Звездни компромати - Декември'22

  • 280 246
  • 2 616
  •   1
Отговори
# 2 580
  • Мнения: 3 687
Злата се навря на Филип и му провали връзката с едно хубаво момиче, въпреки, че тази връзка беше без бъдеще, Злата просто помогна да се прекрати по - бързо!

# 2 581
  • Мнения: X
Да, тя много страда тогава, обаче се е отървала според мен.

# 2 582
  • Мнения: 4 165
Роналдо е подписал с някакъв отбор в Саудитска Арабия за да бъде по-близо до арабския си любовник, шейха. Това ще да е някоя епична любовна история.

Кубрат явно е първата любов на Андреа. Първата любов трудно се преживява... Особено ако хем не те иска, хем не те пуска

# 2 583
  • Мнения: 8 783
Симона Пейчева изпраща годината
Скрит текст:

Търси се смисъла на снимката

# 2 584
  • Мнения: 14 469
Дръж ми дупето.

# 2 585
  • Мнения: 1 671
Zlatka, проби с мн пошло поведение в това предаване “Островът… гледах сега малко… супер вулгарна. Типична Пазарджишка ц….

Сега вече миналото е забравено и е “голяма дама” и над нещата…

# 2 586
  • Мнения: 3 687
Грозна снимка, не ми изглежда секси, даже е неприятна за гледане.

# 2 587
  • софия
  • Мнения: 25 943
Дъ блек Златка. Ако не знаеш пола, може сериозно да се зачудиш.
Скрит текст:

Кактус, благодаря за темите.
Весело изпращане на 2022-ра, по-весело посрещане на 2023-та! По-спокойна и мирна Нова година!

# 2 588
  • Мнения: 2 526
Освен Роналдо, днес четох, че има слухове, че се опитват да привлекат Лука Модрич в този арабски отбор. Аз пък им правя евала на арабите, двамата ,,ветерани”, ако са отписани вече поради възраст от елитарните клубни отбори, това е техният шанс да творят история. Арабите популяризират все повече и повече футбола при тях, привличат двама от най- големите играчи и раздвижват нещата. Признавам, гледам утопично на нещата, защото Кристияно и Лука са сред любимите ми футболисти, но смятам, че има още живот и потенциал за футбол, особено в Роналдо. Радвам се,  че ще продължи да играе.

# 2 589
  • Мнения: 1 794
Е стига де, чак пък карма …
Жени, които харесват, търсят и намират лоши момчета са направили личен избор. Не съм разбрала някой да е бил с другия насила.
Просто кариерата и на двамата бързо замря и са болни от липса на слава.

# 2 590
  • Мнения: 340
Роналдо е подписал с някакъв отбор в Саудитска Арабия за да бъде по-близо до арабския си любовник, шейха. Това ще да е някоя епична любовна история.
Хич не е заради 200 милиона евра на година, хич.. Smiley

# 2 591
  • Мнения: 13 066
Долничката на Симона ни и стои никак добре, няма кво да покаже в заден план. Тя и в преден няма, хаби се излишно.

# 2 592
  • Мнения: 9 454
Симона Пейчева изпраща годината
Скрит текст:

Търси се смисъла на снимката
"Айде, бегай" е смисълът.

# 2 593
  • Мнения: 9 921
Чироз с пясък.

# 2 594
  • Варна
  • Мнения: 10 658
Дупе да ми е яко!

Общи условия

Активация на акаунт