И нашият ред дойде

  • 6 855
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 238
Тонни  мното хубави вести на много светъл празник нека светата майка да бди над детето и семейството ви от здраве и късмет да не се оттървете .Бъдете много щастливи.  bouquet

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 20:26 от Зечова

# 46
  • Мнения: 2 214
Винаги чета този под-форум.
Радвам се за всяка майка и за всяко дете което намерило майка си.
Дано при вас всичко стане така както си мечтаете.
Много е красиво детето, само се чудя на тези майки които ги оставят.
Възхищавам се на смелостта на такива като теб.
Възхищавам се на желанието да обичаш.
 на силата на духа.
Дано да си щастлива от цялото си сърце ти го пожелавам.

# 47
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Много любов и щастие   bouquetМалкия е невероятна.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Много се радвам за вас и за малкия. Винаги съм щастлива, когато някое дете успее да намери хора,които да го обичат и да се грижат за него.Дано повече дечица имат това щасстие.
Желая ви само хубави мигове .

# 49
  • Мнения: 131
Тони ЧЕСТИТО!
Синът ти е просто прекрасен. Дай Боже на всеки такова детенце. Целуни го от мен.

# 50
  • на път
  • Мнения: 2 804

Сърдечни поздравления!!   bouquet  bouquet
Просто нямам думи с които да изразя колко е прекрасно детето ви!!! Голям сладур!! Да ви е жив и здрав!

# 51
"....Имаше и едно момиченце, все още няма 3г., невероятно красиво, умно и добро детенце, в момента е с три отказа от БГ- семейства, заради едно малко петънце на коремчето, което и е по рождение. От дома казаха че ще я предложат на още едно БГ семейство и при четвърти отказ ще я впишат в регистъра за международни осиновявания. Много ми стана мъчно за това детенце, имаше толкова тъжен поглед. Пиша всичко това до чакащите- Не чакайте, ходете по домовете, занесете им бонбони, плодове, сокчета вижте децата и се борете за вашето дете. Не е вярно че няма деца, както ме убеждаваха до сега от РДСП-тата."

Кои (кой е) са тези домове, в които ви допускат до децата, дори и да им носите дарение - лакомства и др., ако знаят, че сте кандидат- осиновител?
Как да се борим за детенце, като нищо не зависи от нас или от Директорът на Дома!
Или греша?

# 52
  • Мнения: 171
Кои (кой е) са тези домове, в които ви допускат до децата, дори и да им носите дарение - лакомства и др., ако знаят, че сте кандидат- осиновител?
Как да се борим за детенце, като нищо не зависи от нас или от Директорът на Дома!
Или греша?


Аз съм далеч от мисълта да отидете и кажете "Добър ден ние сме кандидат- осиновители искаме да видим децата" или нещо от този род. Никой няма да ви позволи, както и няма да ви позволят да видите бебетата. По големите деца са си навън на площадката в определени часове. Просто елегантно и тактично трябва да напомняте за вас пред тези от които зависи.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 210
Възхищавам ви се и се радвам за всяка от вас, която накрая намира щастието си, но по-важното- дарява щастие на едно дете. Ходим с момичетата от движението в няколко дома. Естествено, че не се коментира кандидат-осиновител ли си или доброволец. Всеки, който иска дори само да прегърне едно дете и да му даде поне частица от липсващата им обич и ласка, може да идва с нас. Подробност има в тамата Благотворителност....

# 54
  • Мнения: 171
Благодаря на всички за сърдечните пожелания и подкрепа, какво щях да правя ако ви нямаше-не знам. Днес беше делото и след 7дни е големият ден. В планът за действие последна точка е тържествено изпращане и почерпка в дома. Моля ви дайте идеи какво друго освен бонбони, безалкохолни, торта трябва да се занесе. Някой ми бе казал че трябва погача, но тя каква погача ще стане на 3 дни, защото възнамеряваме да тръгнем във вторник.

# 55
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 557
Страхотна новина!Толкова е хубаво това,което ви се случва-просто думи нямам.Пожелавам ви  здраве,много,много щастие с това съкровище!Сигурна съм,че само радост и усмивки ще ви носи.
  Като ги гледам на снимката с проходилките повярвайте очите ми сега са замъглени от сълзи.Толкова са невинни тези малки душици!
  Като чета този под форум виждам,че са останали още много благородни хора!
   Прегръдки за всички от мен и малката Божидара!

# 56
  • Мнения: 3 116
Честито ви детенце мила Тонни Simple Smile Пожелавам ви много прекрасни мигове, на вас мама и тати и да ви е живо и здраво малкото съкровище Hug

 Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 15 619
Честито! Живи и здрави да сте! Това е прекрасна новина.

# 58
  • Мнения: 487
Моля ви дайте идеи какво друго освен бонбони, безалкохолни, торта трябва да се занесе. Някой ми бе казал че трябва погача, но тя каква погача ще стане на 3 дни, защото възнамеряваме да тръгнем във вторник.

Тонни, вярно, че погача няма как да занесете.  Мога да ти предложа да занесете плодове някакви. Полезни са, може да се купят от града в който отивате, а и сигурно децата ще се зарадват.

Каквото и да занесете, важното е, че това ще бъде вашия ден  bouquet

# 59
  • Мнения: 2 716
Честито! Много се радвам за вас! Надявам се всички добри хора да споделят щастието ви. Вие ме карате да се просълзвам всеки път, когато чета темата. Желая ви много щастие!  Tada smile3510 family4

Общи условия

Активация на акаунт