Мами, защо се дразните толкова от кучетата ?

  • 12 077
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 288
Ужас!!!!  Shocked
Хубаво, че нямам такива мечти...

# 256
  • Мнения: 127
Не съм видяла че питаш мен---търси причина-трябва да има такава.Кой на кой е нарушил личното пространство-защо кучето е било пуснато в близост до деца и т.н.Кво да чувстваш--сигурно омраза.Но това не променя нищо--стопанката пак ще го пусне на другия ден.
Кучето ми не ака в парка--по простата причина че нямаме такъв.Ака в банята в къщи или на двора в къщи.Но тъй като всичко е мрамор го взимам в сълфетка и го нося вън в коша.ИИИИ не ме е гнус--да уточня.
Това мидремин--кво е?
Кученце винаги е на каишка--щото е голямо колко 36 размер обувка и се налага да го вдигам във въздуха по най-бързия и безопасен начин.

# 257
  • Мнения: 6 472
Причината съм я намерила. Абсолютно безотговорен човек си е позволил да си пусне кучето отвързано на детската площадка, въпреки че знае за агресивността му. Ето виждаш ли сега какво се получава - пак опира до това какъв човек си, а не дали отглеждаш дете или куче. Между другото съда също се съгласи с моята позиция. Само дето санкцията беше нищожна, а моето удовлетворение - никакво. Хайд да видим ако наистина има сериозни санкции, дали пак ще се случват толкова често такива инциденти.

# 258
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Чудя се, дали да се вслушам в призива от една друга тема и директно да врътна един ключ или теоретично е възможно от тази грозна караница да излезе някоя смислена гражданска инициатива...

Видно е, че разумните собственици на кучета и разумните не собственици на такива принципно имат не изключващи се виждания по въпроса...

Как мислите?

# 259
  • Мнения: 46 558

Мисля, че на този етап по-добра работа ще свърши ключето  Simple Smile

# 260
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хайде да изчакаме още малко...да видим по какво хората се различават от бесните кучета...
Ако се установи че няма разлика...ще ключим...

# 261
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз ухапах злото куче
ей така , за всеки случай
то със скок ми скъса джоба
от къде такава злоба ?   Mr. Green

Мисля, че Виктор Самуилов му е автора..........много свежо стихче......... Peace

# 262
  • Мнения: 730
Вие или наистина не разбирате, или ви изнася да се правите на ударени ...

Аз съм човек и живея сред хора, искам да излизам от нас и да не срещам тичащи пуснати песове, независимо от породата им, размера или характера, както е във всяка една нормална държава!
Кое по-точно не разбирате или понеже няма какво да кажете, намесвате неща, което нямат нищо общо със спазването на правилата за отглеждане на животни.

Така по-ясно ли е?


 Peace

# 263
  • София
  • Мнения: 708
А защо има страх детето от кучета? p.s. Не се заяждам, просто питам?

малко със закъснение, като беше малка и вързана в лятната количка, един огромен домашен любимец я облиза по лицето, може би съм се уплашила гласно, не си спомням, но страхът датира оттогава..

# 264
  • Мнения: 13 512
А защо има страх детето от кучета? p.s. Не се заяждам, просто питам?

малко със закъснение, като беше малка и вързана в лятната количка, един огромен домашен любимец я облиза по лицето, може би съм се уплашила гласно, не си спомням, но страхът датира оттогава..


Същия случай имам с дъщеря ми  и едно дръгливо коли.Съседката ми спеше с 2 колита в спалнята си  и пред асансьора един ден едното така облиза дъщеря ми,че  се стрсира детето.

# 265
  • Мнения: 203
Дразня се от кучешките лайна, които попадат в кофичката на сина ми докато си прави формички от пясък. Трябва да има ограничения къде да си разхождате кучето, не може докато изляза с количката от входа няколко кучешки фекалии да са се залепили по колелата й и аз после да си я пребера в къщи. Обичам кучетата! Не мога да понасям безхаберните собственици!

Гледала съм женски стафоршир териер- Виза, и черен женски кокер-шпаниол - Гея. Повтарям, не кучетеата, а собствениците им трябва да събират в торбичики отпадъците, да го държат на повод и ако е по агресивно с намордник. Иначе Глоба! Но това е проблем на цялата ни нация.

# 266
  • Мнения: 3 715
Аз пак да попитам: А майките не трябва ли да си събират фасовете от детските площадки, вместо да ги хвърлят по земята? А опаковките от всякакви храни, които децата им изяждат и остават по площадките кой да ги хвърли?

# 267
  • Мнения: 742
Аз пак да попитам: А майките не трябва ли да си събират фасовете от детските площадки, вместо да ги хвърлят по земята? А опаковките от всякакви храни, които децата им изяждат и остават по площадките кой да ги хвърли?

в това отношение с чиста съвест мога да заявя, че нито фасове хвърлям, нито боклуци оставям. Случвало се е поради липса на кошчета да се прибера у дома с найлнова торбичка с отпадъци, но ВИНАГИ почиствам след детето. Така че след като мога да изисквам от себе си подобно поведение, имам право да изисквам такова и от стопаните на кучета.

# 268
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пак да попитам: А майките не трябва ли да си събират фасовете от детските площадки, вместо да ги хвърлят по земята? А опаковките от всякакви храни, които децата им изяждат и остават по площадките кой да ги хвърли?

Трябва  Hug

# 269
  • софия
  • Мнения: 33
Аз пак да попитам: А майките не трябва ли да си събират фасовете от детските площадки, вместо да ги хвърлят по земята? А опаковките от всякакви храни, които децата им изяждат и остават по площадките кой да ги хвърли?
Да трябва това е въпрос на възпитание.Но въпреки това те не разнасят толкова болести колкото кучешките изпръжнения!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт