Споделете какво постигнахте!

  • 3 463
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 585
    Здрасти Гери! Радвам се за вас. Не ми е минавало през ум за думите и изреченията. Довечера ще проверя как е при Кирил.

# 61
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Гери, радвам се за Рони, това е страхотно!

# 62
  • Мнения: 534
Благодаря ви.Вчера бяхме на зъболекар и се оказа че вече имаме 1-я развален зъб.По пътя за в къщи разбрах,че го наболва от около 2 месеца.Защо не ми е казал-защото го е срам и защото сигурно аутизма го карал да се срамува ми отговаря.А той осъзнава че се срамува въпреки аутизма ,значи се развива си мисля. И му го казах.Сега се страхувам от реакцията му когато евентоално го заболи при манипулациите.

# 63
  • Мнения: 4 585
        При нас беше същото със зъбите. Съвсем случаЙно мама Кали забеляза че на някои от резците има малко петънце. Стоматоложката каза, че там липсва емайл. Ставаше въпрос за 5-6 зъба. За месец, месец и половина му ги оправиха. Нищо не каза, не мръдна изобщо. Свършихме преди 2 седмици. След това каза, че сега със здрави зъби се чувствал по добре.

# 64
       . Нищо не каза, не мръдна изобщо.
Da de,no za vseki slu4aj 6te pratq tati. :oops:9

# 65
  • Мнения: 4 585
    Аз само веднъж ходих, към последния път. Бяхме 3-мата. Съжалявам, че не ходих всеки път, защото в чакалнята имаше списания "Национал географик". Предполагам, че това че Кирил не се оплакваше има връзка с прага на болката. Той разбира че се е наранил, когато види кръвта.

Общи условия

Активация на акаунт