Лидл 171 - януарска отрезвителна...

  • 96 438
  • 1 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Морена, може ли на ЛС рецептата за хляб до 1 кг? Или поне номера на публикацията?🙂
Долче, дадох я на Фани в скрития текст в 7ми пост тук.

# 16
  • Мнения: 27 844
Благодаря, Морена!🙂

# 17
  • София
  • Мнения: 18 774
Благодаря за темата.
Сега бяха филтрите за бутилките нали?

# 18
  • Мнения: 12 241
НеПоКоРнА, във връзка с дискусията за казанчето, която се завърза в предходната тема...
https://bg-mam.ma/p/1503924/45799575

На 31.12. от местен клон на Лидл си купихме на старата цена хлебопекарна за вилата /119 лв./. Решихме, че е безсмислено да разнасяме уреди. Все пак за няколко месеца се изнасяме от града.
Едновременно се предлагаха на две различни места в магазина хлебопекарни, на две различни цени. Параметрите и програмите са 1:1, разликата е в номера на модела, ние не намерихме друга разлика, въпреки че когато се прибрахме ги сравнихме визуално и двете. Ако откриеш някъде от стария,  ще бъдеш на сметка. Старият модел го водят 0374039 и явно още се намира. На високата цена моделът е с друг, по-голям номер. 0377066. Ако това може да ти бъде ориентир.

bradata , Flowers Hibiscus

# 19
  • София
  • Мнения: 13 265
Хубаво ли е сиренето от краве и биволско мляко на РС? Имам купон за него, чудя се дали да купя.
Много ни харесва на нас...ако е това, което е зряло 45 или 60 дни (не помня точно, че скоро не сме купували от него).🙂
Такъв купон имам и аз. 400 гр за 7,19 вместо за 8.99 лв. Ако някой го иска, подарявам.

# 20
  • Мнения: 9 159
Благодаря за рецептата и съветите)) Първо се уплаших от рецептата, като видях месене, това-онова, ама разбрах май само да сипвам и как. Нека я купя, после пак ще питам, ама ограничено и редуцирано, че Айшето пак ще ме разнася по темите как съм ви тормозела тук и правела конспирации ама-ха. Та се префасонирам и орязвам максимално, ама...то в резюме на мен ми абсурд да се изразя и да не се отнеса. Но ще си питам пък. Благодаря ви.

# 21
  • Мнения: 2 092
Фани, моята сполучлива рецепта за хляб е почти като на Морена, но е от книжката към уреда и водата е 320 мл. при мен.Както и тя ти е казала важно е първо мокрите съставки, после сухите. Аз слагам в този ред - вода, мазнина, сол, брашно мая и захар и пускам на програма за 1 кг хляб. Успех! Ще ти хареса хляба. А, и ползвам брашно Родна стряха и суха мая от Лидл Wink

# 22
  • На морето!
  • Мнения: 5 790
Хубаво ли е сиренето от краве и биволско мляко на РС? Имам купон за него, чудя се дали да купя.
Много ни харесва на нас...ако е това, което е зряло 45 или 60 дни (не помня точно, че скоро не сме купували от него).🙂
Такъв купон имам и аз. 400 гр за 7,19 вместо за 8.99 лв. Ако някой го иска, подарявам.
Как се споделят купони на Лидъл?

# 23
  • Мнения: 13 586
Благодаря за рецептата и съветите)) Първо се уплаших от рецептата, като видях месене, това-онова, ама разбрах май само да сипвам и как. Нека я купя, после пак ще питам, ама ограничено и редуцирано, че Айшето пак ще ме разнася по темите как съм ви тормозела тук и правела конспирации ама-ха. Та се префасонирам и орязвам максимално, ама...то в резюме на мен ми абсурд да се изразя и да не се отнеса. Но ще си питам пък. Благодаря ви.
Няма какво да му се плашиш, уредът е за улеснение а не за затруднение... Не е по-сложно от това да си заредиш и пуснеш пералнята - отмерваш, слагаш му всичко, задаваш програма и то си кара работата. Тези на Лидл показват и по всяко време на кой етап са, не всяка марка има такава индикация, та съвсем няма какво да се чудиш.
Хубав съвет са ти дали за моделите, ако можеш да минеш по-евтино - защо не?

# 24
  • Мнения: 14 790
Няма ли пак да има скреч карти след пазаруване?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 695
Ох, извинявам се, отнесох се и забравих да пусна линк в старата тема, ама сте я открили виждам BlushJoy

За много години, момичета и момчета! Да сме здрави най-вече и да продължаваме да си споделяме тук и хубавите и не толкова хубавите неща относно Лидл, че и други неща покрай това Hug

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Благодаря за рецептата и съветите)) Първо се уплаших от рецептата, като видях месене, това-онова, ама разбрах май само да сипвам и как. .
Фани, месенето в рецептата ми е за месещите на ръка, ти само рецептата ползвай и  спази реда на слагане в контейнара на машинатата ти - първо мокрите, после сухите.  Това е, остава да си разучиш програмите.

Няма ли пак да има скреч карти след пазаруване?
Няма друго, само купони ни оставиха.... ни оферти, ни скреч карти.

Как се споделят купони на Лидъл?
Заглавния пост на темата.

# 27
  • Мнения: 9 159
Схванах, но първо се ококорих)) Ще я купя тази машинка, аз все се ежа и накрая..ама сега съм бетон.
Ще направя хляба и ще ви почерпя виртуално)) Какъвто стане и да не е хубав поне ще се посмеете))
То ..първо проба трябва де)) Само, дето съм чувала, че доста време се бърка, меси и т.н. и това си е ток, та не знам дали излиза икономично, ама поне да е здравословно, а и др. причини имам се оказа да я взема, та..бе ще ви държа в течение и покажа , стига да се уредя с машинката.

# 28
  • Мнения: 6 907
Благодаря за темата.
Сега бяха филтрите за бутилките нали?
Да.

Благодаря за темата, брадата. 🌹

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Схванах, но първо се ококорих)) Ще я купя тази машинка, аз все се ежа и накрая..ама сега съм бетон.
Ще направя хляба и ще ви почерпя виртуално)) Какъвто стане и да не е хубав поне ще се посмеете))
То ..първо проба трябва де)) Само, дето съм чувала, че доста време се бърка, меси и т.н. и това си е ток, та не знам дали излиза икономично, ама поне да е здравословно, а и др. причини имам се оказа да я взема, та..бе ще ви държа в течение и покажа , стига да се уредя с машинката.
То добре, че е ток, не газ. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт