питане към осиновителите

  • 3 956
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 164
Дидка, макар че лично не те познавам, не се съмнявам в теб Hug но колко семейства познаваме,които имат родено дете и след това осиновяват друго , ей така, защото са много жалостиви и искат да дарят щастие на изоставено:roll: много малко, нали Simple Smile и за това си мисля, че Гост-а  ни упреква и ни "приземява".

 Дарена  Peace права си.много семейни двойки, които по някакви причини не могат да имат родено дете не си и осиновяват.а толкова много мъничета чакат ooooh!

# 46
  • Мнения: 127
Прочетох всичко от-до.И се върнах в началото.Темата е въпрос към осиновителите.Да го формулирам.Въпросът е герои ли са или не, осиновителите....така ли? Rolling EyesНа мен повече ми звучи като риторичен въпрос,в който се определят една група осиновители, като герои,а друга група като негерои.В никакъв случай не прилича на апел за помирение,а точна класификация на герои и нетакива.Тук някой беше писал,че това са нещата от живота.Мисля че едни се справят по-героично от други.Никой с никого не е равен.И изобщо няма значение дали си осиновен или осиновител.Това не са позиции на враждуващи лагери,а напротив страни живеещи под един покрив и обичащи се един друг,също като другите дето се възпроизвеждат нормално.Способноста да обичаш хората не се определя от кръвни връзки. Не упреквам и бездетни хора които не са осиновили дете.Явно са преценили,че няма да могат да му дадат обичта и грижите от които то се нуждае.Почти като БМ.Тия да не са герои и те? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт