Отговори
# 165
  • Мнения: 7 430
Вечернице  Hug

Честит рожден ден на съпруга ти

Да го поздравиш за избора, който е направил (относно теб Mr. Green) и за прекрасните ви дечица Hug
Пожелавам му да има много късмет в живота и да му се сбъдне желанието - да стане още веднъж баща Wink

# 166
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дидолинке,ти докога Ще си....ммммм....онлайн?  Rolling Eyes ЗаЩото аз през уикенда май няма да мога да влизам ,4е Ще сме по света и у нас . Rolling Eyes
Как е Вики? А Мик4ето ?

# 167
  • Мнения: 7 430
Дидолинке,ти докога Ще си....ммммм....онлайн?  Rolling Eyes ЗаЩото аз през уикенда май няма да мога да влизам ,4е Ще сме по света и у нас . Rolling Eyes
Как е Вики? А Мик4ето ?

Би трябвало и понеделник да имаме нет Wink и тогава да ви кажа БайчИ Hug

...сега и двамата спят и малко спокойствие за мен - Вики не ми го искат в градината и сега е в къщи.Лудница

Къде ще забягвате Heart Eyes

# 168
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Отиваме да си изкараме уикенда по слу4ай годиШнината у Швейцарско  Wink
Тогава Ще ти кажа " На добър път" в понеделник и да цункаШ братоците  Heart Eyes а за теб едно голямо гуШ  Hug

# 169
  • Мнения: 7 430
Отиваме да си изкараме уикенда по слу4ай годиШнината у Швейцарско  Wink
Тогава Ще ти кажа " На добър път" в понеделник и да цункаШ братоците  Heart Eyes а за теб едно голямо гуШ  Hug

Благодаря  многооооо Hug Hug Hug
Да си изкарате страхотно Party

# 170
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Г-жа mcdirock-ова пожелавам ви незабравим годишнически уикенд! Wink

# 171
  • Мнения: 1 526
Г-жа mcdirock-ова пожелавам ви незабравим годишнически уикенд! Wink
Присъединявам се към пожеланията!   bouquet
А също приятен уикенд ( вилен) на Мама В и Гого!

Зездолинке аз и до днес сънувам с отворени очи  Laughing...
Как си ти, покрай тези неразположения да не си отслабнала много?
Една лека супичка ти пиша, вегитарианска и питателна.

Крем- супа от броколи

800 гр.прясни броколи
3 с.л.масло
1 средна глава лук
1/2 ч.чаша накълцана на ситно целина
1 стрък праз лук, зелената и бялата част, накълцан на ситно
1/4 ч.чаша брашно
400 мл.пилешки бульон
1/2 ч.чаша заквасена сметана, разтопена на огъня
прясно изцеден лимонов сок, на вкус
сол, на вкус
прясно млян черен пипер
 
Начин на приготвяне:
В тенджера поставете броколите, лука, целината и праза. Залейте с подсолена вода и варете до готовност.
Отцедете зеленчуците и ги направете на пюре. Запазете зеленчуковия бульон.
В тиган разтопете маслото и запържете в него брашното, до златисто. Прибавете пилешкия бульон и малко от зеленчуковия. Добавете сметаната.
Изсипете зеленчуковото пюре в бульона и бъркайте до хомогенна смес.
Подправете с лимонов сок и черен пипер на вкус.

Ели, чакаме си` Всичковата ` рецепта, само със снимка няма да се разминеш   Naughty.

# 172
  • Мнения: 6 390
ПРИВЕТ БАНДА

Тали
аз тъкмо тихо се спотайвам и се ослушвам за СВИчКОВАТА  Laughing викнах и Наталина на помощ, че тя е призната готвачка  Wink Grinning
За Мъртво море много хубаво си написала, само да кажа че Израел си заслужава да се види и заради много други неща  Wink Grinning За мен си е направо Екзотична страна Wink и най-силното емоционално изживяване и впечатление ми е останало от Божи гроб и Стената на плача, но всичко ми беше безкрайно интересно  Wink
Направо си мисля че мамите в Арабския свят - нищо че Израел е Европа, имат голям кураж и сила на духа за да заживеят и се приспособят с един коренно различен свят от нашия!

Смърфи
много готин този аквариум  Party - искам и аааааззз Wink Laughing

ама двете Смърфиетки - какви са тези часове на писане  Shocked Laughing сън защо не ви лови  newsm78

Бобсън
ти пак изчезваш -ама аз да кажа че чакаме снимки  Wink Party

Сонитке
много не се вижда цвета на косата, утива ти обаче и така  Flutter  но фона е много як Wink Grinning

Кате
честит празник и от мен на твоето мъжленце  Wink Laughing Laughing Laughing

# 173
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ве4ернице, и аз се вклю4вам към пожеланията за твоя рожденник!
Да ти е жив и здрав и още дълги години да се оби4ате!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Ели, ами аз пиша по тези 4асове, защото малкия Смърф заспива след 11 4аса  Tired Дори сега пиша с една ръка, защото се опитвам да го приспивам, но нещо без успех, а ве4е полунощ мина  baby_neutral
Пожелавам на вси4ки весел и приятен уикенд  Hug Ние сме си уговорили срещи с приятелки и дано времето е с нас  Praynig
Калида, къде си  Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 5 183
Хай и от мен!
Не съм имала време да 4ета. Искам само да дам от4ет за в4ерашния празник по слу4ай Именния ден на моето мом4енце - Св. Тома. Събрахме се с няколко приятелски семейства, по4ерпихме се, децата поиграха. Много добре проте4е вси4ко и Томи полу4и много подаръци.
Сега спинкат двамата ми мъже, а аз отивам да се подстригвам.
На вси4ки вас желая един прекрасен уикенд.

Дидка, не остана ве4е...Вълнувам се и аз с теб  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 175
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и сърдечни привети, Момичета!

Майка, Честит Ти именник- Томасчо еламазчо. Да Ти е жив и здрав малкият Чаровник. Много късмет и игри, забавления и смях да Го съпътстват! Hug И приятна фризьорска процедура. Цвят ще сменяш или само дължината?
Поетична Вечернице, Честит Ви празник. Да Ти е жив и здрав рожденника и приятни празнични мигове. А за молбата, беше ако се видите с Мистик да я  Hug от мен, става ли? Heart Eyes
Мамо Б, приятно изкарване на вилата, с много приятни емоции и настроение да се завърнете с Гогата. Hug
Щтрумфетка, впечатлена съм от разказа Ти. Толкова чувство има вложено в него, няистина Те е впечатлило. а снимките са разкошни- цветове, сияния, форми. Благодаря Ти за удоволствието, което шерва с нас! Hug
Зайченце, честит Ти племенник. Да е жив и здрав бебо. А на Криската лека и приятна градинка. Hug
Макдирок-че, приятно изкарване на Люцерн, дано да улучите хубаво време и да изкарате страхотна годишнина! Hug
Тали Дан, благодаря Ти за мнението и информацията, наистина е щастие че Те имаме сред нас. А пък с таз снимка ме върна далеч, далеч в спомените. Благодаря Ти. А 1/2-та Ти е рокер, но нали и Ти си падаше по моторите, откъде може да идва скандала при запознанството на двама запалени любители на екстрамните спортове и скорости, но така се ражда дълбоката връзка, а?! А крем супата, звучи много вкусно, дано да Й допадне на нашата Звездна бременелка.Hug
Амейка, за какъв хокей намекваш? Hug
Дидолинката, приятен и слънчев дълъг празник Thanksgiving Ти желая! Hug
Звездичката, започна ли да даваш урина за лек-вата или впоследствие? Hug
Сърфлайн, страхотен е сайта. Създава настроение. Красиво е- като слънчев лъч, мечта и удоволствие.  Hug
Амимамми, благодаря за красивите снимки. А ти си страхотно Момиче. Hug
Сонитка, какви са плановете за почивните дни? Дъжда няма да попречи на хубавото настроение, нали? Hug
Мамо Щтрумпф, Тони започна ли да спи по цяла нощ, буди ли се? Оправи ли се с режима Му? Hug
Ивалекс, Ти бродираш ли? Карета или гоблени? Желая Ти много слънце и усмивки, Бременелке! Hug
Ели, няма значение дали ще питаш Наталинка или не, но ястието изглеждаше вкусно и се чака рецептата. Hug
Кафенце, още ли си на поетична вълна?
Пепеляшчице, поздрави и на Вас с Мартинката! Hug
МегиХ, поздрави и на Вас с Мони и Сашко и приятни почивни дни! Hug
Чумби, поздрави и на Вас с Мирянка и баткото! Hug

Лека и приятна събота Ви желая!

Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 06:43 от Kalida

# 176
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета!

Днес като никога съм много раднобудна Crazy











Закусчица с пожелание за един прекрасен уикенд! Hug Heart Eyes Hug

# 177
  • Мнения: 7 914
Да ви кажа първо колко съм щастлива, че успях най на края да разбера как се казва финап на английски -  jujube Mr. Green Ето как изглежда:

И сега съм натоварила 1/2-ката с отговорната задача да ми търси този плод Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Kalida
вече втора седмица я върша тази работа аз! Party

Maika
Да ти е много здрав и послушен именика  Heart Eyes Hug с голямо закъснение  Blush
Как изкарахте празника?

Mama Strumpf
,
 приятна среща с приятелките  Hug  bouquet и стискаме палци за хубаво време Peace

Tali Dan  Heart Eyes Hug,
благодарско за рецептата... няма да забравя снимчица да направя и да се похваля Hug  bouquet
Само дето аз ще пропусна пилешкия булюн, става Blush нали?

Дидке,
 не останааааа вечееееее Hug Hug Hug


mcdirock
,
 да си изкарате най- готиния уикенд Hug  bouquet

ivalex,
 да хапваш ей... бебчо си иска своето Hug Hug


surfline,
хаха за м0миченце ли ме записа? Hug

amymommy,
 къде се скри вчера следобяд? newsm78


MegiX, ихаааа 3 деца -  супер Hug


Айде чао за сега от мен - отивам да си доспивам Crazy



Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 09:43 от звездичка

# 178
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3драсти, бандата  Hug Heart Eyes....
*ве3ди,    :bouquet:3а 3акуската  Hug Heart Eyes
тук вали, май ще си седим сьбота и неделя у дома Sad....ужас е това време.....малкото ще лудне, трябва да мислим нещо  Thinking
Тали, благодаря 3а снимката  bouquet  bouquet  bouquet...а ако имате пьт кьм Лакатник пак - да се обадиш  Heart Eyes...ще спретнем един купон на вилата малко по-нагоре в Миланово ( колко пещерняшки купони е видяла та3и кьща  ooooh! ).... то и на Синия вир няма да ни е лошо де.....
Калида, тренирала сьм хокей на лед навремето  Wink....
кьде са снимките на Смьрфи  newsm78
хубава почивка ви пожелавам, момичета  Hug Heart Eyes....

# 179
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Амей4е, снимките са на средата на 8 страница  Hug
Майка, 4естито ти именни4е  Heart Eyes
Лек ден на вси4ки!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт