тема за чат - ако искате може и седмична или месечна

  • 5 890
  • 160
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 811
Мандаринка,верно е много хубав и пуфкаф младежа.Весел празник днес!
Много радости ще ти донесе той  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 4 493
ma_nda_rinka ЧЕСТИТ ПРАЗНИК Grinning
Много положителни емоции ви желая, радост, спокойствие и любов   bouquet

# 62
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мандаринке, не само младежа е хубав и -и мама е супер!

Джали да учиш момата, че и Дани обича музика Wink

Каси, браво за проекта. Аз лично нещо нямам желание да чета по въпросите за детето, някак гледам тук какво се пише и се доверявам на вътрешния си усет - винаги от първия му ден и на малката също съм се доверявала на своите усещания... дано не бъркам

# 63
  • София
  • Мнения: 1 254
Благодаря ви за пожеланията!
Ама той на една или на 2 годинки ще става?
Joy Joy Joy на една годинка!
Ако тази ябълка той я е изял, да знаеш че ви завиждам... Съвсем благородно Simple Smile
Хич не я е изял той! Аз добре си гризнах от нея Simple Smile
Иначе той е основно на кърма все още.

Желая ви лек и усмихнат ден! Като имам повече време ще ви кача снимките от днешния празник Simple Smile

# 64
  • Мнения: X
Я пусни линк наистина. Аз си бях изтеглила по едно време една книжка Изкуството да бъдеш родител, ам я затрих, а линка вече не е активен.
Много интересни линкове има в "Нашите деца", включително и този, за който мисля, че говориш, го има там.
Честит рожден ден на малкия Ивайло на Мандаринка - макар и на патерица, да е жив, здрав и да расте все така както и досега.
Пък щом се е докарал на такива размери от кърма, това е съвсем естествено, така явно ще си расте детето едричко. М/у другото БНД ли е такъв - явно ген има някакъв малчо.
Ние си имаме вече каска за прохождане, понеже сме без проходилка и той пълзи и джаска главата навсякъде и мама беше ужасно притеснена - кървища и какви ли не неща бяха в главата й-  а сега вече е по-спокойна, за щастие малчо я търпи... незнам дали не се изхвърлих с тия 50 кинта, ама за спокойствието на мама.
Ние днес мислим да поизлезем, защото вчера бяхме за първи път в краткия живот на малчо цял ден вкъщи /е, като изключим първите зимни месеци де/ и ме направи луда калинка - поне 1/2-1 час да глътне въздух, иначе не се търпи. Но гледам че ужасен вятър духа, та незнам дали няма пак да ни се размине.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 254
М/у другото БНД ли е такъв - явно ген има някакъв малчо.
Ген е, ама от мен Simple Smile
Като малка съм била дебела, до към 3-4 години, а сега ходя с камъни в джобовете да не ме духне вятъра...

# 66
  • Мнения: 811
Вчера дочетох една книжка за възрастни  Mr. Green
Не ми се беше случвало от раждането-само разни "детски" книги чета... ooooh!

"Умрелия" ми кон упорито ми предоставя шансове да го яхна пак  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 863
Пеперунке, само ти се струва, че тоя кон може пак да живне... ама пък знае ли човек и чудеса стават някой път Mr. Green

# 68
  • Мнения: 811
Jaly,нали е умрял-не чува какво му казвам... Mr. Green
Пък и други жребци има наоколо... Whistling

# 69
  • Мнения: 6 315
Уморена съм и ще ми се пръсне главата от размисли и ... настроението ми е скапано. Ако някой е имал работа със Соц. грижи моля да ми пише на лични да питам това-онова.

# 70
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Уморена съм и ще ми се пръсне главата от размисли и ... настроението ми е скапано. Ако някой е имал работа със Соц. грижи моля да ми пише на лични да питам това-онова.

Марги, лек аседмица ти желая въпреки лошото начало.
Защо в Клюкарника не пуснеш течма "Търся съвет от соц.работници"?

# 71
  • Мнения: 583
надя, трябва да отбележа, че си много хубава на снимката от аватара ти! поздравления!  bouquet
марги, аз съм имала малко работа с тях/да си взема 200- те лв. еднократни за раждане/ и то в провинцията. не знам дали от тях те боли главата, но ти пожелавам по-скоро си оправиш настроението Peace

# 72
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мирси за аватар.
Стара ЛЪЖОВНА снимка - ма целта е да не забравям към какво се стремя - нещо далечно и надявам се не безвъзвратно загубено

# 73
  • Мнения: 2 863
Наде да си махнеш това "душка- дебелушка", че да не те фрустрира по пътя на възтановяването Heart Eyes

Марги, кажи си болката, да ти олекне, пък току-виж знаем и отговора?

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 21:38 от Jaly

# 74
  • София
  • Мнения: 6 477
Наде, с това дебелушка и тая снимка ме застреля...Недей ми докарва инфаркт на такваз фина мадама да викаш дебелуша.....А че е стара снимката - не ни казвай, бре! Ние не знаем сега и така Wink Wink Wink
Марги, ако мога да дам акъл за социалните - аз умерено взимане-даване с тях съм имала.
Каси, каква е тази каска за прохождащи? За първи път чувам! Не трябва ли дребния агент сам да се учи от кое боли глава и от кое не като се удари?
Да си кажа и аз болката - писна ми да чакам!!!!!!!!! Поредната седмица на чакане на майстори, трансформатор и на оздравяването на дребната! Аааах, градината ни е седмица ни има, 2 ни няма....таман свикнем и хоп в къщи! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт