Какво е новото при мен:

  • 20 205
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 715
Еее, ти пък, какаяка, колко постно...ми кажи какви са, на слончета, на балончета? Wink


Жълти са тапетите, на меченца, само че не можем да се разберем латексът нагоре какъв цвят да е и направо голям проблем се очертава Simple Smile. Днес пък купихме няколко книжки с картинки и репетирам на кучето как се четат приказки. И то ме гледа едно умно, умно ....

# 241
  • Мнения: 1 843
Ако тапетите са жълти, направете тавана син като небе! Simple Smile

То, кучето хубаво те гледа умно, а мъжа ти какво ли си мисли... hahaha

# 242

За  нас. Ние сменихме местоживеене. От 7.01. живеем в друг град. А от вчера Боби е на детска градина - нова. Няма да описвам притесненията си- как ще свикне и прочие. За моя огромна радост , когато го прибирам вечерта беше много доволен и щастлив. Разбрах от учителките, че е бил добре и не му е личало, че е за първи ден. У дома ми разказа, че си има приятел и с него си играли с пушки. Аз се учудих.Толкова бързо! Обикновено си играе с момичета?! А сега - от първия ден момченце! Сутринта разбрах, че това е едно дете болно от церебрална пареза, което аз видях в коридора, когато го записвах. Ако знаете, колко съм щастлива за това! HugНе мога да ви го обесня. Детето на мои близки със същото  заболяване беше с нас, когато вземахме Боби от Дома навремето.....  Praynig Все пак е само един ден... Дано все така да е. Сутринта тръгна с желание да детска градина. Дано му хареса там! Толкова е важно това!

Не съм казала в детката градина, че е осиновен. Просто реших , че няма да крия , но и няма да натрапвам тази информация, когато никой не ме пита. Той е едно нормално дете- много добре се вгражда, контактен е, общителен. Не знам дали съм права, но засега реших така.

Поздрави на всички от мен! Хайде, като вляза следващия път да прочета още радостни новини! Grinning

darena, радвам се за вас, че се адаптирате бързо и Боби вече има нови приятели! Супер  Grinning Стискам палци всичко да продължава  в позитивна посока. Що се отнася до детската градина, аз лично  бих намерила удобен момент за да кажа за осиновяването.
Успех в приспособяването към   "новостите на новото място"  bouquet Hug  bouquet Hug

# 243
  • София
  • Мнения: 9 517
Ами да се отчета и аз - днес подадохме документите. Цяла нощ почти не спах и сънувах някакви кошмари със социални работници, които ни гонят и не ни дават да си подадем документите Rolling Eyes... Луда работа #Crazy... А пък то се оказа, че не е изобщо страшно - то и нищо не се случи - взеха ни документите и казаха, че ще ни се обадят  Simple Smile.

# 244
  • Мнения: 3 715
Ами да се отчета и аз - днес подадохме документите. Цяла нощ почти не спах и сънувах някакви кошмари със социални работници, които ни гонят и не ни дават да си подадем документите Rolling Eyes... Луда работа #Crazy... А пък то се оказа, че не е изобщо страшно - то и нищо не се случи - взеха ни документите и казаха, че ще ни се обадят  Simple Smile.

Леко да ви мине проучването, аз не разбрах нашето кога приключи.

# 245
  • Трявна
  • Мнения: 174
Напоследък не успявам да пиша редовно.Тази вечер ми доставихте голямо удоволствие да прочета какво става с повечето от вас Hug и да знам, че някъде там живота е динамичен и прекрасен.Прочетох на mar-mar за дъщеричката,за новите тапети на меченца Simple Smile на kakayaka, за подадените документи на Фоксче, за новините около darena, и още много други приятни новини.Момичета,липсвате ми и май все по-често ще е... Simple Smile
Очертава се нашето мъниче да го вземем на 10.02 - събота и сигурно трудно ще отделям време за интернет и общуване.Но въпреки всичко имам поет ангажимент със срещата през април,за който отговарям, ако градът остане Трявна Hug
Прегръщам ви и ви пожелавам много успехи и любов newsm51

# 246
  • Мнения: 677
Sarlita,пожелавам ти утре взимането да мине така както си си го представяла. Simple Smile
Малката да се чувства добре в своя дом,бързо да свикне на режима в къщи,да има много усмивки и по-малко безсънни нощи.
Не се притеснявай,ако има известен период на адаптация и за вас,не само за нея,нещата ще се напаснат.
Всичко най-добро и при първа възможност за нета ще чакаме новини.
Бъдете здрави.
  bouquet

# 247
  • Мнения: 1 652
Sarlita,  аз също ти желая пълен с положителни емоции ден и да напрегръщаш и нацелуваш твоето щастие и то да те целуне.

Ами това е- щастието утре ще те прегърне и целуне.

Късмет на всички ви!  bouquet

# 248
  • Мнения: 36
 Laughing LaughingА новото при нас е,че вече си имаме първо зъбче-горе,вляво.Ей,голямо чакане падна-все пак мъж,на 9 месеца и половина ,а си няма зъбчета.Дръжте се,момичета,вече ще хапя.Аз съм много щастлива-прави са хората,че малко му трябва на човек да е щастлив. baby_neutral

# 249
  • Мнения: 883
sarlita, много много много щастие и дом пълен с детски смях! Чакаме новини и снимки!

mts, честито ви зъбче! Ех, как бързо растат децата, особено отстрани  Wink

# 250
Здравейте и от мен!Скоро разбрах за този форум и реших да споделя моята история с вас.Миналата година взехме решение да си осиновим детенце минах ме през всички инстанции.Доиде и поканата за едно момченце на 5 месеца smile3504.В Понеделник отидохме и видяхме едино здраво и лачизарно маниче.Беше много емоционален и спецялен момент за нас.Но заради грипа ни пуснаха за малко колкото да го зърнем.На излизане от дома сапругат ми каза това е нашето дете и късмета ни.Но аз се държа резервирано много съм объркана.Доста въпроси ме мъчат newsm78.Надявам се другата седмица като отменят грипната епидемия и отидем да го видим да го нацелувам Two Heartsи да си поиграем и аз самата да осазная какво става.Моля ви помогнете ми да разбера защо се получава така.Много касмет на всички. newsm51

# 251
  • София
  • Мнения: 1 324
Доста въпроси ме мъчат newsm78...
Ако споделиш какво точно те измъчва, може и да ти помогнем. Защо не се реигистрираш?

# 252
  • Мнения: 97
Регистриах се но се обърках при поблекуването.А що се отнася до въпросите те са от рода "Дали ще се справя?Дали ще прилича на нас?"и от този сорт.Може би са глупави но мисля че е нормална реякция.Просто смятам че изпитвам страх от неизвесното.Благодаря newsm76

# 253
  • Мнения: 441
cenuela , добре дошла

не са глупави въпросите, които си задаваш, ти сама си даваш отговор след това

така се започва, ще израстваш малко по малко в мислите и идеите си, ще минеш през много етапи, всеки от които след време ще ти се струват безценен и скъп

това е твоят път към твоето дете

бъди сигурна,че и неговият път към теб не е лесен

много търпение и вяра Peace

# 254
  • Мнения: 36
Здравей,Cenuela 75.Това,което те тревожи е нормално,сигурна съм,че всеки си задава такива или подобни въпроси.Важното в случая е дали имаш съмнения относно самото осиновяване.Ако е така,трябва на спокойствие да обмислиш отново нещата.Ако притесненията ти са повече свързани с теб и с твоите способности на бъдеща майка,то знай че аз също много се притеснявах за това дали детето ще е щастливо с нас,дали ще съм добра майка и т.н.Моята майка,която е един разкошен човек,ме успокои с думите,че детето само ще ме води.И се оказа права-сега се водим взаимно по пътя на живота.Успех ти желая и вярвай!
Сарлита,честито щастие и слънчице в дома.Гледайте се и бъдете щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт