Да помогнем на Дари - SMS на 1365 (Mtel и Globul)

  • 33 922
  • 774
  •   1
Отговори
# 495
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Гледах репортажа по БТВ. Браво на БТВ! Отличен репортаж - дълъг и много трогващ! Дано стигне до повече хора и Дарина да може да живее! Дано!
Толкова слънчево и хубаво дете!

Браво и на Сити ТВ! Надявам се кампанията да е много успешна! И дано помогнем на две деца, наистина!

# 496
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Имам чувството, че така дже стана по- добре и дано да съм права Grinning Имаме реален шанс да помогнем не на едно, а на две деца Grinning
Подкрепям HugНай накрая светлина в тунела.Днес и аз се обаждах в Сити.Девойката беше много любезна.Изявих желание аз да отида да защитя желанието на Дари,но тя каза 4е не може. Confused
На 27 сме на линия за другото детенце.ОБИ4АМ ВИ ВСИ4КИ  bouquet  bouquet

# 497
  • София
  • Мнения: 2 958
Гледах репортажа по БТВ. Браво на БТВ! Отличен репортаж - дълъг и много трогващ! Дано стигне до повече хора и Дарина да може да живее! Дано!
Толкова слънчево и хубаво дете!

............

И аз го гладах! Браво на бТВ!
И си поплаках...Поплаках,но не губя Вяра!

# 498
  • Мнения: 212
СИТИ ТВ и МТЕЛ newsm20  и   bouquet

На коледа наистина стават чудеса! На 27.12 ще подкрепим желанието за ОПЕРАЦИЯ НА СЛЯПОТО ДЕТЕНЦЕ.

# 499
  • Мнения: 5 393
СИТИ ТВ и МТЕЛ newsm20  и   bouquet

На коледа наистина стават чудеса! На 27.12 ще подкрепим желанието за ОПЕРАЦИЯ НА СЛЯПОТО ДЕТЕНЦЕ.
Абсолютно. Heart Eyes

# 500
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
На 27.12 ще подкрепим желанието за ОПЕРАЦИЯ НА СЛЯПОТО ДЕТЕНЦЕ.
bowuu  bowuu  bowuu

# 501
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Изпуснала съм репортажа по БТВ, но се радвам, че са направили такъв! Със сигурност ще има голям отзвук!

Браво на М-тел и Сити!

Вярвам, че паричките ще бъдат събрани навреме!

А на 27.12 ще подкрепим и сляпото детенце!

ЩЕ УСПЕЕМ!

# 502
  • Мнения: 1 732
Браво за Сити ТВ, BTV и Mtel   bouquet

# 503
  • Мнения: 3 595
Това са страхотни новини  Hug Hug Hug

# 504
  • Мнения: 109
 Party  bouquet Супер много се радвам на тези чудесни новини!!!!
Браво на СИТИ ТV,на M-TEL, на btv Hug
Имам чувството, че така дже стана по- добре и дано да съм права Grinning Имаме реален шанс да помогнем не на едно, а на две деца Grinning
Мисля,че това ще бъде една добра коледа Praynig
Момичета моля ви някой да ми каже как точно се гласува за това желание(за сляпото момченце),може ли ако си абонат на globul?
Ако исканякой да ми пише на лична.Предварително благодаря

# 505
Не бях в София 3 дни..и .....незнам..незнам какво да кажа...потресена съм и разочарована.... Cry
А иначе БРАВО  на Сити и Мтел- наистина работят хора там Simple Smile!!!!!
а за сляпото момченце-целия ден-27.12  ли се гласува или в някакъв час????

# 506
  • Мнения: 990
Може ли още да се гласува на страницата на Лууп, някой би ли ми обяснил с какво мога да помогна... Embarassed

# 507
  • Мнения: 5 393
Може ли още да се гласува на страницата на Лууп, някой би ли ми обяснил с какво мога да помогна... Embarassed
За желанието на Александрина Йорданова(за операция на сляпото и братче) се гласува на 27ми Декември.Желанието е вече финалист.За съжаление само МТелски номера могат да пускат смс-и.

# 508
  • Мнения: 990
За желанието на Александрина Йорданова(за операция на сляпото и братче) се гласува на 27ми Декември.Желанието е вече финалист.За съжаление само МТелски номера могат да пускат смс-и.
На 27 на кой номер трябва да изпращам смс, съжелявам, но не ми стана ясно...  Confused

# 509
  • 7800
  • Мнения: 243
На 27.12 от 19:00 часа пускаш Сити тв и там ще кажат, на какъв номер и до кога се гласува.

Общи условия

Активация на акаунт