Поп в самолета

  • 4 337
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Всички знаете, че съм зает човек, който често лети. Говорим за важна държавна работа все пак. Още от ВИПА забелязах, че този е в някаква униформа. Първо го помислих за футболист от Славия и го загледах отзад за номер на фланелката. Спортист не беше он.  До мен седеше поп ама от ония еврейските с черно - бял спортен екип, шапчица, брада като на Хан Кубрат и плитчици зад и около ушите. Оказа се, че никакъв поп не е ами просто редови религиозен смешник от ония с джизъс проблемите. Не знам дали сте запознати с географията на самолетите, но до ЕДНО А (1А) седалката се казва ЕДНО БЕ (1В) и до нея ЕДНО ЦЕ (1С). Това не е шоуруум на Мерцедес - това е самолет все пак. Иначе знаете, че винаги бих седял на ЕДНО ЕС (1S).

Седя на ЕДНО А, а джизъсчето седя на место от мен на ЕДНО ЦЕ. Вади някакви листа и забелязвам, че на този отгоре пише 'Reincarnation'. Веднага предположиш, че цикли върху това как един ден ако му потръгне в отвъдното може да се реинкарнейтне. Религиозната литература е пълна с хумор и много ми харесва. Едно от най-яките неща във всяка религия е обещанието, че ако правиш това и това един ден след като умреш ще се получи онова и онова. Заговорих се с джизъса и не го бавих много - много. 'Аз съм Жоро...е как не си чувал за мен...винаги съм се возил на едно А и имаш късмет, че не си ми заел мястото...кажи сега ква е далаверата в сектата ти...' Потръгна ни разговорчето, въпреки това, че джизъсчето каза около две думи през първите 10на минути и гледаше в мен като златотърсачка в мениджър на волф у 5 сутринта.

Накарах го да ми обясни за реинкарнейшъна и за далаверата постфактум. Казах му: 'Джизъсче, бате, това не е постфактум ами си е постмортем, копеле. Погледнато през очилата на модерната портфейлна теория методиката на сектата ти е мегарискова тъй като я си представи, че след като умрем начина на живот преди това не афектира качеството на битие по време на Айрън Мейдън епохата под земята. С други думи, джизъсче, кво правим ако след смъртта никой няма право на Нокиа, Мерцедес и пиченца, а?! Кво правим тогава, а? Ще ми четеш ли пак за реинкарнейшън или ще се чудиш как да го отпериш на някое червейче?'

 

# 1
  • Мнения: 5 539
Жоро, имаш ли публикации в някой литературен сайт? Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Жоре, пробвал ли си да пратиш материали до някои списания? Съвсем сериозно питам, имаш добро перо.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А, Лилита ме преварила докато пиша  Grinning

# 4
  • Мнения: 25 669
Жоре,  newsm10
Очаквам продължението!  Hug

ПП Ти да не пишеш репликите на Цеко Сифоня?  Wink Mr. Green

# 5
  • Мнения: 239
Жоро, имаш ли публикации в някой литературен сайт? Rolling Eyes

Литературните хора може би понякога пишат добре, но един такъв досега не съм видел да се къпе често, да носи табели или да слуша Модърн Токинг. Не сме една порода, бейби и ти го знаеш. В нета мирис няма, но алюр на шанел воня е голяма.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 383
И той кво?

# 7
  • Мнения: 239
Жоре,  newsm10
Очаквам продължението!  Hug

ПП Ти да не пишеш репликите на Цеко Сифоня?  Wink Mr. Green

Дори и да ги пишех пак немаше да си признаем, миличка Мадоня. Едва ли е престижно да бачкаш за двуметров селтак, който носи табели от 10 години и се има за културтрегер. Модерните хора в България се броим на пръсти все пак.

# 8
  • Мнения: 5 647
Кефиш, жоре! Ти откога премина на държавна службица?  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 239
Жоре, пробвал ли си да пратиш материали до някои списания? Съвсем сериозно питам, имаш добро перо.

Писал съм няколко писма до Нов Фолк, но по друга тема - търсех номера на телефона на Глория щото е яко пиче и мислим да и скъсам прототипчето на същото.

Знаете, че Жоро рядко прощава и често изоставя.

За кво да пращам бе, девойче? Говори с психолозите - за да се почувствам по-значим ли? Че къде по-голема душевна чекия и обществено признание от онова, което има у форума на майките? Ти знаеш ли кво е да си идол на цяла една генерация напрегнати родилки?! Говорим за икона, говорим за пилона, говорим за микрофона.

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
И какво каза джисъса?Simple Smile

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ми в нета таланта се похабява бе, освен че е чекия, словесното изкуство понякога носи и пари  Grinning

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Глория не е ли дърта за теб? newsm78
Значи му наля акъл на попа, а?! Laughing

# 13
  • Мнения: 5 647
И какво каза джисъса?Simple Smile

А как ти звучи "поп с плитчици"?  Joy

# 14
  • Мнения: 6 155
К`во се питаше в задачата?  Mr. Green newsm78

# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Недейте разводнява темата сега.
Вълнувам се от отговора на човека:)

И какво каза джисъса?Simple Smile

А как ти звучи "поп с плитчици"?  Joy

Ми как...няма да обяснявам, че обикновенно свършва зле темата, като се отпусна по въпроса:)
Какво има да ми звучи...те съществуват, приемам ги за даденост и разсъждавам нататък ...
Та какво стана после?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хайде, напрегни се, Жоре, като една родилка - напън, напън..... дишай дълбоко!
Идол си ни ти - като един Джони Браво...

# 17
  • Мнения: 5 539
А, Лилита ме преварила докато пиша  Grinning
Естествено, Жоро предизвиква у всички майки едни и същи чувства и мисли

# 18
  • Мнения: 239
И какво каза джисъса?Simple Smile

Ами не съм сигурен. Повечето ми приятели често ме упрекват за един голям мой дефект - не излушвам. Как да слушам хората при положение, че всичко ми е ясно?! Не е вината в мен - просто самият събеседник трябва да ми поддържа интереса все пак, а? Обичам да общувам с точни хора. Винаги съм изслушвал с поглед хубавите пиченца например. Нямам проблеми да ми дърдорят с часове стига това да става пред цела София в Неро, а аз да ги гледам в деколтето и да мисля за 'Barely Legal 11'.

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
М.
Явно е било скучно обяснението, както става обикновенно при такива въпроси:)

# 20
  • Мнения: 239
Ми в нета таланта се похабява бе, освен че е чекия, словесното изкуство понякога носи и пари  Grinning

Опитваш се да ми кажеш, че нямам пари ли?! Може на пръв поглед да нямам толкова, колкото има мъжът ти например, но държа да отбележа, че истината винаги е някъде по средата. Девилът се крие у детайла, бейби. Просто не си е разпределил капиталите правилно. Аз давам 10% вкъщи, 60% за себе си и 30% за пиченца. Балъците дават 80% вкъщи, 10% за себе си и 10% за пиченца. А сега ми кажи в погледите на кои човекът е богат и в погледите на кои е беден, а?

# 21
  • Мнения: 239
Кефиш, жоре! Ти откога премина на държавна службица?  Mr. Green

Никога не съм я сменял.

Не следиш пиченце ти играта и загуби яко в резултата.

# 22
  • Мнения: 25 669
Иии, Жореее, поне за червейчето не каза ли нещо, а?   Mr. Green
Ей това много ми чопли любопитството, спомни си, моля те!   Praynig

# 23
  • Мнения: 5 539
Всички знаете, че съм зает човек, който често лети. ..........................

 
Предвид на това, че действието се развива в самолет, а не другаде (ако разбираш за какво иде реч, все пак), би трябвало да бъдеш по-внимателен с богохулните си приказки (ако разбираш за какво иде реч, все пак), защото все пак говориш с духовник (ако разбираш за какво иде реч, все пак) и в този момент сте били много по-близо до неговия "началник", отколкото до твоя (ако разбираш за какво иде реч, все пак) Позволявам си да перефразирам един стар виц (ако разбираш за какво иде реч, все пак)
Пфу, паразитни думи, не мога да се отърва, ще прощаваш Sick

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нямам проблеми да ми дърдорят с часове стига това да става пред цела София в Неро, а аз да ги гледам в деколтето и да мисля за 'Barely Legal 11'.
И кво- много ли ти се вдига? Самочувствието... Баровец и патриот!... Обикновен сноб и сеирджия си Whistling Такива не ги и забелязвам Sick

# 25
  • Мнения: 239
Глория не е ли дърта за теб? newsm78
Значи му наля акъл на попа, а?! Laughing

Глория е на два основни ремонта и шест тунинга. Мисля, че съм и хвърлил око. Кво и е лошо на жената - в никакъв случай не е селянка, в никакъв случай не се облича зле, в никакъв случай няма да ме излага на държавни мероприятия.

# 26
  • Мнения: 239
Всички знаете, че съм зает човек, който често лети. ..........................

 
Предвид на това, че действието се развива в самолет, а не другаде (ако разбираш за какво иде реч, все пак), би трябвало да бъдеш по-внимателен с богохулните си приказки (ако разбираш за какво иде реч, все пак), защото все пак говориш с духовник (ако разбираш за какво иде реч, все пак) и в този момент сте били много по-близо до неговия "началник", отколкото до твоя (ако разбираш за какво иде реч, все пак) Позволявам си да перефразирам един стар виц (ако разбираш за какво иде реч, все пак)
Пфу, паразитни думи, не мога да се отърва, ще прощаваш Sick

Ако ще си говорим тъй аре да ти обясня тогава, че принципно началникът на джизъсчето и моя са един и същи човек. Хайде сега си задай въпроса кой от двама ни е по-високо в организацията - този, който чете реинкарнейшън или онзи, който се вози на ЕДНО А, кара Мерцедес, вдига с НОКИА и клати пиченца вместо червейчета? Кажи ми го, бейби.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Глория е 74 бе, пич! Това прави 32 ooooh! Мислех, че такива лелки са извън твоята графа за пиченца...

# 28
  • Мнения: 6 155
Жоре, тая "тема" има ли тема или си просиш поредната порция внимание?  Wink

# 29
  • Мнения: 239
Иии, Жореее, поне за червейчето не каза ли нещо, а?   Mr. Green
Ей това много ми чопли любопитството, спомни си, моля те!   Praynig

Загледа една от стюардесите в задника и аз го хванах. Не го оставих в заблуда и на висок глас казах: 'Гледаш пиченцата, а? Дърт пергиш такъв.' Кабината замлъкна. Искам да знаеш, че голяма част от стюардесите са толкова объркани от постоянното летене, че няма проблем да правите секс когато пожелаеш. Някои го наричат това явление 'курва', но аз съм по-сантиментален защото на жена ми сестрата е стюардеса все пак.

За червейчето не каза нищо, но искам да ти кажа, че доста мъже са си били близки с червейчета без да знаят. В детайли няма да влизам защото съм патриот и джентълмен все пак.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306

 Девилът се крие у детайла, бейби.

Не се ли криеше бога там бе, като сме отворили тая тема религиозна....

# 31
  • Мнения: 25 669
Жоре, да не си се объркал, бе рожбе?  newsm78
Тея с плитчиците не са джисъси.  Naughty Не ги знам защо, ама не щат да се кланят на брат`чеда си.  newsm78
За друга фирма работят,  друг им е шефът!  Peace

# 32
  • Мнения: 239
Нямам проблеми да ми дърдорят с часове стига това да става пред цела София в Неро, а аз да ги гледам в деколтето и да мисля за 'Barely Legal 11'.
И кво- много ли ти се вдига? Самочувствието... Баровец и патриот!... Обикновен сноб и сеирджия си Whistling Такива не ги и забелязвам Sick

И като не ги забелязваш какво си се набутала да живееш у Симеоново, където в никакъв случай не е пълно с такива? Мирише ми на противоречие все пак.

# 33
  • Мнения: 239
Глория е 74 бе, пич! Това прави 32 ooooh! Мислех, че такива лелки са извън твоята графа за пиченца...

Щом нястояваш, че 32 годишните жени са дърти тогава няма да споря с теб. Искам да ти кажа, че Глория наистина е яка пичка на два основни ремонта и шест тунинга. Видех я в Син Сити една вечер, но нямаше как да я дръпна без да става конфликт щото един си я беше платил вече.

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И като не ги забелязваш какво си се набутала да живееш у Симеоново, където в никакъв случай не е пълно с такива? Мирише ми на противоречие все пак.
Много ме развесели Laughing

# 35
  • Мнения: 3 423
Умирам си от смях с тая тема!!!
Добре, че е роден Жоро!
Искам още теми!

# 36
  • Мнения: 5 539
Глория е 74 бе, пич! Това прави 32 ooooh! Мислех, че такива лелки са извън твоята графа за пиченца...

Щом нястояваш, че 32 годишните жени са дърти тогава няма да споря с теб. Искам да ти кажа, че Глория наистина е яка пичка на два основни ремонта и шест тунинга. Видех я в Син Сити една вечер, но нямаше как да я дръпна без да става конфликт щото един си я беше платил вече.
Сигурен ли си, че можеш да си я позволиш? Laughing Тя едва ли си пада по наливно Исей Мияки от ЦУМ  Mr. Green А ти си на държавна работа, все пак.

# 37
  • Мнения: 765
 Ако правилно съм разбрала , смятаШ 4е хората които не сядат на 1А и 4акат някой да им отстъпи място или да го полу4ат след " голямото пътуване" , понеже им се полага , бъркат много .  Резервациите не важат , съЩо и предварително закупените билети за Мейдън...с една дума прецакани сме . Ужасно .

# 38
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Умирам си от смях с тая тема!!!
Добре, че е роден Жоро!
Искам още теми!
И на мен ми е слабост  Blush

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако не друго Жорко е забавен. Което все пак е нещо.

# 40
  • Мнения: 239
Умирам си от смях с тая тема!!!
Добре, че е роден Жоро!
Искам още теми!

Държиш се като поредното пиче след сеанс в мезонета ми. Стегни се защото си майка все пак.

# 41
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Загледа една от стюардесите в задника и аз го хванах. Не го оставих в заблуда и на висок глас казах: 'Гледаш пиченцата, а? Дърт пергиш такъв.'

Естествно, че гледа (Пипи-то, де)Simple Smile
Всички гледат, когато има какво:)

А че сме прецакани е от ясно по-ясно.

# 42
  • Мнения: 239
Глория е 74 бе, пич! Това прави 32 ooooh! Мислех, че такива лелки са извън твоята графа за пиченца...

Щом нястояваш, че 32 годишните жени са дърти тогава няма да споря с теб. Искам да ти кажа, че Глория наистина е яка пичка на два основни ремонта и шест тунинга. Видех я в Син Сити една вечер, но нямаше как да я дръпна без да става конфликт щото един си я беше платил вече.
Сигурен ли си, че можеш да си я позволиш? Laughing Тя едва ли си пада по наливно Исей Мияки от ЦУМ  Mr. Green А ти си на държавна работа, все пак.

Може да съм на държавна ама събрах за ЕС 500, А? Наистина, напоследък пястя защото ми се отрази на бюджета все пак. Харчи по 20 на сто, особено като се резгам по Цариградското.

Наистина ли мислиш, че Глория прави разлика между наливно Исе и бутилирано? Наистина ли верваш толкова много в талантите на българската селянка?

# 43
  • Мнения: 3 423
А ти си на държавна работа, все пак.

Умирам си от смях с тая тема!!!
Добре, че е роден Жоро!
Искам още теми!

Държиш се като поредното пиче след сеанс в мезонета ми. Стегни се защото си майка все пак.

Колкото и да се стягам, не мога
да спра да се заливам от смях!
Майка, немайка, това е положението.
А пита ли мосадеца какво е мнението
му за евтаназията?Така, де, ако трябва да
се приближи по-бързо до реинкарнацията...

# 44
  • Мнения: 239
Ако правилно съм разбрала , смятаШ 4е хората които не сядат на 1А и 4акат някой да им отстъпи място или да го полу4ат след " голямото пътуване" , понеже им се полага , бъркат много .  Резервациите не важат , съЩо и предварително закупените билети за Мейдън...с една дума прецакани сме . Ужасно .

Барбаролекс, кво е това 'развалячка на игри' под ника ти, а? Да не преебаваш постата на чавето с Легото, а? Да не му разваляш космическото корабче, а?

# 45
  • Мнения: 1 150
Гледам да не харча над 20 - 30 лева на вечер (освен ако няма да има гарантиран секс) защото излизам по 2 пъти седмично ако се сещаш за какво става дума. Издържам Мерцедес, дете и жена.

Аз давам 10% вкъщи, 60% за себе си и 30% за пиченца.

 smile3506

# 46
  • Мнения: 239
Гледам да не харча над 20 - 30 лева на вечер (освен ако няма да има гарантиран секс) защото излизам по 2 пъти седмично ако се сещаш за какво става дума. Издържам Мерцедес, дете и жена.

Аз давам 10% вкъщи, 60% за себе си и 30% за пиченца.

 smile3506


И кво се пулиш толкова, а? Който вади нож може и да умира от него ама кво става когато някой извади АР ПЕ ГЕ, а? Философията е донякъде - след нея идва Мерцедесът.

# 47
  • Мнения: 765
Ако правилно съм разбрала , смятаШ 4е хората които не сядат на 1А и 4акат някой да им отстъпи място или да го полу4ат след " голямото пътуване" , понеже им се полага , бъркат много .  Резервациите не важат , съЩо и предварително закупените билети за Мейдън...с една дума прецакани сме . Ужасно .

Барбаролекс, кво е това 'развалячка на игри' под ника ти, а? Да не преебаваш постата на чавето с Легото, а? Да не му разваляш космическото корабче, а?
Жорайна айде да не си обясняваме такива неЩа , не сме си толкова близки , ако ме разбираШ . НиЩо ли4но среЩу легото...

# 48
  • Мнения: 239
А ти си на държавна работа, все пак.

Умирам си от смях с тая тема!!!
Добре, че е роден Жоро!
Искам още теми!

Държиш се като поредното пиче след сеанс в мезонета ми. Стегни се защото си майка все пак.

Колкото и да се стягам, не мога
да спра да се заливам от смях!
Майка, немайка, това е положението.
А пита ли мосадеца какво е мнението
му за евтаназията?Така, де, ако трябва да
се приближи по-бързо до реинкарнацията...

Заеби, но не си пих питието и не си ядох храничката в самолета да не ме отрови оня плея хейтър след като му обясних за пичетата. Всички знаем за мосадовците все пак. Когато се вадят масичките в самолета за храна аз винаги ползвам средната, което напряга човека на следващата седалка. Няма начин - тази пред мен е за Нокиата и Вертуто.

# 49
  • Мнения: 1 150
Гледам да не харча над 20 - 30 лева на вечер (освен ако няма да има гарантиран секс) защото излизам по 2 пъти седмично ако се сещаш за какво става дума. Издържам Мерцедес, дете и жена.

Аз давам 10% вкъщи, 60% за себе си и 30% за пиченца.

 smile3506


И кво се пулиш толкова, а? Който вади нож може и да умира от него ама кво става когато някой извади АР ПЕ ГЕ, а? Философията е донякъде - след нея идва Мерцедесът.

А, пред мерцедеса - бетонна стена  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 239
Ако правилно съм разбрала , смятаШ 4е хората които не сядат на 1А и 4акат някой да им отстъпи място или да го полу4ат след " голямото пътуване" , понеже им се полага , бъркат много .  Резервациите не важат , съЩо и предварително закупените билети за Мейдън...с една дума прецакани сме . Ужасно .

Барбаролекс, кво е това 'развалячка на игри' под ника ти, а? Да не преебаваш постата на чавето с Легото, а? Да не му разваляш космическото корабче, а?
Жорайна айде да не си обясняваме такива неЩа , не сме си толкова близки , ако ме разбираШ . НиЩо ли4но среЩу легото...

Нема и да си станем близки ако ми влизаш със снимки на чавета по форумите. Откъде да знам дали си пиче или не си, а? Какъв е смисълът да си пишем тогава - аз да не си комуникирам с жените заради акъла им? Едва ли. Едва ли и някой го прави все пак и сега разбирам защо пиченцата се кефят на гейовете за компания.

# 51
  • София
  • Мнения: 938
Малко офф, ама забелЕзОх, че Жоро се хваща за подписите и се зачудих....тоя цитат от American Psycho какво иде да рече????

# 52
  • Мнения: 583
жорка, с това ''помпам и бегам'' си те представих нагледно как спираш на подуенското кръстовище да си помапаш гумите на Мерцедеса/щото отдавна не си бил на гумаджия, пък и като сметнеш парите за нови-1 гума=1 държ. заплата/ и бегаш за врачанско, ама по-нататък пак са спаднали пак спираш, пак помпаш и пак бегаш, че се стъмни... hahaha Joy а пичето в колата вече тропа нервно с крак  Mr. Green

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 383
А какво правиш с Нокията в самолета - почесваш ли се?

# 54
  • Мнения: 239
жорка, с това ''помпам и бегам'' си те представих нагледно как спираш на подуенското кръстовище да си помапаш гумите на Мерцедеса/щото отдавна не си бил на гумаджия, пък и като сметнеш парите за нови-1 гума=1 държ. заплата/ и бегаш за врачанско, ама по-нататък пак са спаднали пак спираш, пак помпаш и пак бегаш, че се стъмни... hahaha Joy а пичето в колата вече тропа нервно с крак  Mr. Green

Всеки намира различен смисъл в нещата, в живота. Някои виждат в цветето растение, а други - любов. Въпрос на елементарно възпитание, среда, култура, образование и хигиена все пак.

# 55
  • Мнения: 239
А какво правиш с Нокията в самолета - почесваш ли се?

Имам си нокътче. В 21ви век мобилният телефон е вече не само устройство за координация на пичета, но и аксесоар все пак. Като си наредя телефоните и хората ме гледат с респект защото във въздуха някак си няма как да знят, че са ме докарали с Мерцедес, а?

# 56
  • Мнения: 765
 Опасявам се , 4е може да се засе4ем в някой самолет и кой знае , може и да се сближим...

# 57
  • Мнения: 239
Малко офф, ама забелЕзОх, че Жоро се хваща за подписите и се зачудих....тоя цитат от American Psycho какво иде да рече????

Понякога адвокатчетата чуват неща, каквито майките им никога не са подозирали, че дечицата им някога ще чуят когато са ги юркали да следват у юридическия. Става въпрос за тайни, за бизнес, но и за малко пърсънъл.

# 58
  • Мнения: 3 164
патриот го раздаваш, хмм...а коЕ време Е, що не си гледаш работата, все пак си на държавна работа, м??

# 59
  • Мнения: 239
Опасявам се , 4е може да се засе4ем в някой самолет и кой знае , може и да се сближим...

Ако ти прилошее ще ти дам бучка да се освестиш в тоалетната все пак. Надявам се, че имаш ключ защото ЕС КЛАСАТА ми има от новите, а там метал няма ако се сещаш за кой проблем говорим, а?

# 60
  • Мнения: 239
патриот го раздаваш, хмм...а коЕ време Е, що не си гледаш работата, все пак си на държавна работа, м??

така ме затапи, че джантите на Бенца ми треперят от възмущение

# 61
  • Мнения: 155
Колко колоритно!Каква забава цари в този форум, направо да не повярваш! И, Жоре, ти си като бликащ извор на живописни сцени и описания, които действат много възбуждащо. Това че те привличат по-улегнали жени и по-лесно можеш да споделиш младежките си преживявания го разбирам, но само не разбрах как хареса Глория - не че е възрастна чак толкова, ма то и тунинга нещо не го бива, като ще плащаш за нещо, то да е най-доброто, нали така hahaha ? Иначе само s-ка - направо се излагаш, нещо AMG няма ли??? И си представям сценката с попа  Laughing - какъв сблъсък и дилема с твойта така дълбока душевност  Joy.

# 62
  • Мнения: 583
Всеки намира различен смисъл в нещата, в живота. Някои виждат в цветето растение, а други - любов. Въпрос на елементарно възпитание, среда, култура, образование и хигиена все пак.
по-скоро се касае за вдъхновение, ако загряваш на къде бия, баце newsm01

# 63
  • София
  • Мнения: 38 590
Глория е 74 бе, пич! Това прави 32 ooooh! Мислех, че такива лелки са извън твоята графа за пиченца...
По-дърта е 100%. Мисля, че е 60 и некой набор.

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Глория е 74 бе, пич! Това прави 32 ooooh! Мислех, че такива лелки са извън твоята графа за пиченца...
По-дърта е 100%. Мисля, че е 60 и некой набор.
73. Дърта, Жоре... дърта е за теб, кака.

# 65
  • Мнения: 239
Глория е 74 бе, пич! Това прави 32 ooooh! Мислех, че такива лелки са извън твоята графа за пиченца...
По-дърта е 100%. Мисля, че е 60 и некой набор.

Ееее, ае сега да не се плашим, а? Стига, че ми призля. Глория си е пиченце и това е. По-добре да я тресна сега, преди да изпадне във Ве група все пак.

 16 до 24 = А група
 25 до 34 = Б група
 35 до червейчетата = В група

Всичко е точно, но бива и сочно.

# 66
  • Мнения: 239
Колко колоритно!Каква забава цари в този форум, направо да не повярваш! И, Жоре, ти си като бликащ извор на живописни сцени и описания, които действат много възбуждащо. Това че те привличат по-улегнали жени и по-лесно можеш да споделиш младежките си преживявания го разбирам, но само не разбрах как хареса Глория - не че е възрастна чак толкова, ма то и тунинга нещо не го бива, като ще плащаш за нещо, то да е най-доброто, нали така hahaha ? Иначе само s-ка - направо се излагаш, нещо AMG няма ли??? И си представям сценката с попа  Laughing - какъв сблъсък и дилема с твойта така дълбока душевност  Joy.

Тая па.

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А знаеш ли какви мацки има във В група? Не бързаш ли да ги отпишеш?

# 68
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Може ли като един страничен наблюдател да отбележа, че съвсем отплеснахте темата:)
Той Жорето едно започна да пише, а какво стана....

Язък.
Флутърки такива!  Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 239
А знаеш ли какви мацки има във В група? Не бързаш ли да ги отпишеш?

Хем си права хем не си. В турнира за купата винаги има отбор от В група, който поднася изненада и това е факт. Като цяло обаче финалистите са винаги от А. Едно е А група, а друго е всичко останало.

Иначе случва се и на най-добрия любовник от време на време защото В група по-лесно се навиват според много мъже. Аз лично мнение няма да изказвам за да не обиждам никого.

# 70
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А знаеш ли какви мацки има във В група? Не бързаш ли да ги отпишеш?

Хем си права хем не си. В турнира за купата винаги има отбор от В група, който поднася изненада и това е факт. Като цяло обаче финалистите са винаги от А. Едно е А група, а друго е всичко останало.

Хем си прав хем не си. Има ли отбори в А група, които са по-слаби от отборите в Б и С група?

# 71
  • Мнения: 239
А знаеш ли какви мацки има във В група? Не бързаш ли да ги отпишеш?

Хем си права хем не си. В турнира за купата винаги има отбор от В група, който поднася изненада и това е факт. Като цяло обаче финалистите са винаги от А. Едно е А група, а друго е всичко останало.

Хем си прав хем не си. Има ли отбори в А група, които са по-слаби от отборите в Б и С група?

Ами не - няма. Именно заради това са и групите - за да се бори всеки в своята категория все пак. Хората от Джим Бийма седят там, а не ходят в Неро защото най-малкото няма да са конкурентноспособни, а?

Основният ремонт и хубавият тунинг помагат, но само в конкретната група. Това е като привличането на хубав доктор, рехабилитатор, масажист и химик за тима от Б група - нивото се вдига, но не съвсем за А група. А има и друга разлика - в живота веднъж смениш ли групата няма връщане към предната освен ако не вярваш в реинкарнейшън като джизъсчето, но тогава ще носиш плитчици и шапчица все пак.

# 72
  • Мнения: 293
жорко, теб и основния ремонт нема да спаси Joy Joy

само можеш да бленуваш за А групата - ако евентуално се "реинкарнираш", което дай, Боже, да не става Mr. Green

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има много готини мадами, които са почти без конкуренция от по-горните групи (като пример ми хрумва Евгения Калканджиева).
Освен това на противниковата страна (разбирай мъжки пол) също му пада цената с годините. И все по-трудно започва да се вдига с времето, въпреки помощта на разни специалисти ако разбираш за какво говоря... Аз ако имам кинти и ме е присърбяло ще потърся нещо в по-горна група, а не в изпадащите (разбирай 35-годишните). Дано не стигам скоро до там де...
А, Чесъна го е написал преди мен с по-малко думи.

# 74
  • Мнения: 155
 thumbsup, а така, Рени!

# 75
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

 16 до 24 = А група
 25 до 34 = Б група
 35 до червейчетата = В група


ехеее, ми то и ти си в група В Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
къде си тръгнал с майсторите Laughing Laughing Laughing

# 76
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Момичета, аз пък съвсем искрено Ви се чудя как успявате да проведете разговор с човек, който очевидно има някакви умствени / психологични отклонения...?

Брррр, аз направо се потрисам.

Извинявам се за отклонението, но то май е защото тук поначало няма тема за дискутиране...

# 77
  • Мнения: 239
Има много готини мадами, които са почти без конкуренция от по-горните групи (като пример ми хрумва Евгения Калканджиева).
Освен това на противниковата страна (разбирай мъжки пол) също му пада цената с годините. И все по-трудно започва да се вдига с времето, въпреки помощта на разни специалисти ако разбираш за какво говоря... Аз ако имам кинти и ме е присърбяло ще потърся нещо в по-горна група, а не в изпадащите (разбирай 35-годишните). Дано не стигам скоро до там де...
А, Чесъна го е написал преди мен с по-малко думи.

Хубаво е, че се правиш, че си вярваш. Мъжете с годините стават все по-хубави (ако някога са били хубави, естествено) и това ще ти го каже всяка жена с голямо право на избор ако се сещаш за какво говорим все пак. Калканджиева е смешна, подута и мухлясала. Не гледай списанията щото там всички са хубави. Кого бих избрал да тресна - Жени или поредната мис България, която и да е тя? Мисля, че всеки мъж знае отговора. И да се убеждаваш и да не се убеждаваш - това си е лично твоя работа, в която няма смисъл да се бъркат хора без съответната квалификация все пак.

В живота на един нормален мъж има два периода - когато пичетата го избират него и когато той започва да избира пичетата. Първото е като си млад, а второто е когато станеш отлежал меценат тип хубаво бордо. Не знам дали си гледала Скарфейс, но там Антонио Монтана си го каза много хубаво: 'Първо правиш парите, когато направиш парите получаваш властта, а когато получаваш властта тогава при теб идват пиченцата.' Това е есенцията на човешкия живот, мойто момиче. Винаги съм се смял на балъците, които гонят пиченцата преди да са направили парите - много са тъпи и вероятно мазохисти. Помисли и разбери.

# 78
  • Мнения: 3 447
Момичета, аз пък съвсем искрено Ви се чудя как успявате да проведете разговор с човек, който очевидно има някакви умствени / психологични отклонения...?

Брррр, аз направо се потрисам.

Извинявам се за отклонението, но то май е защото тук поначало няма тема за дискутиране...

Аз пък се чудя защо всички толкова се връзват и се пенят, сякаш са лично засегнати  Grinning Мен жоро много ме радва, чета го с удоволствие (нищо че съм в Б група)  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 239
Момичета, аз пък съвсем искрено Ви се чудя как успявате да проведете разговор с човек, който очевидно има някакви умствени / психологични отклонения...?

Брррр, аз направо се потрисам.

Извинявам се за отклонението, но то май е защото тук поначало няма тема за дискутиране...

ОК, но момичетата тук и аз ти се чудим всички пък на тебе какво тогава правиш в тази тема, четейки лудия човек, че и пишейки на всичкото отгоре. Рапърът Дражето е от Ямбол също, но е схванал за какво става дума: '..и аз харесвам да играя Це ес, но предпочитам да карам Мерцедес...'

# 80
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В живота на един нормален мъж има два периода - когато пичетата го избират него и когато той започва да избира пичетата.
Мъж на възраст може да си избира пичета колкото си иска. Въпросът е за какво са му...  Joy

# 81
  • Мнения: 239
В живота на един нормален мъж има два периода - когато пичетата го избират него и когато той започва да избира пичетата.
Мъж на възраст може да си избира пичета колкото си иска. Въпросът е за какво са му...  Joy

Много е хубаво, че точно ти го казваш това защото в Драгалевци (което е точно до Симеоново) живее дядото на един приятел. Старецът е на 90 и гони бабетата в квартала до ден днешен. Ходи пеш до Черни Връх, пие си виното и се кефи на рахата в Окръжните групи (след 70).

Говорех за мъже над 30 години. До 30 бачкаш и не ебеш това, което искаш. По-точно не можеш да наебеш всичко, което искаш. В един момент започваш да можеш обаче и тогава става онова, за което попът с плитчици тайно мечтае да получи след смъртта си.

# 82
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всеки гледа от собствената си камбанария Laughing Но всяка жена ще ти каже, че по-секси е млад и енергичен мъж, отколкото пъшкащ и пуфтящ чичко, който го е подгонила склероза и старческа немощ. Парите и властта тук не са фактор, говорим си на чисто сексуално ниво. А ти си вервай, че с годините ставаш по-привлекателен Wink

# 83
  • Мнения: 3 423
Момичета, аз пък съвсем искрено Ви се чудя как успявате да проведете разговор с човек, който очевидно има някакви умствени / психологични отклонения...?

Брррр, аз направо се потрисам.

Извинявам се за отклонението, но то май е защото тук поначало няма тема за дискутиране...

Аз пък се чудя защо всички толкова се връзват и се пенят, сякаш са лично засегнати  Grinning Мен жоро много ме радва, чета го с удоволствие (нищо че съм в Б група)  Simple Smile

И аз се чудя, защо толкова му се връзват. Или й?
И мен ме забавляват писанията му.

# 84
  • Мнения: 155
Звучиш точно като един мой приятел - "До 30 бачкаш и не ебеш това, което искаш. По-точно не можеш да наебеш всичко, което искаш. В един момент започваш...". При него само че си е хронично, и като беше на 20 и караше Застава и сега като е на 33 и кара Мерцедес се котира по еднакъв начин. Само дето колата му се цапа с по-големи боклуци сега...

# 85
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много е хубаво, че точно ти го казваш това защото в Драгалевци (което е точно до Симеоново) живее дядото на един приятел. Старецът е на 90 и гони бабетата в квартала до ден днешен. Ходи пеш до Черни Връх, пие си виното и се кефи на рахата в Окръжните групи (след 70).
Това сега го забелязах... що гони бабета, а не пиченца? newsm78

# 86
  • Мнения: 3 423
Всеки гледа от собствената си камбанария Laughing Но всяка жена ще ти каже, че по-секси е млад и енергичен мъж, отколкото пъшкащ и пуфтящ чичко, който го е подгонила склероза и старческа немощ.

А има и жени, дето се кефят на категорията между
описаните от тебе случаи. Ами ако Жоро май е там.

# 87
  • Мнения: 239
Всеки гледа от собствената си камбанария Laughing Но всяка жена ще ти каже, че по-секси е млад и енергичен мъж, отколкото пъшкащ и пуфтящ чичко, който го е подгонила склероза и старческа немощ. Парите и властта тук не са фактор, говорим си на чисто сексуално ниво. А ти си вервай, че с годините ставаш по-привлекателен Wink

ОК, ама ти вероятно гледаш от кулата в Пиза и забравяш, че хората с парите и власт са тези, които избират, а не пичетата, които биват избирани.

Моите години тук не са от значение накъде се движат - напред или назад. Важното е портфейлът да нараства. Не е такава схемата при вас, жените, за което съчувствам най-искрено, но не и лично.

# 88
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Умишлено противопоставих двете категории. А Жоро къде се туря е негов проблем.

# 89
  • Мнения: 239
Много е хубаво, че точно ти го казваш това защото в Драгалевци (което е точно до Симеоново) живее дядото на един приятел. Старецът е на 90 и гони бабетата в квартала до ден днешен. Ходи пеш до Черни Връх, пие си виното и се кефи на рахата в Окръжните групи (след 70).
Това сега го забелязах... що гони бабета, а не пиченца? newsm78

Защото за него бабетата са пичета. За един мъж на 50 години двайсе годишното пиче е пиче, за един мъж на 70 години 30 год. жена е пиче, за 90 годишния дедок бабето е пиче. Не схвана ли?

За Софиянеца Мерцедесът е пиче, за Перничанина амортизираният Мерцедес е пиче, за човека от Сливен амортизираният Икарус е пиче. Сети ли се?

# 90
  • Мнения: 239
Умишлено противопоставих двете категории. А Жоро къде се туря е негов проблем.

Турям се в Неро, в Син Сити, а най-често се турям във Визаж и Ексграунд ако се сещаш за какво говорим все пак. Дал Бог всекиму такива проблеми.

# 91
  • out of space
  • Мнения: 8 573
О, не знам, братче, много съм задръстена.

# 92
  • Мнения: 155

ОК, ама ти вероятно гледаш от кулата в Пиза и забравяш, че хората с парите и власт са тези, които избират, а не пичетата, които биват избирани.

Моите години тук не са от значение накъде се движат - напред или назад. Важното е портфейлът да нараства. Не е такава схемата при вас, жените, за което съчувствам най-искрено, но не и лично.

Колкото и да избираш и колкото и да ти е пълен портфейлът , ако пичето не те хареса и не тръгне с теб какво ще направиш???

# 93
  • Мнения: 239

ОК, ама ти вероятно гледаш от кулата в Пиза и забравяш, че хората с парите и власт са тези, които избират, а не пичетата, които биват избирани.

Моите години тук не са от значение накъде се движат - напред или назад. Важното е портфейлът да нараства. Не е такава схемата при вас, жените, за което съчувствам най-искрено, но не и лично.

Колкото и да избираш и колкото и да ти е пълен портфейлът , ако пичето не те хареса и не тръгне с теб какво ще направиш???

Нееднократно съм заявявал, че съчувствам на лесбийките, но без да желая да ги онождам все пак.

# 94
  • Мнения: 3 423
Умишлено противопоставих двете категории. А Жоро къде се туря е негов проблем.

Турям се в Неро, в Син Сити, а най-често се турям във Визаж и Ексграунд ако се сещаш за какво говорим все пак. Дал Бог всекиму такива проблеми.

Сещам се, и още как, и се превивам от смях.
Като тоз емотикон  Joy

# 95
  • Мнения: 239
О, не знам, братче, много съм задръстена.

Решавай кръстословици, играй шах, го, бридж, мисли от време на време.... Мозъкът е мускул и трябва да се тренира като останалите. За издръжливост - 10 серии по 30 повторения, за пауър - 6 серии по 10. Всичко е точно.

# 96
  • Мнения: 155
Направо си неотразим. Joy
А лесбийките понякога вършат работа по-добре от мъжете  Grinning да те открехна...

# 97
  • Мнения: 490
Ами открехни ни де....


Жоре доразкажи за попето де

# 98
  • Мнения: 4 451
Аз за първи път срещам виртуално Жорко. Ми то лИбов от пръв поглед... Много май съм изтървала... newsm78

# 99
  • out of space
  • Мнения: 8 573
О, не знам, братче, много съм задръстена.

Решавай кръстословици, играй шах, го, бридж, мисли от време на време.... Мозъкът е мускул и трябва да се тренира като останалите. За издръжливост - 10 серии по 30 повторения, за пауър - 6 серии по 10. Всичко е точно.

Много ме бива на билярд (имам свидетели  Mr. Green), това брои ли се?

# 100
  • Мнения: 3 164
а аз си посипвам главата с пепел- В група и съм  smile3505

# 101
  • Мнения: 3 423
Темата придоби извратен отенък.
Почна се с попа, пък докъде стигна.

# 102
  • Мнения: 2 952
   Интересно е  за някоя  статия , но е неуважително към религията и разбиранията на  поп ли какъв  е  бил така и не разбрах. ....Всеки с теорията си  Wink А целта на  "есето" е да блесне автора ....е  успя де .....Но тоя тип хумор не ми е на сърце Wink
  

# 103
  • Мнения: 239
Направо си неотразим. Joy
А лесбийките понякога вършат работа по-добре от мъжете  Grinning да те открехна...

Това е отвратително и те моля да не ме открехваш на такива сатанински теми.

Не знам как им дават на лесбийките да стават майки.

# 104
  • Мнения: 239
О, не знам, братче, много съм задръстена.

Решавай кръстословици, играй шах, го, бридж, мисли от време на време.... Мозъкът е мускул и трябва да се тренира като останалите. За издръжливост - 10 серии по 30 повторения, за пауър - 6 серии по 10. Всичко е точно.

Много ме бива на билярд (имам свидетели  Mr. Green), това брои ли се?

Мисля, че уменията в игрите със щеки и топки са бая по-търсени качества в една жена, отколкото способностите в шаха и бриджа. Бъди спокойна - вратите на Син Сити са вечно отворени за такива като теб все пак.

# 105
  • Мнения: 239
Аз за първи път срещам виртуално Жорко. Ми то лИбов от пръв поглед... Много май съм изтървала... newsm78

Добро утро все пак.

# 106
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Темата придоби извратен отенък.
Почна се с попа, пък докъде стигна.
С това самоизъткване на автора темите му бързо отегчават... До 2-ра, 3-та страница ми стават безинтересни. Ама и какво друго- толкова са повърхностни, елементарни и лишени от смисъл... Сигурна съм, че Жоро се е подвизавал по други форуми, но там се е изтъркал, а тук все още се радва на някакво внимание. Но скоро и тук ще бъде забравен.

# 107
  • Мнения: 239
а аз си посипвам главата с пепел- В група и съм  smile3505

Веднага ти помагам. Заобиколи се с приятелки от окръжна (над 70) и им се подигравай. По този начин ще си винаги принцеса и всичко ще ти е като на Волксфаген костенурка.

# 108
  • Мнения: 2 407
Е ,трудно се забравя такава личност Wink

# 109
  • Мнения: 239
   Интересно е  за някоя  статия , но е неуважително към религията и разбиранията на  поп ли какъв  е  бил така и не разбрах. ....Всеки с теорията си  Wink А целта на  "есето" е да блесне автора ....е  успя де .....Но тоя тип хумор не ми е на сърце Wink
   

Ами да, но не мисля, че в неговата религия уважават кой знае колко от разбиранията на останалите изповедания така, че балансът си е налице. Едните четат научна фантастика и вярват на всяка дума, а другите може и никога да не са чели, но упътването на Бенца са видели.

# 110
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз толкова да обичкам Жорката, а не се котирам! След няколко дни влизам в Б група и край с надеждите! newsm45

Но аз ще продължа да си го обичкам Жорката все пак newsm51 txtloves newsm76  .

# 111
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е ,трудно се забравя такава личност Wink
Ами... мисля, че и пиченцата с които е бил не го помнят... Той търси количеството, а не качеството, а такива мъже няма с какво толкова да се запомнят Sick

# 112
  • Мнения: 239
Аз толкова да обичкам Жорката, а не се котирам! След няколко дни влизам в Б група и край с надеждите! newsm45

Но аз ще продължа да си го обичкам Жорката все пак newsm51 txtloves newsm76  .

Благодаря. Искам да те поздравя за правилния избор на име на детето си.

Изпадането в Б група е винаги тъжно. Гледай да се адаптираш към ситуацията според средата си. Създай си име, бренд. Нека хората да знаят, че ето тази е големият фаворит за титлата в Б група макар и без право на промоция в А. Алтернативен вариант е да си промениш рожденната дата в личната карта + ремонт и тунинг, но тези неща се надушват бързо от мъжете защото ние разбираме и от коли и от лъжи.

# 113
  • Мнения: 239
Е ,трудно се забравя такава личност Wink
Ами... мисля, че и пиченцата с които е бил не го помнят... Той търси количеството, а не качеството, а такива мъже няма с какво толкова да се запомнят Sick

Рени, искам да знаеш, че те уважавам като личност и всяко твое мнение за мен е меродавно понеже от писанията ти винаги е бъкал безспорен интелект. Не смятам, че съм единствения човек тук, който го е забелязал. На лични бележки даже си имаме тема 'Тази Рени е толкова умна, че ни е срам да и го кажем в тема така, че нека си го обсъдим в нейно отсъствие'.

# 114
  • Мнения: 2 407
Е ,трудно се забравя такава личност Wink
Ами... мисля, че и пиченцата с които е бил не го помнят... Той търси количеството, а не качеството, а такива мъже няма с какво толкова да се запомнят Sick
За форума става въпрос, а иначе той си знае.

# 115
  • Мнения: 3 164
а аз си посипвам главата с пепел- В група и съм  smile3505

Веднага ти помагам. Заобиколи се с приятелки от окръжна (над 70) и им се подигравай. По този начин ще си винаги принцеса и всичко ще ти е като на Волксфаген костенурка.

 newsm03 newsm47 smile3503

# 116
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, искам да знаеш, че те уважавам като личност и всяко твое мнение за мен е меродавно понеже от писанията ти винаги е бъкал безспорен интелект. Не смятам, че съм единствения човек тук, който го е забелязал. На лични бележки даже си имаме тема 'Тази Рени е толкова умна, че ни е срам да и го кажем в тема така, че нека си го обсъдим в нейно отсъствие'.
Благодаря ти, Жоре. Не се и съмнявам, че е така. Даже се чудя как се осмели да го напишеш тук. А темата ти чак се извиси Laughing

# 117
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Темата чак искри...
Оооогън от любоооов...

# 118
  • Мнения: 155
Направо си неотразим. Joy
А лесбийките понякога вършат работа по-добре от мъжете  Grinning да те открехна...

Това е отвратително и те моля да не ме открехваш на такива сатанински теми.

Не знам как им дават на лесбийките да стават майки.

Малко тесногръдо гледаш на въпроса ми се струва  Wink, а нищо че опитваш да си open-minded. Говоря по принцип, но хайде да не задълбаваме. Давай с пиченцата, там ти е силата, при ветераните даже не се и пробвай, нямаш шанс  no

# 119
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Жоре, един съвет от мене, кака... Не се пъни да блеснеш, тук няма да ти върже. Получава се едно разминаване на таргета. Не се хАби Wink

# 120
  • Мнения: 11 747
 Mr. Green"Жоре,Жоре, шсъ кача горе!"... "сещаш се налиии" Mr. Green

# 121
  • Мнения: 6 243
Жоро ми прилича на Боби Турбото Thinking
Има известни разминавания в детайла, но незначителни.

# 122
  • Мнения: 1 002
Жоре , ти откъдето и да тръгнеш все до футбола стигаш ,
ама там не е точно така , не заблуждавай момичетата  - системата не е такава - , друга е ,
в началото всички са в А група , защото са млади надежди ,
после някои отиват в Барса или Валенсия , а други наблягат на БИАД
едни финишират в залата на Славата , а другите - в азиатската част на Турция
има и различни кариери   - едни ,  които рано спират -  на 30 ( като Кантона , щото им писва  и после не пипват топка ) , други играят до 40 - като Ромарио , а някои нелепо се контузват
знаеш - Човекът го е казал - ''няма стари и млади , има можещи и неможещи '' ,
 и друго е казал той - '' който играе - печели , който не играе - не печели ''
 още нещо  - никой футболист не бива да се заблуждава , че като е млада надежда има някакво предимство в отбора
защото Божинов беше  резерва , плака , щото не играе  (а после  го и продадоха ) , а Муту и Тони , които са близо 10 години по-голями от него са в играта редовно , ако се сещаш .

но на  момичетата не им се говори все за  футбол  , а ти все натам го избиваш .

# 123
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе объркАл се е малко Жорко, но още има време да се оправи Sunglasses

# 124
  • Мнения: 239
Не знам, ти в един пост написа повече за футбол, отколкото аз за няколко месеца все пак. Май задълба. Държа да ти напомня, че мъжете говорят предимно за пари, коли, жени, политика и футбол. Всичко е в реда на нещата все пак. И жените си имат теми, за които говорят постоянно, не че ги знам или слушам де. Е тука сега една в темата малко зацикли и си личи, че и е неприятно и е набрала, но няма как да се усети да не продължава да се излага баце и пише та пише коментарчета, а зъбките опират устните и образуват ранички. Аз обаче съм толерантен и само и се смея без да и пиша повече понеже тя е като Вуцов - автогол след автогол и нема нужда от атака ако се сещаш за какво говоря.

# 125
  • Мнения: 1 002
Жоре , баце , автоголът е грешен удар  , лоша преценка на разстоянието и ситуацията , нищо повече , добрите играчи и след автогол ги обичат .

# 126
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не Жоре, тук сме прости и не се сещаме за какво говориш, не го ли разбра?

# 127
  • Мнения: 490
Айде моля ви, стига сте се надприказвали кой колко е умен  и наред ! Naughty
Жоре,доразкажи за попа бате!

# 128
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Млъквам smile3505
Развълнува аудиторията с тоя поп, разказвай още...

# 129
  • Мнения: 1 999
С други думи, джизъсче, кво правим ако след смъртта никой няма право на Нокиа, Мерцедес и пиченца, а?!
hahaha hahaha hahaha

# 130
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Жоре, кака, като си дойдеш от държавните дела обади се да пием по едно кафе. Животът е кратък Wink И аз към то чевИте съм тръгнала, ще ме опуснеш и от Б-групата.
Жоро президент!
Та какво стана Дъзъсчето- щипна ли стюарда?

# 131
  • Мнения: 239
Жоре, кака, като си дойдеш от държавните дела обади се да пием по едно кафе. Животът е кратък Wink И аз към то чевИте съм тръгнала, ще ме опуснеш и от Б-групата.
Жоро президент!
Та какво стана Дъзъсчето- щипна ли стюарда?

Стюардеса все пак, не стюард. Това ми хареса тъй като винаги съм имал силно религиозните хора за нещо между мъже и хомосексуалисти.А насам а натам ако се сещате за какво става дума.

Джизъсчето се замисли и вероятно се е самоубил. Не ми е гузно защото не съм вегетарианец като братчеда Сопранов. Чисто принципно, от историческа гледна точка, нито убийството на хора нито това на животни са неправилни. Не може някой да дойде и да каже 'няма да ядем умрело защото така и така'. Като си гей си трай и толкоз. Хайде, че се нервирах и ще се скараме пак с братчеда като миналия път.

# 132
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ииии - за кафето нищо не каза. Ако държиш и мръвка ще му докарам на кафето- нямаш проблеми- уважавам избора по принцип.

# 133
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ииии - за кафето нищо не каза. Ако държиш и мръвка ще му докарам на кафето- нямаш проблеми- уважавам избора по принцип.

В този форум пиченцата ме свалят на бележки все пак. Така се срамувам и не мога да ти кажа как ще ти го отперя ако ме поканиш на кафе с месо. Laughing
Аз те каня на кафе все пак- к`ви лични Wink Пък и не съм ти в категорията Mr. Green
Чух, че един красавец с нечисти помисли се самоубил с брошура на която пишело " реин.." - не се знае какво точно е пишело на брошурата, защото останалото било намерено размекнато в устата му.  На лицето му имало изписана безумна физиономия все едно е опитал на вкус Ада. Имам два въпроса:
1 Какво е пишело на брошурата - очаквам предложения?
2 Какъв е на вкус Ада?
Ето моите отговори:
1 реин - реката- може да е обмислял пътешествие/ или ев- реин, което е по- вероятно Grinning
2 joro01  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 239
'Красавец с нечисти помисли' може да няма нищо общо с факта, че има самоубийство. Освен това на брошурата пише 'реин...', а не '...реин' тоест не може да е евреин. Кой от свидетелите знае какъв е вкусът на Ада за да може да разпознае друг знаещ? Нещо мирише гатанката ти.

# 135
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
'Красавец с нечисти помисли' може да няма нищо общо с факта, че има самоубийство. Освен това на брошурата пише 'реин...', а не '...реин' тоест не може да е евреин. Кой от свидетелите знае какъв е вкусът на Ада за да може да разпознае друг знаещ? Нещо мирише гатанката ти.
Не говорим за знаещ, а за самия ад Grinning
Освен това давам само предположения.
Осван това ти откъде знаеш, че на брошурата пише 'реин...', а не  '...реин' - освен, ако нямаш нещо общо с инцидента и не си чел брошурата лично.
А как знаят, че ада е горещ? Може да знаят и вкуса му  Wink
Мирише гатанката ми, но на опърлено Mr. Green

# 136
  • Мнения: 437
леле, ще взема да се абонирам за тези теми Simple Smile
Внасят неописуем живец в иначе скучноватия работен ден Simple Smile
Жоре, имаш още един фен Simple Smile
Направо се амбицирах да изровя всички подобни теми, инициирани от теб Simple Smile

# 137
Шуша, баннаха го Жорето  Sad

# 138
  • Мнения: 437
тюх! таман надуших интересна следа, а то.. карък съм си и това е! скууука  smile3507

Общи условия

Активация на акаунт