А сушите ли си косата със сешоар?

  • 9 415
  • 234
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 289
Да винаги,четката и сешуара са задължителни при мен.

# 91
  • Мнения: 2 950
Много ми е гаден този шум около ушите ми. А също много ми се изсушава косата - не, не ползвам сешоар!

# 92
  • Мнения: 8 917
Не ползваш сушоар от години - поне 10, че и повече - нищо, че косата ми е до кръста Peace

# 93
  • Мнения: 528
Мия косата си през ден и винаги използвам сушоар...и това от както се помня.  Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 2 846
Сешоарът дава обем на косата ми - тя не е рядка, но косъмът ми е изключително тънък. Когато я оставям естествено чуплива отначало чакам да поизсъхне и чак накрая я суша с главата надолу, за да й придам обем. Когато я изправям, винаги ползвам сешоар.

# 95
  • Мнения: 663
Да , всеки път

# 96
  • Мнения: 489
    От известно време да.По принцип не оби4ам да ползвам, защото вреди на косата, но когато няма време и се налага, ползвам.

# 97
  • Мнения: 88
Винаги ! Без сешоар не мога

# 98
  • Мнения: 636
Използвам при всяко миене на косата за да придобие някакъв обем-имам много тънък косъм и всеки е със свое мнение.Ако не се изсуша - не искам да се поглеждам в огледалото! Знам,че не е много добре за косата и за това поне като съм у дома и няма да излизам след измиване я оставям сама да изсъхне.Но да отида на работа без да съм се изсушила - не се случва!

# 99
  • Мнения: 2 897
Да,когато бързам или когато искам да я изправя,през лятото избягвам.
До преди две години го използвах изключително рядко,да не кажа,че минавах и без.

# 100
  • Мнения: 27 524
Не, никога  Naughty

# 101
  • Мнения: 4 406
само през зимата- косата ми е гъста и бавно съхне, лесно се настива

# 102
  • Мнения: 4 358
Не бях ползвала сешоар от години. Това лято два пъти направих синузит и сега си суша косата след всяко миене  #Puppy dog

# 103
  • Popovo
  • Мнения: 571
Когато бях дете исках да съм като мама и да си суша косата, опитвах един-два пъти и реших, че не е за мен.

# 104
  • Мнения: 1 546
Тъй като мия косата си най-често вечер, винаги използвам сешоар. Един път си викам"Абе, я де не изсуша" и си легнах с полусуха коса. На сутринта имах 38 градуса температура и си казах - край, вредно-невредно, такива експерименти повече не!
Само лятото си позволявам понякога да не използвам сешоар, но тогава резултата е...разплетена кошница! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт