Дългото чакане след трансфер-тема 98

  • 56 142
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 756
Здравейте Славова, резултатите са много добри, но този хемоглобин 87 , ме узадачи, взимате ли мерки. Като забременеете какво ще правите, тогава ще пада още.

# 61
  • Мнения: 1 327
Момичета хайде да раздвижим малко темичката.Кой кога ще прави тест ,кой ден е ,как се чувствате ? Знам ,че сега са празници ,но често поглеждам в темата и все с надеждата за някой хубав коментар ,за да ни вдъхва кураж Simple Smile

# 62
  • Мнения: 18
Аз ще правя тест на 3 май, което се пада 13ти ден след трансфер на 3 тридневни ембриончета. Стискайте палци, момичета. Първо инвитро ми е, но съм имала 4 неуспешни инсеминации преди това. За момента нищо не усещам, освен че се уморявам малко по-лесно, което сигурно е нормално след толкова много хормони, медикаменти и притеснение. Светли празници и високи ЧХГ-та ви пожелавам!

Момичета хайде да раздвижим малко темичката.Кой кога ще прави тест ,кой ден е ,как се чувствате ? Знам ,че сега са празници ,но често поглеждам в темата и все с надеждата за някой хубав коментар ,за да ни вдъхва кураж Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 000
Славова, резултатите от ПКК не са никак добре. Вземете мерки за здравето си задължително преди трансфер, за да имате спокойна бременност. В това положение в момента не вярвам да можете да износите здраво бебе, без да навредите ужасно много на себе си, или изобщо.
С такъв хемоглобин на много места биха препоръчали кръвопреливане.
Само червено цвекло няма да помогне, необходимо е да се намери източника на проблема.
Не отлагайте изобщо посещението при хематолог.

Не искам да ви стряскам, но е повече от препоръчително да вземете мерки.

# 64
  • Мнения: 138
С таласамия съм затова съм с такъв нисак хемоглобин но ДА ще взема мерки още др седмица при хематолог

# 65
  • Мнения: 4
След трансфера ми изписаха циклогест, дуфастон, зарзио, фраксипарин и прегнил. Прегнилът е 100 единици през ден, без да го спирам. При това положение няма смисъл от уринарен тест, защото може да е фалшиво положителен, нали? Да си чакам кръвния на 12-ти ден?

# 66
  • Мнения: 36
Аз ще правя тест на 3 май, което се пада 13ти ден след трансфер на 3 тридневни ембриончета. Стискайте палци, момичета. Първо инвитро ми е, но съм имала 4 неуспешни инсеминации преди това. За момента нищо не усещам, освен че се уморявам малко по-лесно, което сигурно е нормално след толкова много хормони, медикаменти и притеснение. Светли празници и високи ЧХГ-та ви пожелавам!

Момичета хайде да раздвижим малко темичката.Кой кога ще прави тест ,кой ден е ,как се чувствате ? Знам ,че сега са празници ,но често поглеждам в темата и все с надеждата за някой хубав коментар ,за да ни вдъхва кураж Simple Smile
Здравейте,моят тест се пада на 06.05.
От клиниката ми казаха на 16 ден.
Моето ембрионче също е 3 дневно.
На вас са ви казали 13 ден ,значи може и по-рано да направя.На мен също ми е първо инвитро.
Успех на всички!

# 67
  • Мнения: 22
Здравейте, борбени момичета!
Аз съм 2-ри ден след трансфер на 5-дневно ембрионче и тестът ми е на 02.05. 😊
Пожелавам успех на всички чакащи момичета! 🍀🍀🍀 Това ми е 8-ми трансфер. За момента не усещам нищо освен болезнени гърди (от хормоните) и виновни угризения, че си позволявам по 2-3 цигари iqos в деня.
Светли празници! ❤️

# 68
  • Мнения: 11
Здравейте момичета, на 9ти ден след трансфер на 2 пет дневни ембриончета ЧХГ 37 след това на 12 ден след трансфер ЧХГ 143. Доктора ме вика във вторник на преглед и днес нещо цял ден се притеснявам и не знам кой ме би по главата и си направих един уринарен тест и втората черта е доста бледа. Много се притесних че ЧХГ не нараства и сега покрай празниците лабораториите не работят, за да пусна кръв. Днес ЧХГ трябва да е доста високо.. какви са тези бледи черти не знам..

# 69
  • Мнения: 18
Докторът ми всъщност каза да направя тест на 14и ден, т.е. на 4 май, но аз на своя глава ще го направя на 3 май, когато се прибирам в София след празниците. Стискам ви палци, момичета!
PuP105, мисля, че кръвният тест бие уринарния, според мен няма повод за притеснение. Много момичета с голямо ЧХГ са виждали по-бледи черти на уринарни тестове. Чакаме да се похвалиш във вторник Simple Smile
Аз ще правя тест на 3 май, което се пада 13ти ден след трансфер на 3 тридневни ембриончета. Стискайте палци, момичета. Първо инвитро ми е, но съм имала 4 неуспешни инсеминации преди това. За момента нищо не усещам, освен че се уморявам малко по-лесно, което сигурно е нормално след толкова много хормони, медикаменти и притеснение. Светли празници и високи ЧХГ-та ви пожелавам!

Момичета хайде да раздвижим малко темичката.Кой кога ще прави тест ,кой ден е ,как се чувствате ? Знам ,че сега са празници ,но често поглеждам в темата и все с надеждата за някой хубав коментар ,за да ни вдъхва кураж Simple Smile
Здравейте,моят тест се пада на 06.05.
От клиниката ми казаха на 16 ден.
Моето ембрионче също е 3 дневно.
На вас са ви казали 13 ден ,значи може и по-рано да направя.На мен също ми е първо инвитро.
Успех на всички!

# 70
  • Мнения: 11
Дано ЧХГ не спада и затова чертата ми да избледнява… (вече имам един спонтанен аборт и затова съм толкова наплашена). Стискам палци на всички момичета и ще пиша във вторник да ви кажа какво е станало.



Докторът ми всъщност каза да направя тест на 14и ден, т.е. на 4 май, но аз на своя глава ще го направя на 3 май, когато се прибирам в София след празниците. Стискам ви палци, момичета!
PuP105, мисля, че кръвният тест бие уринарния, според мен няма повод за притеснение. Много момичета с голямо ЧХГ са виждали по-бледи черти на уринарни тестове. Чакаме да се похвалиш във вторник Simple Smile
Аз ще правя тест на 3 май, което се пада 13ти ден след трансфер на 3 тридневни ембриончета. Стискайте палци, момичета. Първо инвитро ми е, но съм имала 4 неуспешни инсеминации преди това. За момента нищо не усещам, освен че се уморявам малко по-лесно, което сигурно е нормално след толкова много хормони, медикаменти и притеснение. Светли празници и високи ЧХГ-та ви пожелавам!

Момичета хайде да раздвижим малко темичката.Кой кога ще прави тест ,кой ден е ,как се чувствате ? Знам ,че сега са празници ,но често поглеждам в темата и все с надеждата за някой хубав коментар ,за да ни вдъхва кураж Simple Smile
Здравейте,моят тест се пада на 06.05.
От клиниката ми казаха на 16 ден.
Моето ембрионче също е 3 дневно.
На вас са ви казали 13 ден ,значи може и по-рано да направя.На мен също ми е първо инвитро.
Успех на всички!
[/quote]

# 71
  • Мнения: 22
PuP105, според мен наситеността на чертичката не е гарант за стойността на ЧХГ на този етап. Много момичета с лупа и въображение трябва да я търсят, пък ЧХГ излиза над 500. Стискам палци да се похвалиш във вторник. 🙂

# 72
  • Мнения: 2 843
Здравейте момичета, на 9ти ден след трансфер на 2 пет дневни ембриончета ЧХГ 37 след това на 12 ден след трансфер ЧХГ 143. Доктора ме вика във вторник на преглед и днес нещо цял ден се притеснявам и не знам кой ме би по главата и си направих един уринарен тест и втората черта е доста бледа. Много се притесних че ЧХГ не нараства и сега покрай празниците лабораториите не работят, за да пусна кръв. Днес ЧХГ трябва да е доста високо.. какви са тези бледи черти не знам..
Много зависи какви тестове използваш. Писала съм многократно за някои момичета ще звуча банална,но при мен имаше много светла черта на 6ден уринарен тест с ЧХГ над 10.На 7 ден  ЧХГ беше 112 и продължих до следващия кръвен са правя уринарен,но беше от същата марка тестове,за да видя дали ще се удебели,потъмнее чертичката.Така че ако правиш уринарни гледай да са от един вид за да може да проследиш евентуално дали чертичката става по наситен,но и това не е гаранция. Най-добре изчакай до вторник за кръвен☺

# 73
  • Мнения: 16
Христос воскресе, момичета! Желая ви светли празници и тлъсти ЧХГ-та Flowers Four Leaf Clover Днес е денят за моя тест. Снощи имах ярко червено кървене, което прогестеронът спря... Успех отново на всички!

# 74
  • Мнения: 122
Моя тест беше вчера и резултатът е 0.6 Втори опит, втора стимулация и втори неуспешен опит. Толкова е тежко. Изпадам в дупка в която не знам дали скоро ще мога да изляза.

Общи условия

Активация на акаунт