Августинки Тема 2

  • 20 764
  • 695
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Здравейте, момичета!
Благодаря за новата тема!
Днес ми беше първият преглед, прегледаха ме с вагинален ехограф. Видя се вътрематочен гестационна сак и жълтъчно мехурче, отговарящи на 5+4 г. с. , а според ПРМ съм 5+1 г.с. Викат ме на преглед на 04.01., за да чуем сърдечни пулсации.
Изписаха ми метилирана фолиева киселина(която аз вече пия), а също така магнезий от 250мг с витамин Б комплекс ( по една таблетка вечер) и Дро Спаз от 80 мг,  при болки в яйчниците, гърба и корема( три пъти на ден по една таблетка при нужда)

# 16
  • Мнения: 754
Момичета, аз сега друго се чудя. Док каза, когато зацапването ми спре, да намаля Утрогестана на 2х2, но на мен ми спря още снощи, преди да съм сложила за пръв път. Вие какво мислите, да слагам ли поне няколко дни по 3 пъти или направо на минавам на 2х2?
 Да добавя и друго, Алеракта ми се отрази много добре, днес може би само 2 пъти съм имала спазми, а по принцип по цял ден съм така. Препоръчвам ви го, хранителна добавка е. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 410
Като гледам съдържанието, май трябва да почна да пия повече магнезий, че с дозата за небременна не ми стига.

# 18
  • Мнения: 164
Аз си взех спрей на бетер ю за бременни. Тъй като съм с дефицит на б12 и д3.

# 19
  • Мнения: 32
Момичета за главоболие какво пиете?

# 20
  • Мнения: 754
Да чукна на дърво, още не ме е боляла глава, но ако случайно ме заболи, мисля, че парацетамола е безопасен.

# 21
  • Мнения: 3 326
Момичета за главоболие какво пиете?
Само чист парацетамол можете да пиете.

# 22
  • Мнения: 32
Момичета за главоболие какво пиете?
Само чист парацетамол можете да пиете.
А парацетаМакс?

# 23
  • София
  • Мнения: 2 410
На листовката на Парацетамакс пише, че може по време на цялара бременност.

# 24
  • Мнения: 3 326
Момичета за главоболие какво пиете?
Само чист парацетамол можете да пиете.
А парацетаМакс?
Може, той си е чист парацетамол, няма други съставки.

# 25
  • Мнения: 190
Днес минах втори преглед, видяхме пулсации Simple Smile само, че видя и контаркции Sad Някоя от вас може ли да ми покаже снимка от 6г.с и няколко дена, за да видя каква е разликата с моята снимка... Изписа ми Натаспин Н и Утрогестан.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 617
И аз днес бях със зверско главоболие и пих парацетамакс.

# 27
  • Мнения: 70
Здравейте днес си взех крем на мустела против стрии. На него пише да се използва от 3, 4 месец. Дали има проблем ако от сега започна да се мажа. Лично все още нямам коремче, но влизам в 3ти месец и се притеснявам да не ми се разшири изведнъж кожата.

# 28
  • София
  • Мнения: 215
Здравейте днес си взех крем на мустела против стрии. На него пише да се използва от 3, 4 месец. Дали има проблем ако от сега започна да се мажа. Лично все още нямам коремче, но влизам в 3ти месец и се притеснявам да не ми се разшири изведнъж кожата.
Аз специално си се мажа вече със същия крем, защото реших, че е по-добре да се подготвя предварително. Може би няма смисъл от толкова рано 😁🙈 но аз за всеки случай си се мажа вече, защото съм предразположена и искам да знам, че съм направила всичко възможно. Мисля, че не би трябвало да има проблем. Може би пише 3ти, 4ти месец, защото дефакто след 4тия месец най-рано  мисля започва да расте корема. Смятам, че няма какво да ни стане. Ако се притесняваш нещо, може да се консултираш с дерматолог. Аз хич не съм компетентна. Просто гледам съставките, които са противопоказни да не присъстват в козметиката, която използвам. От там нататък нищо повече не разбирам 😁.

# 29
  • Мнения: 3 326
Абе на някоя от вас студено ли и е? Като се прибера вечер умирам от студ, а на работа тези дни не съм седяла на студено, вкъщи също е топло. Предните пъти нямам спомен да ми е било студено, то нямаше и как, първия път разбрах, че съм бременна август, а втория за 8 март. А сега направо умирам от студ. Аз съм си зиморничава и може да не съм се климатизирала и на студа още, все пак 2г си бях вкъщи, ама все пак да питам.

Общи условия

Активация на акаунт