Мами, защо се дразните толкова от кучетата ?

  • 12 044
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 14 654
а не искате ли отделна тема за мръсотията от майките и децата ?

# 271
  • Мнения: 182
Радето, предлагам от тук на татък да се въведе следната видова класификация:

Куче - най- висша форма на живот
Човек отглеждащ куче - малко по- нисша форма. Характеризира се с високо развита степен на хуманност
Дете - това е специфичен подвид от клас вредители. Към него трябва да се подхожда с особено внимание, защото в последствие се транформира, в някои от другите хуманоидни подвидове
Човек, който не отглежда куче - най- нисшата форам на жив организъм. Особено опасен!

Ставаш смешна ! Ние , които гледаме кучета също сме майки ! Не страдаме от мания за величие и усещане за по - висша форма на хомо сапиенс ! Всеки си има разбиранията , но твоите са твърде крайни !
И още не разбирам тези изказвания от рода на : "Аз съм човек и искам да живея сред хора "... Ами живей си , кой ти пречи ? Не знам някой КУЧКАР виждайки невротизирана майка да гори от желания също толкова невротизираното и дете да има нещо общо с кучето ...
Мога да кажа , че мен такива индивиди ме травматизират също толкова . Като например : дете което по  примера на майка си стои на пътя на кола и псува шофьора да минава по - бързо  Sick Майка , която кибичи цял ден в градинката с бебето на бутилка бира  Sick Майка , която безучастно гледа как сина и се катери по решетките на терасите на блока  Sick
Хайде да поспрете вече ! Жлъчката дойде в повече ! Имаме животни , обичаме ги , гледаме ги ! Аз не определям на някой как да си възпитава детето , моля не ми навирайте в очите кривогледото си разбиране за света !  

# 272
  • Мнения: 14 654
...Майка , която кибичи цял ден в градинката с бебето на бутилка бира  Sick Майка , която безучастно гледа как сина и се катери по решетките на терасите на блока  Sick

това по-скоро е за темата: как може да има такива родители

# 273
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
...Майка , която кибичи цял ден в градинката с бебето на бутилка бира  Sick Майка , която безучастно гледа как сина и се катери по решетките на терасите на блока  Sick

това по-скоро е за темата: как може да има такива родители
Аз пък не виждам нищо лошо в това да се пие бира Mr. Green....

# 274
  • Мнения: 288
Добре, де, нали ако разнасяха толкова болести досега всички притежатели на кучета да сме се озовали или озовавали поне веднъж в болницата, заради тях...
Еми, нашите се изхождат на едната тераса, когато са вкъщи и им обираме мизерийките, т.е. имаме досег до техните изпражнения по-често, отколкото Вие, непритежателите на кучета, но нищо ни няма... Има единични случаи с кучешка тения... за които съм чувала супер рядко..
Някои от нас спим с кучетата си ... или се качват на леглото да ни събуждат... а за себе си и в нашето семейство ще Ви кажа, че мъжкия ни ни е издебвал и ни е целувал по устата с език.. направо си го е навирал.. ама ходим се мием веднага... търкане на зъби и т.н. ... и то не веднъж ни е изненадвал така... ама все още НИЩО ни няма... нито сме на смъртно легло, нито в болница, нито сме болни...  Wink
Не забравяй, че тези кучета ходят навън... понякога биват пускани да побягат из градинката зад блока, където няма деца... т.е. имат допир с мръсната околна среда ... НО пак нищо ни няма Simple Smile ! А и забелижи, че едно куче прихваща зараза отвън... не че я има и си я носи.. което може, между другото, да се случи на всеки - да прихване някоя зараза отвън...  

# 275
  • Мнения: 46 520
Аз пак да попитам: А майките не трябва ли да си събират фасовете от детските площадки, вместо да ги хвърлят по земята? А опаковките от всякакви храни, които децата им изяждат и остават по площадките кой да ги хвърли?

Трябва! И не само майките, а всички пушачи, какво ако още нямат деца, не виждам логика  newsm78

Cantrell_NY, мен не ме притесяват толкова болестите, колкото зъбките  Mr. Green

# 276
  • Мнения: 3 715
Да трябва това е въпрос на възпитание.Но въпреки това те не разнасят толкова болести колкото кучешките изпръжнения!
[/quote]

Изпръжнения от пръжки ли идва според теб?

# 277
  • Мнения: 288
Никол, я чакай да попитам, преди да кажа нещо... викаш зъбките... но какво се върти в главата ти - мисли за озверели кучета или просто за нормални кучета...? ( да го нарека така) Wink

# 278
  • Мнения: 1 629
Много ми хареса как темата зацикля през три-четири страници и веднага започва отначало. Само Никол е постоянна величина Grinning

# 279
  • софия
  • Мнения: 33
Яка кака зависи ти как ги харесваш. Но на мен никак не ми е приятно децата ми да ги настъпват да играят в тях и детето ми вече 3год. да си носи последствиятя от ухапването на домашно куче. Simple Smile

# 280
  • Мнения: 46 520
Никол, я чакай да попитам, преди да кажа нещо... викаш зъбките... но какво се върти в главата ти - мисли за озверели кучета или просто за нормални кучета...? ( да го нарека така) Wink

Не ги деля на озверели и нормални, както разказах по-горе, всяко едно нормално, може да стане озверяло ...

... Само Никол е постоянна величина Grinning

Чудя се от къде се пръкнаха тези ново потребители, защитници на кучета, точно сега, точно в този форум, изведнъж им дойде музата да се регистрират  Crazy пък и като си сменя ника, ще видиш ти една Никол  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 68



Не ги деля на озверели и нормални, както разказах по-горе, всяко едно нормално, може да стане озверяло ...


И всеки един нормален човек може да стане ненормален и убиец. Егати логиката.... Shocked

# 282
  • Мнения: 288
Е, аз само ще кажа, че няма никога да се стигне до единодушно мнение...
Докато Ви има Вас - противниците на кучета - ще ни има и нас - защитниците на кучета! И никой нищо не може да направи!!
Това е положението!!
Който иска да си умира от яд или нерви, или нещо друго...

Едни ще протестират и в повечето случаи ще си останат с протестите само... други ще си разхождат кученцатата... трети ще ги пускат свободно без надзор... четвърти ще ги убиват....

# 283
  • Мнения: 46 520
И всеки един нормален човек може да стане ненормален и убиец. Егати логиката.... Shocked

Разбира се, не само може, ами е факт. Сигурна съм, че не се доверяваш на ВСЕКИ непознат човек, така, както и аз не мога да се доверя на ВСЕКИ непознат собственик на куче?

Cantrell_NY, не съм противник на кучетата, противник съм на свободното им разхождане сред непознати хора.

Не съм и папагал, затова пиша за последно, който има някакви въпроси от тук нататък, ще намери отговора вътре:

Аз съм човек и искам да живея сред себеподобни, с всичките им предимства и недостатъци, който смята, че това не е нормално, мисля, че има проблем.

Избрала съм да не живея сред животни и това е мое право.

Уважавам правото на другите, решили да живеят сред животни, с уговорката да спазва правилата за отглеждането им, за да осигури безопасността и спокойствието на останалите.

Ако човек нарани друг- носи отговорност, ако куче нарани човек- стопанинът да носи отговорност.

# 284
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хайде....време е за ключ вече.

Общи условия

Активация на акаунт