За пазаруването на половинките ви.

  • 3 376
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 677
В това отношение нямам никакъв проблем!  Peace
Много е изпълнителен и оправен!  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 680
всичко си купувам сама, за да няма фалове.
иначе като го пратя за нещо бебешко на 100% ще обърка нещо.
според мен мъжете страдат от "избирателна глухота" hahaha

# 47
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Когато мъжът ми пазарува, получава предварителен инструктаж:
къде, какво, колко. Всичко е подрбоно описано.
Волна програма няма.
Дотук фалове няма.

# 48
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Вкъщи той пазарува по-добре от мен  Heart Eyes

Да и у нас е така! Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3 248
Доволна съм от начина му на пазаруване. Единственото, което така и не успях да проумея е - от какъв зор купува даден продукт в промишлени количества. newsm78
И въпреки това предпочитам аз да пазарувам. Peace

# 50
  • Мнения: 7 723
малко са случаите, в които съм разчитала на мъжа ми да зареди хладилника. Въпреки , че отива със списък в МЕТРО ( например), никога не купува това, което пише в него. Първо гледа етикетите, кое е на промоция и е най- ефтино, а после го взима, без да се съобразява с инструкцииге ми.  #Cussing out
 Примерно, ако съм му писала кис. мляко " пършевица", той ще ми купи " елена", щото е по- ефтино. Rolling Eyes
 Аз пазарувам вкъщи Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 323
Не мога да се оплача много. На въпроса му "Искаш ли нещо от борсата?" аз казвам НЕ, а той се прибира с:
- един кашон ябълки
- една касетка круши
- една касетка портокали
- една касетка грейпфрути
- по 2,5 кг бадем, лешник и кайсиена ядка. /Данните са от последния пазар Joy/

Така пазарува и в Метро - обикновено едва прибирам багажа. Нищо не бърка от списъка  - просто купува още 100 неща и то в огромни количества.
Вече не се ядосвам така, както в началото, но в къщи обикновено имаме огромни резерви и ако купя една салата - НЯМА КЪДЕ ДА Я ПРИБЕРА.
 А за дрехи и др - не бърка никога - нито в цветове, нито в размер...  абе мъж мечта... Embarassed

# 52
  • usa
  • Мнения: 2 113
Винаги давам точни обяснения какво точно да купи. Не "хляб", а точно какъв хляб. Понякога се обажда да ме пита.

и аз така. само дето понякога прави допълнителни покупки по собствено усмотрение, на които се изумявам, но вече свикнах да си премълчавам коментарите по тях, че се сърди и току виж спрял да пазарува изобщо. важното е, че това, за което е изпратен, е закупено точно и коректно.

# 53
  • Мнения: 1 436
Винаги давам точни обяснения какво точно да купи. Не "хляб", а точно какъв хляб. Понякога се обажда да ме пита.

 newsm26

Ние сме по абсолютно същия начин. Много ми е изпълнителен  Heart Eyes

# 54
  • NY
  • Мнения: 209
Доверила съм му се напълно за пазаруването.....а той на мен за харченето Peace

# 55
  • Мнения: 5 362
Винаги пазарува каквото му поръчам.Много рядко се случва да обърка нещо.Обикновено ми звъни по мобилния,за да уточним нещата.

# 56
  • Мнения: 5 026
Винаги пазарува каквото му поръчам.Много рядко се случва да обърка нещо.Обикновено ми звъни по мобилния,за да уточним нещата.
И при нас е така. Не броя случая, когато преброди цялата Била и не намери превръзки-там не продавали такива неща  Joy

# 57
  • Мнения: 2 196
Пазарува по списък/ако не го загуби,естествено,което се случва често/. Laughing
Обаче имаме проблем с количеството- винаги купува от всичко в индустриално количество.

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
аз казвам `ехо` или `пур`. човекът ми донесе `циф`. ами, за него е същата работа - все с три букви е. Confused
Това ме подсети за един виц:
Четирима играели карти,обаче им свършили цигарите и пратили единият да купи.Той не помнел много и вървейки по пътя постоянно си повтарял да не забрави"Цигари,кибрит,цигари,кибрит"Но стигнал в магазина и забравил за какво са го пратили. Продавача го попитал :
-Долу горе поне не се ли  сещаш за какво е ставало дума?
-Ами спомням си само,че едното не можеше без другото..
Продавача се замислил:
-Да не е сапун и сапунерка?
-Точно това!    Joy

# 59
  • Мнения: 1 881
Моята половинка страшно обича да пазарува, прави го всяка вечер, с истинско удоволствие Laughing

Обаче преди това ми се обажда поне 2 пъти предварително и още 2-3 пъти от самия магазин, за да уточнява покупки и марки на продукти. Ама то е защото аз съм цербер Mr. Green

А като беше бебе малката /понеже никакви пюрета не харесваше и все изпробвахме нови и нови/, той ми диктуваше от коя марка какви видове има и аз казвам кое да, и кое не Joy

Общи условия

Активация на акаунт