Еконт

  • 6 061
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29 761
Багажникът ни е дълбок, но с тесен отвор, няма да влезе просто. Confused

Пералнята колет ли е или палет?!?!  newsm78  Че разликата е съществена...? newsm78

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 16:18 от Natali_

# 16
  • Мнения: X
Даже легнала успоредно на колата ли не влиза? Моята така я возихме с едно 30годишно баварче комби.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 891
Миналата година пращах пералня , от офис до офис м излезе 20 лв. Направете си я през олх, куриерска услуга (не карго).

# 18
  • Мнения: 29 761
Благодаря за съвета. Ще опитам така....

# 19
  • Мнения: 47
Здравейте, имам малко глупав въпрос когато изпращам на купувач пратка пише ли моя адрес .Той вижда ли моя номер или данните ми

# 20
  • Мнения: 3 753
Ако изпращате от офис ще види офиса,от който сте пратили.Име и телефон разбира се,че вижда.Пише ги на пратката.

# 21
  • Мнения: X
Ако пускаш от офис, пише от кой офис, но не и адреса ти. Телефонът ти мисля, че го има на товарителницата. За последното не съм сигурна, Спиди и Рапидо вече крият телефоните, но за Еконт не съм убедена.

# 22
  • Мнения: 47
Ако изпращате от офис ще види офиса,от който сте пратили.Име и телефон разбира се,че вижда.Пише ги на пратката.

Питах понеже ще изпращам телефон на един господин от ромски произход и не искам проблеми, защото повечето създават

# 23
  • Мнения: 1 758
Ако сте коректна от какво се питеснявате?
Отбележете опция преглед и тест, ако го плати няма как да има претенции след това.
Реши ли да досажда по телефона винаги можете да го блокирате.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Който го е страх от мечки, да не ходи в гората.

# 25
  • Мнения: X
Проверих, нашите товарителници са лепенки (не са А4, дето се сгъва и слага в джобче) - вижда се име и телефон на изпращач, както и от кой офис се праща.
Не знам дали може да поискате да скрият вашите данни. Мисля, че все още е вариант да посочите фалшиво име.
При Спиди име и телефон на частно лице не се виждат, вместо тях е изписано GDPR, но пък се вижда адресът.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Мисля, че все още е вариант да посочите фалшиво име.
Как ще стане това, при положение че, за да си вземе парите от продажбата и изобщо – за да може да се регистрира в системата на "Еконт" – трябва да предостави лична карта?

Между другото, за мен е безумно някой, който търгува онлайн, да се опитва да скрие телефонния си номер от потенциалните си клиенти. Изглежда ми супер измекярско, sorry.
А и не забравяйте, че ако въпросният получател има познат, работещ в "Еконт", с лекота може да разбере всичките ви записани в системата данни, не само името и телефона. Та, от криене и нерви полза няма.

Последна редакция: пн, 29 юли 2019, 13:06 от Blаck Cat

# 27
  • Мнения: X
Затова Спиди и Рапидо са решили проблема със закриване на данните в товарителницата. И пак невинаги са скрити, сега погледнах - направих 3 товарителници на Рапидо. И в трите всички телефони са напълно скрити, името на подателя се вижда. 2 са до офис - там се вижда името на получателя. Една е до адрес - името на получателя е скрито.
Не знам защо Еконт не го въведат.

Освен това мисля, че жената има право да не иска огласяване на номера й върху товарителницата. Този проблем може да се реши със специална карта само за контакт с клиенти.

# 28
  • Мнения: 47
Мисля, че все още е вариант да посочите фалшиво име.
Как ще стане това, при положение че, за да си вземе парите от продажбата и изобщо – за да може да се регистрира в системата на "Еконт" – трябва да предостави лична карта?

Между другото, за мен е безумно някой, който търгува онлайн, да се опитва да скрие телефонния си номер от потенциалните си клиенти. Изглежда ми супер измекярско, sorry.
А и не забравяйте, че ако въпросният получател има познат, работещ в "Еконт", с лекота може да разбере всичките ви записани в системата данни, не само името и телефона. Та, от криене и нерви полза няма.


Винаги съм коректна към хората на които продавам каквото и да е. Просто приятелка беше продала телевизор на един мъж от ромски произход телевизора беше в перфектно състояние нямаше му абсолютно нищо въпросният мъж е спукал екрана и е искал да върне телевизора та едни проблеми и затова не искам да ми се вижда адреса не искам да идват хора в къщи да ми правят проблеми за нищо

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Никъде не съм писала, че е некоректно да не искаш да ти се вижда домашният адрес. Той, така или иначе, не е изписан на товарителницата.
Обаче, щом те е страх от цигански номера, защо изобщо се занимаваш с хора от въпросния етнос? Ей-това не разбирам.
Както ти написах и по-назад, данните ти не са чак криптирани и всеки служител на "Еконт" може да ги види, ако пожелае.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт