Ревниви ли сте?

  • 5 097
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 776
Понякога, ние сме в началото на връзката. Гледам да не се вкарвам излишно във филми, за мен е важно да има доверие и от двете страни.

- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против? Да, и двамата излизаме, за мен е ненормално да сме слепени като сиамски близнаци.

- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат?  Той не контактува, а аз се опитвам да сведа контактите с бившия до минимум, няма как да ги избегна напълно заради децата, проявява разбиране, въпреки че усещам, че не му е приятно.

- Следите ли телефона на половинката си? Не, въпреки че сам ми го дава, за мен е недопустимо и да ровя, и да ми се ровят в телефони, чанти и вещи.

- Ходите ли на почивки отделно? Той не би отишъл, аз да, ако той е на работа и не може да дойде с мен. Прибирам се когато мога в България.

- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки? Нямаме проблеми с това.

# 31
  • Мнения: 1 117
Не ревнувам и това, не означава че не обичам, а напротив! Давам свобода както и искам такава. Ако човек знае какво прави, няма никакъв проблем.

# 32
  • Мнения: 13 092
Добре де какво казвате на човека отсреща? Не, не може да излезеш с приятели. Защото на мен ако някой ми го каже... Ще се смея, ама много ще се смея.

# 33
  • Мнения: 6 187
Добре де какво казвате на човека отсреща? Не, не може да излезеш с приятели.
Вързан за парното.
На мен ми е по-интересно какво ще рече "ревнувам само с повод"? Какъв повод и за какво ми е някой, който дава такъв?!?

# 34
  • Мнения: 5 776
Ревнуване с повод аз го разбирам като да изчезва някъде без обяснения, закъснения от работа, криене на телефон, промяна в отношението и подобни. Е то ясно, че след това въпросният става излишен.

# 35
  • Мнения: 7 552
То поводът може да е мимолетен и краткотраен, и да размине. А какво значи повод? Да надушиш трети лица в твойта територия, да хващаш лъжи, закъснения и т.н
По важното е, да не си измисляш поводи и сценарии, че тогава вече става филм.

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 16:12 от happy doc

# 36
  • Мнения: 6 307
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против?

Стига да не е прекалено често, нямам против да излезе с колежки или приятелки. Както ида не се върне пияна на талпа. Същото се отнася и за мен.

- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат?

С бивши не общувам нито аз, нито тя. Не го и толерираме един друг.

- Следите ли телефона на половинката си?

Не, няма нищо интересно. Стоят отключени и на двамата

- Ходите ли на почивки отделно?

Ходим 2 пъти в годината на почивка заедно, нямаме време да ходим поотделно. Някак си и не си го представям.

- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки?

Тя такива близки отношения с мъже, колеги или приятели, няма. Аз също.

# 37
  • Мнения: 1 117
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против?

Стига да не е прекалено често, нямам против да излезе с колежки или приятелки. Както ида не се върне пияна на талпа. Същото се отнася и за мен.

- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат?

С бивши не общувам нито аз, нито тя. Не го и толерираме един друг.

- Следите ли телефона на половинката си?

Не, няма нищо интересно. Стоят отключени и на двамата

- Ходите ли на почивки отделно?

Ходим 2 пъти в годината на почивка заедно, нямаме време да ходим поотделно. Някак си и не си го представям.

- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки?

Тя такива близки отношения с мъже, колеги или приятели, няма. Аз също.



Дали заради ревност не е всичко това? 😂

# 38
  • Мнения: 7 552
Защо да е ревност, такъв семеен модел са си изградили и щом са заедно значи, че при тях е ок.

# 39
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 233
Скрит текст:
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против?

Стига да не е прекалено често, нямам против да излезе с колежки или приятелки. Както ида не се върне пияна на талпа. Същото се отнася и за мен.

- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат?

С бивши не общувам нито аз, нито тя. Не го и толерираме един друг.

- Следите ли телефона на половинката си?

Не, няма нищо интересно. Стоят отключени и на двамата

- Ходите ли на почивки отделно?

Ходим 2 пъти в годината на почивка заедно, нямаме време да ходим поотделно. Някак си и не си го представям.

- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки?

Тя такива близки отношения с мъже, колеги или приятели, няма. Аз също.



Дали заради ревност не е всичко това? 😂

Ама той на въпроса дали е ревнив не е отговорил.... Simple Smile

# 40
  • Мнения: 46 641
Добре де какво казвате на човека отсреща? Не, не може да излезеш с приятели. Защото на мен ако някой ми го каже... Ще се смея, ама много ще се смея.
Не, разбира се. Събрали сме се с хора, които имат като нашите разбирания. От самото начало на връзката се виждат навиците и нуждите на човек, в обща компания става дума и се обсъжда или пък по повод на виц, проблем на друга двойка. Както за всяко друго нещо и за това се вижда дали сте на една вълна, съответно си преценяваш дали има смисъл да задълбочавате нещата или не.
Не бих се опитвала да променям човек или да го карам да живее моя живот. Всеки трябва да бъде свободен да намери човек с неговото мислене и да се чувства комфортно, а не непрекъснато под напрежение, обсъждане, компромиси.

Какво значи да следиш телефон? 
Значи умишлено да му преглеждаш входящи/изходящи, вайбър и там, каквото има. Т.е. отваряш телефона с цел да следиш с какво и кой си говори.

Иначе ние си ползваме взаимно телефоните свободно, за разговори, да си пусна нет понякога, за информация, записана в неговия/моя, когато потрябва и т.н.

# 41
  • Paris, France
  • Мнения: 14 415
Скрит текст:
Скрит текст:
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против?

Стига да не е прекалено често, нямам против да излезе с колежки или приятелки. Както ида не се върне пияна на талпа. Същото се отнася и за мен.

- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат?

С бивши не общувам нито аз, нито тя. Не го и толерираме един друг.

- Следите ли телефона на половинката си?

Не, няма нищо интересно. Стоят отключени и на двамата

- Ходите ли на почивки отделно?

Ходим 2 пъти в годината на почивка заедно, нямаме време да ходим поотделно. Някак си и не си го представям.

- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки?

Тя такива близки отношения с мъже, колеги или приятели, няма. Аз също.



Дали заради ревност не е всичко това? 😂

Ама той на въпроса дали е ревнив не е отговорил.... Simple Smile

Отговорил е ясно още в първия пасаж. Удебелих отговора 🥳

"Стига да не е прекалено често, нямам против да излезе с колежки или приятелки. Както ида не се върне пияна на талпа. Същото се отнася и за мен."

Честен е и отговаря с взаимност.

# 42
  • Мнения: 6 307
Скрит текст:
Скрит текст:
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против?

Стига да не е прекалено често, нямам против да излезе с колежки или приятелки. Както ида не се върне пияна на талпа. Същото се отнася и за мен.

- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат?

С бивши не общувам нито аз, нито тя. Не го и толерираме един друг.

- Следите ли телефона на половинката си?

Не, няма нищо интересно. Стоят отключени и на двамата

- Ходите ли на почивки отделно?

Ходим 2 пъти в годината на почивка заедно, нямаме време да ходим поотделно. Някак си и не си го представям.

- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки?

Тя такива близки отношения с мъже, колеги или приятели, няма. Аз също.



Дали заради ревност не е всичко това? 😂

Ама той на въпроса дали е ревнив не е отговорил.... Simple Smile

Отговорил е ясно още в първия пасаж. Удебелих отговора 🥳

"Стига да не е прекалено често, нямам против да излезе с колежки или приятелки. Както ида не се върне пияна на талпа. Същото се отнася и за мен."

Честен е и отговаря с взаимност.

Всъщност трябваше да напиша "колеги", защото също има и мъже в колектива им, понякога излизат почти всичките. Не ми е проблем това, а за приятели вече споменах. Няма близки приятели мъже, още от както бяхме гаджета. Както и се дразнеше на мои приятелки момичета, в този смисъл е по-ревнива от мен. Надявам се отговора ми е достатъчен Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 35 332
Интересува ме, ревнувате ли Вашите половинки?
Странно, но никога не съм била с мъж, който ми е давал сигнали за ревност. От своя страна, мога и без думи да обясня какво може и какво не, та така..

И понеже ревността е абстрактно понятие, понеже е емоция, която всеки изживява различно, по-конкретно:
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против?
Нямам против, насърчавам
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат?
Преди мен и след мен други няма Mr. Green
- Следите ли телефона на половинката си?
Не
- Ходите ли на почивки отделно?
Да
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки?
Има петдесет нюанса близост.

А той/тя Вас?
Мен са ме ревнували. Ласкаело ме е до някаква степен, забавно ми е било. До момента в който се раздразня. После казвам по веднъж. Няма неразбрали.

# 44
  • София
  • Мнения: 13 080
Интересува ме, ревнувате ли Вашите половинки?
И понеже ревността е абстрактно понятие, понеже е емоция, която всеки изживява различно, по-конкретно:

Ооо, аз съм много ревнива Joy Ама се контролирам де, щото едно е да си ревнив, едно е да тормозиш половинката си с това. Обръщам го на чар и игра, те мъжете така даже се кефят, пък аз си вентилирам.

- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против? Никога не съм ограничавала, а и против не съм имала. Да не съм му стражар?
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат?  Тука вече става сложно. Не би ми било комфортно, но не съм имала случай. Съответно, не знам как точно бих реагирала, много е отностително
- Следите ли телефона на половинката си? Не.
- Ходите ли на почивки отделно? Да, нямам проблем с това, но ако иска често, ще се усъмня.
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки? Ох... ами ще се дразня... и то много Joy С колегите, с които прекарвате толкова време заедно, си е много опасно. Но нито ще му правя проблем, нито ще се тръшкам. Така най-много да го тласна. Той ако е решил, няма така да го спра.
А той/тя Вас? Ревнува, ревнува... ама и аз обичам да дразня лекинко... отразява се добре в други отношения Joy

Общи условия

Активация на акаунт