Ще се промени ли....

  • 7 648
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 855
Разбира се, че ще се промени. Като се роди детето ще имаш много по-малко или. И какво време да си кухненска фея, няма да е толкова чисто, оправено и сготвено.
Ще се прибира при вас изнервен, че не му се сервира тристепенно меню и ще започне да те шамари (вероятно), защото съвсем не оправдаваш очакванията му. Теб ще те тресат хормони и ще ревеш на 3-4 часа, а не дни. Ти сама допиши нататък...

# 16
  • София
  • Мнения: 23 124
Ще се промени разбира се. И промяната ще е от вербална към физическа агресия. Стой още при него щом го обичаш.

# 17
  • Мнения: 506
Тука спасението е той да я напусне, щото очевидно я мрази. Но надали ще извади такъв късмет авторката, също и това нещастно дете.

# 18
  • Мнения: 6 247
Ще се промени, нещата ще се оправят, само като види прекрасното бебче ще стане нов човек. Бебешкия рев по цели нощи съм чувал, че влияе прекрасно на такива хора, стават истински душици, вместо грозофил ще те нарича вече само слънчице, миличко и други такива прекрасни думички. Както и вместо да смучи бира на дивана с най-голям кеф ще почне да сменя насрани памперси.
Нали това искаш да чуеш?

# 19
  • София
  • Мнения: 28 896
Най-вероятно ще се промени, да. Ще стане по-агресивен, ще започне да те бие, вероятно ще бие и детето ви. Възможно е да ви убие, да убие само теб или само детето.
Ти решаваш дали да останеш с такъв.

# 20
  • София
  • Мнения: 23 095
Така като чета-живот си живее, защо да я напуска? Кой знае колко ще се влошат нещата след раждането...

# 21
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 324
Това ми прилича на Стокхолмски синдром.
Тя е жертвата подложена на домашно насилие и е влюбена в насилника.
Защото психическия тормоз също е насилие...

# 22
  • Мнения: 581
И да има промяна, няма да е към добро. Възлюбения ти е меко казано комплексар и насилник. Мога да използвам много по-цветущи определения. Ви си в трета фаза на плана му.
1. Караш я да клъвне.
2. “Връзваш” я (бебе, кредит), преди да свали розовите очила.
3. Смачкваш психически.
4. Смачкваш физически и живот си живееш.
Скоро ще започне да те отдалечава от близки и приятели. Ако вече не е почнал. Ама щом мама и тате дават, за сега ще ги търпи. Споделиш ли им нещо, ще те убеди че се опитват да ви разделят и не го харесват. И от там му идва държанието. Ти ще започнеш да се опитваш да оправиш отношенията им, ще се скараш с вашите и тогава ще започне да те бие. И след всеки път ще обяснява как не искал и много те обичал. И ти ще вярваш. После ще започне и на детето ти да посяга. А теб ще те е страх да го защитиш. В най-добрия случай детето ти ще те намрази, че позволяваш този тормоз и като стане на 18, повече няма да те погледне. За най-лошия не искам да го напиша. Почти всеки има един такъв случай в обкръжението си. Ако не се сещаш за такъв, вероятно си ти. Свали розовите очила, защото с раждането на детето, той няма да стане най-грижовния мъж и баща. Детето ти трябва да ти е приоритет. Не този инфантил, не твоя егоизъм. Любовта при вас е едностранна. И ако след всичко, което ще прочетеш в тази си тема не го осъзнаеш, значи си поредната, за която се чудя как може да има деца, докато страхотни хора се мъчат с години.

# 23
  • София
  • Мнения: 35 308
Сириъсли?! Flushed

Щастливо семейство няма да имаш. Ще имаш физически и психически травми, които ще намерят поле за изява върху детето също.

# 24
  • Мнения: 1 114
Много ме е яд колко наивни хора има и стават парцали на нечий прост комплексиран селяндур, дето лежи и си бърка в пъпа с миризливите чорапи пред телевизора и нарежда какво да се прави. Е чак ме е гнус

# 25
  • Мнения: 32 282
Нормален човек няма да обича човек, който има такова отношение.
Ти не си нормална.
Би трябвало да го напуснеш и да прекратиш връзката.
И да, сигурно ще се промени. Може да започне да те бие.
Или пък ти може да се промениш. Ако стопляш какво имам предвид.

# 26
  • Мнения: 18 377
Ей такива теми мисля за пързалки, това не е възможно да го има.
Не грубия мъж (хора всякакви), а реакцията на жената (как не го е намразила/ избягала на първата обида).

Та, мисля, че се пързаляме...

# 27
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 106
Темата може и да е "пързалка", но преди десетина години, моя позната, кротка и миловидна млада жена, живееше с подобен толуп. Хем дебел, грозен и мазен, хем със самочувствие до небето.
Седим на маса, и се хвали как ѝ изневерявал, щото тя била смотана, и на него така му било кеф. Но тя поне се осъзна, и се разделиха. Дете нямаше в цялата история.

# 28
  • Мнения: 1 073
Ох, не съм чела другите мнения, извинявам се, не знам дали и авторката ще прочете, ама.... защо има жени, които нямат никакво достойнство? Заслепени от любов ли са? Защо смятат, че могат да променят един нещастник? Защо се вкарваме във връзки, които нараняват и са токсични?
За мен едно семейство трябва да си е подкрепа, трябва да се уважава, трябва да е храм, изпълнен със спокойствие през основното си време. Да, винаги има караници, нервзбирателства, но в основата си трябва да е уют, да е ти е хубаво да се прибереш, защото знаеш, че си защитен от боклудживия външен свят 👀.
Как, авторке, позволяваш на някой да те наранява така? Ти си много повече от това, което вижда този нещастник! Как е възможно човек да унижава любовта си по този грозен начин?
Отговори си на тези въпроси и вземи решение!
Детето не може да ти вземе, говедаря, това няма защо да те плаши!
А е абсолютно смешно да мислиш, че ще се промени като със вълшебна пръчица... все повече и повече ще приема теб и бъдещото дете като една даденост.
А това с домакинята.... мамка му, ако си търсиш чистачка, наеми си чистачка - жената е за обичане!

# 29
  • Мнения: 20 198
Викаш, много си го обичаш. Той такъв разкошен човек. И те обича, обича, мед му капе от устата като те погледне.

Общи условия

Активация на акаунт