Звездни компромати - Декември'22

  • 280 248
  • 2 616
  •   2
Отговори
# 2 565
  • Мнения: 3 687
Злата Общата навремето раздели една двойка, не че бяха един за друг, но все пак бяха двойка в Островът на изкушението, дано е разбрала, че никак не е приятно да ти отнемат любим човек! Мъжете не желая да ги коментирам, не си струва...!

# 2 566
  • Мнения: 2 526
Много изпълнители във  имат странното съвпадение  да изпяват песни за бъдещия си живот. Дейзи, като фен на МДЖ, веднага се сещаш предполагам за Morphine, в която той пее именно за предозиране с демерол ( нищо, че се казва морфин, пее и за демерол), който го уби.  Препратка към Андреа: най- първата й песен, тази, която я прави известна, мисля описва и нейната ситуация. Трябва да постъпи точно както в нея. - ,, разбитият си свят ще събера някой ден, и по- добър от теб ще избера, да остарее с мен “ Simple Smile Слагам линк:
https://youtube.com/watch?v=qsZlJYroZiY&feature=shares

# 2 567
  • Мнения: 383
Глория е супер, угажда си жената. Какво сте заобсъждали та малки му пръстите, тъповат поглед имал, млад бил, а после не чак толкова. Нищо не споменахте за 6-pack-а му. Дай боже всекиму през новата година!

# 2 568
  • Мнения: 593
Казвам ви веднага, защото и съм задавала въпроса и съм виждала случаи. На такива мъже, токсични, насилници, които се държат отвратително с жените. На тях просто не им пука и за дъщерите, както за съпругите, гаджетата и за непознатите момичета по дискотеките.
Питала съм, как биха се чувствали, ако някой се държи така с дъщеря им, някои директно си казват - ами ако си го проси, ако така се дръжи, ако си го заслужи. Може да има за пред хоарата някакво пънене, дуене и юмруци, но колкото за имиджа - аз за семейството сичко давам.
В тяхната глава не правят нещо нередно изобщо.
Да не говорим, че горките дъщерички(както и синовете де), израствайки в такова семейство си попиват такъв модел:( Как мислите, че се държи Кубрат с жена му...както и Тервел. Това че ние не виждаме. Такива нито се променят нито нищо. Просто не заслужават жена ни деца, ама не работи така света.

Коя двойка беше разделила Златка в Островът, помня бегло, била съм малка

И аз харесах момичето от клипа на Слави и Софи, не знаех за песента, та си я пуснах. Момичето е много младо и изглежда много младо. Чисто дете за мен. Примерно двайсе-двайсе и малко:))) Но в никой случай малолетна ...
Момчето също, таман са си:)

# 2 569
  • Мнения: 18 966
Извинете, но страшно много жени без възможностите на Андреа се разделят всеки ден с мъж, с когото са имали дългогодишна връзка. Някои от тях и едно или повече деца. Защо Андреа изобщо търпи такова поведение? Там е проблема. Ако имаш достойнство, никой не може да ти го отнеме. Най-малкото мъж, с когото дори нямаш и дете. Не го разбирам!

# 2 570
  • Мнения: X
Приятелят на Глория какво работи?
Възможно е да е с много силно чувство за хумор, нали всички казват, че това е най-важното, вие пък веднага решихте , че за другото са се събрали...

# 2 571
  • Glasgow
  • Мнения: 4 651
Ами свят шарен, хора различни, жени различно понасят, надяват се той да се промени. Влезте в СО и ще видите как. (Не знам сега дали е по мед и масло, някога брутални истории се споделяха).

# 2 572
  • Мнения: 709
При Андреа в имало усложняващи обстоятелства от типа Харесвам те, но няма да дам шанс на връзката, да не отнеса боя от Кубрат. Сигурно и сега продължава, въпреки че той си и създал семейство. Тя няма право и той се кефи да я мачка.

# 2 573
  • Мнения: 18 966
Време е жената да се опъне на такова поведение. Кой да я спаси, освен тя самата?

# 2 574
  • Мнения: 8 569
Не обичам израза "да се събереш", но Тони успя да го направи. А това, че осинови дете, за мен лично, я издига на друго ниво.
Само се чудя, дали разви диабет след раздялата или след случая с хотела.
Jokerr, живи анали си ти! Страшна памет имаш!
Мисля,че тя е споделяла,че след случката в хотела

# 2 575
  • Мнения: 5 300
Каква е случката в хотела?

# 2 576
# 2 577
  • Мнения: 2 526
Ниска себеоценка според мен. Когато си около мъж с голямо его и позволяваш да те потиска, става така. Тези фотошопирани снимки, разголвания и прочие именно показват желание за одобрение, за харесване, копнеж някой да ти каже, че си готин.  Как е стояла ли? Най -вероятно в някой момент, съзнателно или не, го е смятала за повече от себе си. А и тривиалното все пак- любов.. Себеуважението научи ли го, ще има кой да я оцени по- високо. Желая ѝ го искрено!

# 2 578
  • Мнения: 24 761
На Островът на изкушението Златка се вреше май на Андрейчо, на когото после жена му не му даваше децата. Онова момиче се отърва от тоя лумпен. Благодарна трябва да е на Златка


Папа Бенедикт е починал

# 2 579
  • София
  • Мнения: 11 745
Златка беше с Филип от канала Бричка. Приятелката му беше интелигентна, определяха я за кисела на моменти, но то при такова гадже, с право му нямаше доверие.

Андрей беше с Калина Паскалева.

Общи условия

Активация на акаунт