Дългото чакане след трансфер-тема87

  • 45 229
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 541
Чаках ли чаках симптом някакъв поне...вече съм средата на 14 г.с. и още ги чакам. Всички ми казват "късметлийка", но е наистина напрягащо да четеш как хората ги придърпва, понаболва, гъделичка, лошо им е, гърди ги болят, а при теб всеки ден е като всеки ден преди опитите. Бъдете спокойна, до няколко дни всичко ще се разбере.

# 736
  • Мнения: 85
Добро утро момичета, как сте всички?
Днес е 30 ден след трансфера наболяват ме гърдите, имам леко гадене сутрин не мога да си измия нормално зъбите, защото ми се гади от пастата за зъби, често ставам нощем до тоалетна и имам апетит. Така, незнам симптоми ли са, но във вторник съм при доктор Персенска на преглед, дано видим плоден сак, а може би и точици.Прекарах и тоя скапан ковид, без страшните симптоми лека хрема и болки в очите, това беше. Молете се за мен за вторник.
Честито и лека и безпроблемна бременност 😘Може ли да опише на 6-ти ден усещаше ли някакви симптоми, или по-рано, че и аз се притеснявам вече
Не се сещам точно на 6 ти какво точно имах, но до сега имам болки ниско долу, имах едно силно главоболие на третия ден след трансфер вдигнах и кръвно. Главоболието продължава леко, нее кръвно, но пише че е нормално. Бъди спокойна, почивай си повече, спи повече яж каквото ти се яде. Бъди внимателна с шоколада, ако може изобщо не яж, киселото, соленото, лютото също аз чак сега си позволявам да хапвам и то мн малко.

# 737
  • Мнения: 541
Първия ми преглед беше в 6+3 и тогава видяхме дори сърдечна дейност, имах голяма пауза в прегледите и втория ми беше чак в 11 г.с. тогава се видя вече ясно оформена главичка и ръчички, минах и фетална морфология в 12+3, където огледаха стриктно всяко милиметърче и сега вече съм в график по ЖК всеки месец на преглед. Всичко ми мина като на филм, сякаш вчера чаках да направя теста....

# 738
  • Мнения: 85
Първия ми преглед беше в 6+3 и тогава видяхме дори сърдечна дейност, имах голяма пауза в прегледите и втория ми беше чак в 11 г.с. тогава се видя вече ясно оформена главичка и ръчички, минах и фетална морфология в 12+3, където огледаха стриктно всяко милиметърче и сега вече съм в график по ЖК всеки месец на преглед. Всичко ми мина като на филм, сякаш вчера чаках да направя теста....
Дано и аз видя всичко това което и ти.

# 739
  • Мнения: 11
Здравейте, момчета! Днес ми е 9ти ден на 2 четиридневни ембриончета. Това ни е 3та стимулация, 4ти трансфер. Днес реших да си направя домашен тест, защото от два дни усещам нещо ниско в корема, като рана, при кихане, смях.. И съм доста емоционална... прекалено. И имам втора чертичка, по-бледа е, но излезе веднага. Тестът ми е на 18ти. Сменихме 3 клиники, сега сме при д-р Шефкетова Simple Smile Толкова много се надявам да успея да го задържа!

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 14:21 от Xpucu90

# 740
  • Мнения: 85
Здравейте, момчета! Днес ми е 9ти ден на 2 четиридневни ембриончета. Това ни е 3та стимулация, 4ти трансфер. Днес реших да си направя домашен тест, защото от два дни усещам нещо ниско в корема, като рана, при кихане, смях.. И съм доста емоционална... прекалено. И имам втора чертичка, по-бледа е, но излезе веднага. Тестът ми е на 18ти. Сменихме 3 клиники, сега сме при д-р Щефкетова Simple Smile Толкова много се надявам да успея да го задържа!
Честито.

# 741
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 040
Заповядайте в новата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1279742.new#new

# 742
  • Мнения: 5
Здравейте на всички, нова съм тук,2ри ден след трансфера съм, но снощи имах адски болки все едно ми идва цикъла всеки момент, може би около 20мин постоянна болка, на накоя мама дали и се е случвало?Благодаря предварително и успех на всички ви Blush

# 743
  • Мнения: 85
Здравейте на всички, нова съм тук,2ри ден след трансфера съм, но снощи имах адски болки все едно ми идва цикъла всеки момент, може би около 20мин постоянна болка, на накоя мама дали и се е случвало?Благодаря предварително и успех на всички ви Blush
Даа споко при мен продължиха до вчера, от днес вече няма.

# 744
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 040
Момичета ,елате в новата тема.Малко по-горе съм пуснала линк.

Общи условия

Активация на акаунт