Дългото чакане след трансфер-тема 98

  • 55 968
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31
Здравейте ,момичета на мен днес ми е 9 ден след трансфер на две 3 дневни ембриончета и уринарният тест е напълно отрицателен 😢😢😢




От всичко, което изчетох в български и английски форуми надежда винаги има!!! Сигурна съм, че нещата са се получи, просто всеки организъм синтезира различно ЧХГ хормона, и ако при някой е бил положителен на 8-9 ден, че и по-рано при други домашния тест е бил отрицателен дори след като крвния е потвърдил бременността. Силно вярвам, че нещата са се получили и след месеци, когато си гушкаме бебетата ще се смеем на писанията си тук! ❤ Още нещо искам да попитам, в един английски форум четох, че килограмите също имали знамение. Тоест ако си по-слаб, домашния тест излиза по-рано положителен отколкото при по-пълни дами. Дали според вас има резон в това твърдение?

# 46
  • Мнения: 306
Моят опит приключи ,направих кръвен тест който е категорично отрицателен. Док каза да спирам лекарствата ,така че желая на всички много късмет и дано на нито една не и се случи това което на мен.
Искам ви всичките с положителни тестове ,разбрахте ли❤️🥰

# 47
  • Мнения: 31
Моят опит приключи ,направих кръвен тест който е категорично отрицателен. Док каза да спирам лекарствата ,така че желая на всички много късмет и дано на нито една не и се случи това което на мен.
Искам ви всичките с положителни тестове ,разбрахте ли❤🥰
.   



Съжалявам да го чуя. Прегръдки. ❤

# 48
  • Мнения: 16
Моят опит приключи ,направих кръвен тест който е категорично отрицателен. Док каза да спирам лекарствата ,така че желая на всички много късмет и дано на нито една не и се случи това което на мен.
Искам ви всичките с положителни тестове ,разбрахте ли❤🥰


Моят тест също е отрицателен😔
Ще си даваме малка почивка за да съберем сили и ще продължим до края!
Ще предължавам да ви следвам🌹
Пожелавам на всички много успехи и само положителни резултати❤

# 49
  • Мнения: 306
Съжалявам ,Melissa.98.
Знам как се чувстваш,но трябва да бъдем силни и да продължим,следващият път ще успеем ❤️
Моят опит приключи ,направих кръвен тест който е категорично отрицателен. Док каза да спирам лекарствата ,така че желая на всички много късмет и дано на нито една не и се случи това което на мен.
Искам ви всичките с положителни тестове ,разбрахте ли❤🥰


Моят тест също е отрицателен😔
Ще си даваме малка почивка за да съберем сили и ще продължим до края!
Ще предължавам да ви следвам🌹
Пожелавам на всички много успехи и само положителни резултати❤

# 50
  • Мнения: 2 573
Съжалявам, мили момичета! Пожелавам светли празници и следващият трансфер да е успешен за всички! 🥰❤️🍀

# 51
  • Мнения: 1 327
Съжалявам момичета Sad .Знам какво е ,няколко пъти съм го преживяла .Трудно намирах сили преди да се роди дъщеря ми .Все си мислих ,че никога няма да ми се случи,но за щастие не бях права .Горе главите ,дай Боже следващият опит бъде успешен.

# 52
  • Мнения: 136
Мили борбени момичета, днес 7 ми ден след трансфера , имам 2 чертички на тест Престо.
Утре ще получа резултат от кръвния тест. Лошото е че съм с хрема и болки в гърлото, правих тест за ковид- отрицателен. Притеснявам се да не е някой вирус, който може да навреди на ембриона 🤒

# 53
  • Мнения: 169
Добър вечер момичета желая ви успех на всички. Пункцията ми беше в сряда и малко съм притеснена същия ден имах кървене което намаля, но сега е кафяво зацапване. При предишната ми пункция имаше само същия ден леко кръв и до там, казаха ми че било нормално, но все пак да попитам при вас как беше?

# 54
  • Мнения: 109
Добър вечер момичета желая ви успех на всички. Пункцията ми беше в сряда и малко съм притеснена същия ден имах кървене което намаля, но сега е кафяво зацапване. При предишната ми пункция имаше само същия ден леко кръв и до там, казаха ми че било нормално, но все пак да попитам при вас как беше?

Съвсем нормално е.
На мен също ми казаха да очаквам кървене няколко дни.
Не е задължително да се появи, но ако го има не е причина за паника.

# 55
  • Мнения: 36
Здравейте.
Вчера беше моят трансфер на 1 тридневно ембрионче.От клиниката ми казаха-тест на 16 ден.Толкова много ми се вижда.
Успех на всички чакащи като мен
Светли Великденски празници

# 56
  • Мнения: 136
Успех на всички чакащи момичета❤️
Да споделя моят резултат на 7 ден след трансфер на 2 четири дневни ембриончета.

# 57
  • Мнения: 190
Тихичко честито на момичетата с положителни тестчета и до финал!
На тези с отрицателни резултати, горе главите, ще успеем!
Имам въпрос ,трябва да подадем документи за 3ти опит,с мъжки фактор сме.Трябва ли да пуснем нова спермограма и каква,обикновена или разширена?И АМХ за мен ?

# 58
  • Мнения: 138
Здравейте прекрасни ❤Утре слагам хориомон и в понеделник пункция, дано всичко е наред☘Днес ми беше последните кръвни и дано няма проблеми , сложиха “Менопур”-на дълъг протокол съм
Успех на всички🙏🙏🙏

# 59
  • Мнения: 1 327
Чудесни резултати Simple Smile .Пожелавам много хубави яйцеклетки и след това много бластоцисти.Аз на 3000 pg/ml имах 20 я .

Общи условия

Активация на акаунт