И нашият ред дойде

  • 6 852
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 441
...Моля ви дайте идеи какво друго освен бонбони, безалкохолни, торта трябва да се занесе.. .

тонни, освен нещата, които си изброила, ние бяхме поръчали в една фурна огромна вита баница, по-добре е от погача според мен.

Моментът е много вълнуващ. И да не забравите да се снимате smile3509

# 61
  • Мнения: 1 182
Тонни още малко и Ви очакват прекрасни дни...Пожелавам Ви цялото щастие...Бъдете много щастливи заедно!Със сигурност ще бъдете чудесно семейство  bouquet  bouquet  bouquet
И чакаме снимки после Hug

# 62
  • Мнения: 341
Честита ви голяма радост и от мен   bouquet !!!!Представям си как се чувствате-невероятно е наистина!!!Радвам ви се и се вълнувам заедно с вас!!!Все едно на мен се случва,дано има повече толкова хубави новини!!!Така в съпреживяване на вашето щастие по-леко ще дочакаме и нашето!!!!Бъдете много щастливи и много здрави!!!!Наистина детенце е като звездичка невероятен син имате!!!!!

# 63
  • Мнения: 3 537
Браво,Тони,много се радвам за вас!Толкова се вълнувам,като чета такива теми! GrinningБЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ! Hug

# 64
  и нас ни споходи късмета - 6 месеца след като подадохме документи
и сега чакаме делото и да си дойде по-бързо момчето в къщи. Осиновяваме -момченце на 3 годинки -мнооооого е красив
всички който са го видяли казват, че прилича на съпруга ми
а той ми казва- мамо ела, ела мамо, аз съм киши, -тоест хрисимир
успех и много търпение ти желая

# 65
  • Мнения: 171
  и нас ни споходи късмета - 6 месеца след като подадохме документи
и сега чакаме делото и да си дойде по-бързо момчето в къщи. Осиновяваме -момченце на 3 годинки -мнооооого е красив
всички който са го видяли казват, че прилича на съпруга ми
а той ми казва- мамо ела, ела мамо, аз съм киши, -тоест хрисимир
успех и много търпение ти желая

[/i]Много се радвам за вас, от тук нататък много късмет и здраве ви желая. Чувството е неописуемо дано по скоро си приберете детенце в къщи. lovekiss

# 66
  • Мнения: 358
поздравления от мен и малката димана. това е най-хубавото в едно семейство. появата на дълго очакваното дете. бъдете щастливи и това слънчице да осмисли живота ви.

# 67
  • Мнения: 171
Прибрахме се, вече сме трима. Всичко мина добре, Теди издържа геройски 7 часа път, като си легна в леглото спа цяла нощ без да се събуди, днес бяхме при чичо доктор, и там всичко е добре. Обаче Теди иска само на ръце и чак сега когато заспа ми остана време да пиша. Ще кача и още снимки ама след няколко дни. ЦЕЛУВКИ, МНОГО КЪСМЕТ  И ЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ #Onfire newsm51

# 68
  • Мнения: 77
Поздравления за порасналото семейство - много здраве, много късмет и много щастие на трима ви!

# 69
  • Мнения: 295
Скъпа Тонни!
Честито и от мен! Пожелавам ви да сте живи и здрави, много радости с вашия прекрасен син и нека Майка Божия ви закриля и води по трудния път на родителството! Още веднъж сърдечни поздрави и прегръдки! Hug  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 756
4естиот
да ви е жив и здрав и само щастие Ви пожелавам
4акаме снимки  bouquet

# 71
  • Мнения: 15 619
Най- прекрасната новина!  bouquet
От тук на сетне само най-най- най ви желая и на тримата.

# 72
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Прибрахме се, вече сме трима. Всичко мина добре, Теди издържа геройски 7 часа път, като си легна в леглото спа цяла нощ без да се събуди, днес бяхме при чичо доктор, и там всичко е добре. Обаче Теди иска само на ръце и чак сега когато заспа ми остана време да пиша. Ще кача и още снимки ама след няколко дни. ЦЕЛУВКИ, МНОГО КЪСМЕТ  И ЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ #Onfire newsm51
Тони,мила от тук насам само хубави неща ви очакват. Hug
А това за ръцете,позната история.Милият, на хубавото кой не свиква бързо. Laughing

# 73
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
Е браво миличка чаках да пишеш дали вече сте трима и като видях ми се насълзиха очите....
Много се радвам за вас и детенцето -честита ви радост и много успехи от тук на татък . Трудно се отглеждат децата ама по голяма радост от тях на света няма-думичките мамо обичам те не могат да се заменят с нищо....желая ви много здраве и късмет  bouquet

# 74
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
    Честито детенце. Да е живо и здраво и само радост и щастие ви желая оттук нататък. newsm35  261uu newsm44 newsm68 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт