Мами, защо се дразните толкова от кучетата ?

  • 12 084
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 288
Цитат

оттеглям се от темата, става безумно, а и почвам да се лигавя.

още веднъж се извинявам на потребителката , явно не съм се изразила правилно, казвайки " дано не си майка"

Няма проблем, след като вече знам, че не си имала това в предвид...
Мен, пък, ми стана гадно, че реагирахте така с надсмешка на неща, които съм чула, за които не съм сигурна, че са верни, и за едно мое предположение...
Но... карай... все тая, май...   no

# 226
  • Мнения: 68
Радето, предлагам от тук на татък да се въведе следната видова класификация:

Куче - най- висша форма на живот
Човек отглеждащ куче - малко по- нисша форма. Характеризира се с високо развита степен на хуманност
Дете - това е специфичен подвид от клас вредители. Към него трябва да се подхожда с особено внимание, защото в последствие се транформира, в някои от другите хуманоидни подвидове
Човек, който не отглежда куче - най- нисшата форам на жив организъм. Особено опасен!

Класификацията ти се приема!  Wink

# 227
  • Мнения: 14 654
3. Няма да почиствам след кучето ми, когато го извеждам в гората, по планини и т.н.- на места, далече от цивилизацията.  щото на такива места си позволявам да го пускам да тича на воля, без каишка!

а трябва, защото и на витоша може да се случи някой да настъпи лайното на кучето ти. освен това аз си водя детето на планина и ме дразнят пуснатите на воля зверове.
лайната на уличните кучета да ги събират тези, които се обявават против прибирането им в кучкарници, може дори всеки кучелюб да си вземе по едно такова от добрина.
идело ти е да убиеш децата, дето са надупчили кучето ти с пушка- добре че не си го направила. не одобрявам измъчването нито на животни , нито на хора. тези деца явно са зле възпитани и ако днес правят така на кучето ти, утре може да го направят и на някой човек

лулуто, добра класификация, приема се!

# 228
  • Мнения: 928
По въпроса за събирането на разните му там "неща" след кучето ми копирам мнението ми от др. подобна тема, мързи ме пак да я пиша. Подкрепям идеята, но с малки уточнения:
.....
4. Интересува ме кой ще ходи след уличните псета, как ще ги глобяват тях??? А и също и кой ще глобява тези стопани и майки, които не почистват след любимците си (било то кучета или деца)? Ако е за всички- да е за всички!!!


Браво и на теб. Темата е Мами, защо се дразните толкова от кучетата  не виждам, защо непрекъснато извъртате въпроса, но ще ти отговоря.
Да. Трябва да има и санкции за хора, които замърсяват, независимо дали изхождат децата си навън, ядат семки в парка или изхвърлят пликчето си от кроасан. Пощурявам като ги видя  #Cussing out

# 229
  • Мнения: 3 091
Темата май се поизчерпи, а?
 newsm78

# 230
  • Мнения: 68
Раде, хайде да не издребняваме! Ти като се разхождаш по планината и ти се приходи до WC кво- химическа тоалетна ли си носиш? Или в пликче ги носиш през цялото време "нещата"? Може би на теб и детето никога не ви се е случвало такова нещо, докато се разхождате сред природата?  Thinking А ЗВЕРОВЕТЕ  усещат хората, които ги мразят и или бягат надалеч от тях, или ги изяждат, ако са много зверовити проклетиите!!  Mr. Green

# 231
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Българче, вече съм ти фен Peace. Това за планината е наистина абсурдно!!!!

# 232
  • Мнения: 46 562

Темата отдавна се изчерпа, защото засегнатите отговарят избирателно, а като им зададеш въпроса директно се правят, че не го забелязват, защото няма какво да кажат  Laughing

# 233
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


Колкото до това, че е нормално деца да се изхождат където ги свари нуждата, само защото сме от един билогичен вид... Нямам думи.  Shocked

Само не ми казвай, че си изпишкваш кучето в чашка......няма да ти повярвам ........а и децата не излизат навън, за да пикаят....това се случва инцидентно.........пък и тоалетни липсват

# 234
  • Мнения: 3 091

Темата отдавна се изчерпа, защото засегнатите отговарят избирателно, а като им зададеш въпроса директно се правят, че не го забелязват, защото няма какво да кажат  Laughing
А сърцераздирателните дискусии кой къде изхвърля екскременти - могат и на лични, ама айде...
Никол, мъдрост неземна! Аз тук повече няма да пиша...

# 235
  • Мнения: 14 654
Раде, хайде да не издребняваме! Ти като се разхождаш по планината и ти се приходи до WC кво- химическа тоалетна ли си носиш? Или в пликче ги носиш през цялото време "нещата"?

от това, което си написала може да се заключи, че освен кучето ти и ти сереш в планината. освен кучешките лайна ме дразнят и хартиите, с които хората са си избърсали гъзовете и са ги хвърлили.

# 236
  • Мнения: 46 562

Колкото до това, че е нормално деца да се изхождат където ги свари нуждата, само защото сме от един билогичен вид... Нямам думи.  Shocked

Много странни майки познаваш  Laughing аз до сега не съм срещала такава, която да извежда детето си пред входа, когато й покаже, че му се ака  newsm78
Моето дете се изхожда в памперс, децата на нашата площадка, които вече са го махнали, както и възрастните ходят в тоалетната на кафето, към което е площадката.
За инцидентните пишкания, я ми отговори, ако ТИ пътуваш с кола и най-близката бензиностанция е на 40 километра какво правиш?

Ламята НЕСПАСКА, това е действителността, няма какво да се лъжем Tired

# 237
  • Мнения: 3 715
Не само след кучетата трябва да се чисти, но и след децата след престоя им на детските площадки. След цял ден игра на деца на двете площадки пред нашия блок е пълно с опаковки от храни, хартии и всякакви боклуци. С това изказване не вземам страна нито на защитниците, нито на противницте на кучетата. Смятам, че всичко опира както до чувството за отговорност на собствениците на кучета, така и до културата  на много майки, защото оставят децата си да ръсят боклуци, вместо да ги научат да ги хвърлят в кошчетата.

# 238
  • Мнения: 68
Раде, ти си рядко извисен човек. От онези, които ги дразнят някви си хартийки на храстите в планините, а подкрепят (и може би сами го правят) слагането на  отрова пред блока, за да се изтребят  гадните зверове на малоумните комшии! Прекланям се пред  светлата ти и никога не изхождаща се сред природата личност!  bowuu

Това няма да го пращам на лично съобщение, щото така си искам, повече и без това няма пиша по темата, отивам да опикавам и осирам националния ни парк, барабар с дзвера и др. разни

# 239
  • Мнения: 7 474
Играта загрубя   Naughty Naughty Naughty

Общи условия

Активация на акаунт