Отговори
# 195
  • Мнения: 7 605
Дидка, полу4и ли ми ЛСто?  newsm78

# 196
  • Мнения: 5 475
Здравейте от каменната ера... Hug
Ползвам за малко умтс-а на телефона ми и реших да ви драсна някой ред...

Още сме без газ и топла вода...няма и телефон...  Twisted Evil надяваме се края на месеца да го сложат...и понеже ни писна сме се отнесли и до адвокат да видим,как може да нямаме никакви права и да се налага да живеем в допотопни условия ,имайки предвид колко пари струва този апартамент... #Cussing out
Поздрави на всички и приятна седмица.  bouquet

# 197
  • Мнения: 1 526
Giorgia много неприятно звучи всичко това! Дано бързо да се оправят нещата и да заживеете нормално  Peace.
Звезди забравих да ти отговоря за таткото ни- бг момък е  Joy.
Дидката , представям си колко си превъзбудена! Дано все пак успееш да поспинкаш, ще имаш нужда от свежи сили.
Татянка все забравям да ти кажа, че новият ви дом е чудесен, обширен и просторен. Да го изпълните с щастие и да се чуват неуморни детски крачета как весело щъпуркат.
На всички лек ден и (или) нощ Laughing
Вик не му се спи и ще си играем (ще го прикоткам в спалнята, защото утре сутрин ще е война да го събудя...)

# 198
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Дидка, и аз се вклю4вам към пожеланията за лек полет и весел престой в Родината!
Целувки на Вики и Мики  Hug

# 199
  • Мнения: 7 914
ДиДОлиНКа ДявОЛИнка, чакаме те и в понеделник да ти кажем нещо за  Heart Eyes и за полета Hug

Tali Dan,
 ако не беше щеше да ми е много чудно къде си го хванала по нашите планини рокер чужденец Crazy Mr. Green

 Hug

Giorgia,
 гадняяяяци и обиржииииии #2gunfire #Cussing out


# 200
  • Мнения: 3 388
Добро утро, момичета  Hug
Надявам се, че всички сте имали приятен уикенд и започвате добре новата седмица bouquet
На Дидка, лек път  и успешно завръщане  Peace

# 201
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро и от нас  Hug Heart Eyes
може ли да пусна и а3 ведньж една седмична Wink

Общи условия

Активация на акаунт