нея." После ми пусна песента на Михаил Белчев
От много, много отдалеч
ще идвам винаги докато мога,
Но някой ден, краката ми, щом не издържат.
Ще допълзя на лакти и колене,
за да ти кажа, че на този свят
обичам само, само теб.

Ще допълзя на лакти и колене,
за да ти кажа, че на този свят
обичам само, само теб.

и ме прегърна.

Това е за сега. Но всъщност не му повярвах, поне не съвсем. Може и да е така, но аз се съмнявам и ще разбера. А и нея може би ще я поканя на среща чрез кю-то ... Още си мисля какво точно да направя. Но това наистина не е края.
Е как ще ти каже, че това са нейни измислици? Нали уж му беше чела в пощата, че той и е пращал писма, или тя му знае паролата и си е изпратила сама и си е отговорила?  newsm78

# 268
 EmbarassedПообърках се малко в тази история......всъщност много се обърках. Не съм най-добрия съветник, понеже ужасно лесно се паля и правя неща, които могат да бъдат и избегнати, но аз лично не бих търпяла подобно поведение от мъжа си. Майната и на нея, тя по принцип не е твоя приятелка, но той.....незнам. Моето мнение е, че няма оправдание "Беше веднъж". И 1000 пъти да е все едно-случило се е.....
Съжалявам ако съм крайна

# 269
  • Мнения: 193
 Казваш, че знаеш за нещата отдавна? Как живееш с мъжа си? Правите ли секс? Харесва ли ти? Обичаш ли го?Помисли струва ли си да падаш до там, че да й отмъщаваш? животът, май достатъчно й е отмъстил! Картата е мъжът ти! Ако го искаш само за себе си, кажи му всичко и почнете на чисто. Ако пък си решила да го разкараш, просто пак му кажи всичко в лицето и му тегли една майна Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт