Отговори
# 150
  • Мнения: 11 322
Калида, ако ми припомниш какво си ме помолила, ще съм ти благодарна  Praynig. С тая загубена глава вече сдавам багажа  ooooh! Не обичам да забравям или огорчавам някого.

Не мога да ви вляза в тона на веселбата нещо тая седмица. Терсене почна и така си продължава. Затова и рядко пишех.
Днес не мога да не се разпиша и да не почерпя.

Мойто мъжле e рожденик. Wink

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 12:32 от Вечерница

# 151
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ехо, хай хуй, банда  Hug Heart Eyes Grinning....
Дирокче, честита ви годишнина с любимата половинка   bouquet  bouquet  bouquet
Още мноооооого години щастлив живот ви пожелаваме  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ели, и на мен ми е любимо шоколад с бадеми, при това бял....давай по-скоро да ги схрускаме и двамата Joy
Калида, добре сме, благодаря  bouquet
Меги, официално  Hug - Честито коремче и на теб   bouquet Една прекрасна сестричка пожелаваме на Сашето и Мони  Hug Heart Eyes
Тали, и а3 това го бях чувала 3а Мьртво море.....кога ли ще ми се усмихне кьсметьт да се потопя там, че с моя хокей и ски всичко ме боли вече Rolling Eyes....добре, че половинката прави хубав масаж вечер, че иначе не 3нам ooooh!...а ти кьде си ходила по пещерите, че това ми беше като наркотик преди години...Духла ми беше станало втори дом Crazy.....
отивам да ра3требвам след малкото торнадо, че после ще и3фирясваме, докато не е 3аваляло.....пак....бай хуй 3а сега  Hug Heart Eyes

# 152
  • Мнения: 1 526
Специално за Амейчето:
------Редакцията е от мен-Аурелия-снмимката е красива, но огромна. Ако искаш я намали и пак ще я постна.------
Приятно ме изненада. Духлата е красива, голяма, дълга и предизвикателна. Трябва сумати време да се опознае, но се обиква от първия път  Laughing. Аз мога да кажа, че съм обиколила почти всички `дупки` в старопланинският масив, Родопите, Рила, Врачански балкан,Карстовите полета на Червен Бряг... В продължение на 5-6 год. всеки почивен ден или ваканция, без значение от сезона съм прекарвала по тези места. Даже с мъжът ми се запознахме на Лакатник ( страхотен скандал), той пък се оказа рокер... Когато излезнах от БГ това най- много ми липсваше  Sad

schtrumphete , чудесен разказ! Колко интересно. И тук в Елат на Червено море имаме подобно нещо, но вашето ми се вижда по- голямо.

Калида , относно въображаемите приятели, не мога да говоря без да имам наблюдения. . Главното е едно- да се провери детето осъзнава ли разликата между игра и действителност. При Меди- тя осъзнава, че няма никой, но ме включва в играта. В момента в който спрем да играем оставаме 2те.Тя е голяма мечтателка и фантазьорка. В момента иска да е учителка и с куклите и брат си се вживява, като такава. Но тя определено няма такива, просто до толкова е свикнала да е все с брат си, че когато той спи или го няма, тя си фантазира, че има други деца.
  По принцип около 2/3 от децата си създават въображаем приятел в определен етап от ранното си детство. Обикновено това става между 2- и 3-годишна възраст. Въображаемото приятелство трае около две години и отшумява към края на 5-ата - 6-ата година. Понякога този измислен приятел присъства в ежедневието на детето, появява от време на време, в определени ситуации - в играта или по време на разходка, или когато детето е само в стаята си. Въображаемият приятел може да бъде много различен и като визия, и като поведение. Детето е “кръстникът” и създателят му - то му дава име, то определя неговите специфични характеристики, то си избира дали това ще е по-голям батко, дали ще е животно или дори супергерой.
В ежедневието си детето постоянно е заобиколено от възрастни, които му казват какво да прави и доминират над него. Възрастните задават правила, а детето е в ролята на изпълнителя. В същото време малчуганът “понася” и обкръжението на своите връстници, които понякога са агресивни и нападателни - общо взето, несговорчиви. Възрастните и връстниците са реалните хора. Ето в тази ситуация на детето му се приисква да си има приятелче, което безусловно да споделя всичките му желания, очаквания и чувства, никога да не му отговаря или да се противопоставя, да не го заплашва. Детето има нужда да контролира, да казва правилата, а друг да ги следва. И идеалният отговор на тази потребност е въображаемият приятел.

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 14:56 от Аурелия

# 153
  • Мнения: 3 388
Здравейте и от мен!
Хладничко е времето тук, съвсем типично като за октомври, все пак обаче не е чак толкова зле, има малко слънце и е тихо.
Гледам за пътешествия се е отворила тема, мъртво море, Прага .. искам и аз  Crazy Прага със сигурност ще я посетим скоро, аз съм била вече там и адски ми хареса  Grinning

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 18:49 от sonita

# 154
  • Мнения: 2 427
Добро утро момичета!
В последно време спя за двама.
Соня много си хубава с по-светла коса,лично на мен повече ми харесваш отколкото с тъмната,няка си е по-свежо,знам ли.
Тали,аз бях гледала веднъж някакъв документален за мъртво море с половин око защото бяхме някъде ,където не можеше да се гледа спокойно,не си спомням вече кога и къде,но страшно ми хареса,много сюреално беше,имаше някакви солници си спомням ,снежно бели,приличаха на плаж със пясък,само че си беше чиста сол.Изглеждаше като пейзаж от друга планета.За това че не потъваш и аз го бях чувала,а също така че няма живот във морето(изключвам бактерии и подобни),ако не греша?!Аз съм вземала доста често соли за вана от мъртво море заради Фло,ама нещо нямаше никакъв ефект върху псориазиса му.Иначе,като отидем на море изчезва напълно от солената вода.

# 155
  • Мнения: 7 914
Добро утро , момичета!  bouquet


schtrumphete,
 страхотни снимки...как ми се приходи на такова местенце Heart Eyes


Вечерница,
Честит ти Рожденик да ти здрав и много послушен!
 smile3503

Tali Dan
,
 аз май нещо опетлах конците с теб и мъжа ти... той българин ли е или не? newsm78
Имах приятел пещерняк... та пещерняците направо са си едно много странно общество...някак различно...
 А ти имала ли си подобен въображаем приятел? newsm78
Аз мисля, че съм имала....дали понеже съм едно дете? newsm78


sonita
,
 и на мен много ми харесваш така... ама то хубавото си е хубаво Hug


amymommy
,
 страхотни снимчици Hug

# 156
  • Мнения: 1 049
Здравей Калида не ми остава време да пиша само ви чета   bouquet  bouquet
Новините при мен са че станах италянска  леля, сестрата на моя мъж роди детенце, момче казва се Етан, вчера му правихме торта от памперс и днес моя мъж ще му я носи, Крис е малко ревнив , но ще свикне  bouquet  chef
Дядото не го виждам  и съм добре докато не забременея не ща и да го виждам #Cussing out Sick
Крис почна да ходи и на фитнес и е много щастлив аз също щото така  не му остава време да мисли как да се лепне на телевизора  bouquet  bouquet
Дидонке поздрави на малките принцове  Heart Eyes Heart Eyes
Звезде съжалявам че си имала такава неприятна случка , гледай ти и бебчо да сте добре
Лек ден   bouquet
Вечерница Честит ти Рожденик  bouquet

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 15:00 от Zai4enze

# 157
  • Мнения: 1 017
Здравейте, мили сладурки  Hug Hug Hug

Липсвате ми мноооооооого. Ама форума ми е много недостъпен от 2 седмици, чудя се заЩо  newsm78
Сега бързам да поздравя празнуваЩите  Heart Eyes

ВечЕрнице хубава и емоционална, да ти е живо и здраво и Щастливо и обичливо малкото голямо  момчЕ  Hug (аз малко се позамислих за мъничкия или голям мъж иде реч, ама реШих да поздравя за малкия...не знам заЩО  Crazy Heart Eyes Hug)


МАКДИРОКОВИ да се обичАт, да се разбират и да се радват на всичко заедно  Hug Миленка, пожелавам ти да си най обичАната и най обичАЩА  съпруга  Hug Hug Hug

Звезди, само попрочЕтох за инцидента с колата, ама трябва да се върна по подробно да го направя...само да ти кажа да отидеШ (като не ти е уморено) и да запалиШ свеЩичка за всичКи ви  Hug Hug Hug Погали коремчето от мен  Heart Eyes

МАйчЕ, как си?? Пролет при вас идва, ееееех...тука са едни облаци, един дъжд, едно чудо...Прегърни Томи от мен  Hug

Много интересни са ми разказите на всички, и толкова снимки сте напускали...Отивам да разглеждам  Hug

чЕстито на новата ни бременилка  Hug Heart Eyes Hug

В работата напрежението е голямо, проекти, дърпат ме от всички страни...А аз си правя сметка и докторат да подхваЩам...да видим  Rolling Eyes НАправо не знам как да съвместявам всичКо Crazy

А Гого е добре, плямпа на фински, ум да ти зайде. НиЩичко не разбирам вечЕ, а той и на играчКите си започна да приказва на фински. Последният хит е, чЕ спи с всичките плюШени съЩества в леглото, като мъничък принц е  Hug И преди да заспи им прави "парти": раздава им нарисувани играчки, обяснява, аз съм в зрителите, и изобЩо...не успява да легне преди 9  ooooh!

Сетих се, чЕ и с търсенето на къЩа съм до никъде...ТА по този повод: Татянка, страхотен дом сте си намерили   Hug

МомичЕта, прегръЩАм ви виртуално всичКи, и да знаете, чЕ много си мисля за вас  Heart Eyes Следобед пак заминаваме на вила, само 5 приятели и Гого, та Ще се включА най рано в неделя  Hug

Хубав и пълен с обич уикенд ви пожелавам   bouquet  bouquet  bouquet

# 158
  • Мнения: 7 914
Zai4enze, благодаря Hug  bouquet
Честито ти италианско леля-льосване  Mr. Greenbouquet


mama B,
мама още на другия ден ни зпали свещичка! Hug  bouquet
Дано вече да нямаш проблеми с форума...
Веднага си представих малкия принц Гого как си спинка с всички играчки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Приятно (в което не се съмнявам) изкарване на вилата Hug  bouquet

# 159
  • Мнения: 907
Благодаря за пожеланията.  Heart Eyes
Не прочетох всичко ама да отговоря на въпросите дето мернах. Сашко е на 7, а Мони на 1. Най-малкото, живот и здраве към май - ще се постарая за края на април, че тук това е границата за у-ще, ако е май тръгва година по-късно на градина и у-ще. С езиците за големия немският отдавна доминира, когато си разменяме въпроси/отговори той ми отговаря все по-често на немски, когато говорим по-дълго превключва. Няма никакъв акцент. Малкият казва отделни думи, но вече за 2ри път се учудвам как за 0 време почват да разбират съвсем сложни изречения  Shocked - засега в разбирането е 2езичен, на немски няма кой да му говори, ще го учи по-късно  Wink. От повечето думи казва първата сричка, но и понякога изтърсва сложнотии от сорта на "гозде" и "чапки" (чорапки).  Laughing
Всъщност на мен ми е добре сега - подала съм си оставката и съм още на 60%. От ноември съм на нова работа и на 80% ама не знаех че съм бременнна като си уреждах новото място, та сега ща не ща трябва да се напъна поне да мина 3мес. пробен срок.  Rolling Eyes
В Прага съм била август 88 и без да искам попаднах на антикомунистическа манифестация (20г от вкарване на руските войски там  Twisted Evil ). Много вълнуващо, но и малко страшничко стана като взеха да ни разгонват. Откраднаха ни и парите на мен и приятелката ми в суматохата  #2gunfire. После хазаите си дойдоха от вилата специално да видят новините, а там Африка, Камбоджа  newsm78 и само за няколко сек. пуснаха Вацлавския площад с народа, та мисля доста ни завидяха, че бяхме на такова мероприятие, макар и непланирано.  hahaha
Ходи ми се в Израел на Мъртво море и по нашите си планини с децата, ама кога ли ще е ....   Thinking

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 15:23 от MegiX

# 160
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравейте вси4ки  Hug
От сърце ви благодаря за милите пожелания и се надявам искрено да се сбъднат  Praynig Hug  bouquet Heart Eyes
Страхотни сте  Blush Heart Eyes

# 161
  • Мнения: 1 909
4естито и от мен, mcdirocknewsm24 Любов и хармония на дома ви. Може би ще разкажеш как празнувате...?


Ах, и ние ще имаме същия повод след две седмици - цели шест години! Как тече времето...

# 162
  • Мнения: 3 521
Приветско момичета или там какъвто Хуй било Embarassed...Hug

mcdirock , честита годишнина.Пожелавам ти да си най_обичаната, най_желаната, най_търсената и прекрасна съпруга на света...а zа семейството 100 кила сол zаедно да иzядете Hug.


amymommy, много готини снимчици.  bouquet

schtrumphete , лелееееееееееееееееееееее Shocked #Crazy Shocked...друго няма какво да кажа...направо се раzмаzах в тия подводни красоти...да поотрасне малко девойката и отиваме там Mr. Green.

MegiX , честито коремче, леко бременеене и zдраво бебче накрая  bouquet.

Вечерница, честит Ви рожденник. Весело иzкарване на праzника и наzдраве Mr. Green.

звездичка, много гадно това с колата, но все пак не я мисли много_ламарина е, купува се...добре, че не е станал някой сакатлък...ти гушкай въzглавниците и умната...пък после ще видиш какви дълги плитки ще връzваш Laughing.

Zai4enze, честито да ти е жив и zдрав племенникът.

sonita, а бе аz с тъмна коса не съм те виждала май, но така много добре ти стои...я пусни една снимка "тъмна" да те видя, ако раzбира се не те zатруднява Wink .

Калида, Симоната е добре, вече лаzи иz целия апартамент, не ще да си седи в кревата иzобщо ме прави дива и щастлива Crazy...иначе момченцето не приятелката ми не е много добре, догодина ще го оперират няколко пъти и се надяват с 3_5 пластики всичко да е ОК...стискай палци Praynig.

Момичета пускам ви линкче към една страничка, която винаги ме е раzчувствала и ми е съzдавала страхотно настроение...ако е пускана преди това ще ме иzвинявате Grinning...МОЛЯ, КРАСОТИ.

Весел уикенд на всички или там какъвто член се вика Laughing.

# 163
  • Italia
  • Мнения: 4 492
4умби,ами ние в4ера ниЩо не правихме (е,по4ти ниЩо де  Wink ) а за уикенда реШихме да отидем в ЛЮцерн,4е никога не сме били там а все към Лугано завиваме,4е най_близко.  Grinning
Та после Ще пусна някоя и друга снимка,дано само времето да е с нас,демек хубаво. Praynig Peace

Сърф4е,амин,дай Боже  Peace Hug

# 164
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Здравейте момичета,
 малко се ,,позатрих,, тези дни .. ту ми беше ОК ту ме почваше от рано и както бях свикнала с вечерното гадене сутрешното ми поизмъчи...
Има да разказвам на  Калида ( една малко закъсняла честитка на дъщеричката ти  да е жива и здрава  Hug ) - ме пита са ,,Свети Вацлав,, та той е чешки патрон, светец и борец за утвърждаване на чешката идентичност живял е в доста размирни времена, времена на преврати и убийства ...Самия празник аз не го чествах някак тържествено само вечерта бях да послушам в катедралата( не 2 мин. от нас) тържествена литургия която беше невероятна, имаше женски хор, свиреха на орган..красота.. 
Познавам лично пастора, и той винаги се радва че дори и православни християни посещаваме т.н. ,,kostel,,

Вечерница честито на рожденика, приятно изкарване и много подаръчета  Hug   newsm59

Иначе още съм на болнични, започнах да премислям какво да си ушия за напиращото ми коремче, има някой платове и май ще да е сукман.
Също започнах да премислям дали да не довърша едни бродерии който ми се помотават тука от година насам.Ама с това лошо време и липсата на слънце дали да се  мъча.. ?
Дънките дето на скоро си купих ,  вече ги нося, малко са ми широки и слагам колан..има поне резерва за по натам. 
Ходих вчера на контролен, всичко е наред ,ббока си там дори и когото изглажада че не е .... 
Качила съм малко крилца, за което се радвам защото юли месец( покрай постоянното ни прибиваване)  бях станала като вейка..та като забременях и  почнах  да  Sick само ме плашеха, че ще ме вкарат на седмица в болница. Crazy ..Сега е добре.

Не минавам често тук, защото няма с какво да ви зарадвам момичета и без това така монотонно е всичко сега ..и толкова не обичам есента ..сега светвам всички крушки само и само да ми е поне малко блещукащо..нещо една меланхолия ме гони...
Започнах да гледам и сълзливи индийски филми  Sad ..
Опитах се да по-прочета какво е ставало важно при вас тази седмица, простете, че пиша само за себе си.   Flowers Bouquet


 stork-boyИскам само да честитя на новата бременелка, най-искрени пожелания за красива и спокойна бременност stork-girl.

 smile3525Дано почините дни минат приятно изпълнени с смях и надежда. smile3525

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт