Ще се оплачете ли?

  • 3 489
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 759
      Сори за тъпия въпрос, но защо да е проблем в София да препускат каручки? Не разбирам. Нима само в зоологическите останаха коне  cry?

# 76
  • Мнения: 9 990
Защото са "невидими" вечер / зимата 17 часа си е тъмно/, защото правят и без това задръстеното движение още по-задръстено, защото коне препускат върху колите, подплашени...В градът не е нормално, ще прощавате...Конната полиция да си видяла да се разхождат ей така по улиците постоянно?Защото трудно маневрират-не можеш да се разминеш по тясна улица с каручка, а те са навсякъде.../спират и вадят от кофите и ти си принуден да стоиш и да чакаш след тях...или пред тях.../Защото много малко от тях слагат по животното торба да събира лайната...Още причини да изброявам ли?А иначе-харесвам животното, красиво е, ходя да яздя понякога, та не съм конемразка, даже напротив-ама като ги видя впрегнати , раздърпани и мръсни да влачат каруца с боклуци-лошо ми става ooooh!

# 77
  • Мнения: 3 394
евала на инжинерите Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 1 244
      Сори за тъпия въпрос, но защо да е проблем в София да препускат каручки? Не разбирам. Нима само в зоологическите останаха коне  cry?

Да пуснем също крави и овце да пасат по градинките, кокошки в импровизиран курник пред блока, прасето на балкона и козички на полянката м/у МС и Шератон  Grinning Въпросът ти майтап ли е?

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 23:18 от phil

# 79
  • Мнения: 9 990
Фил, недей така, в Люлин съм гледала/т.е. виждала,не, че аз съм ги отглеждала/ и овце пред блока, някои курбан даваха в асансьора... Tired

# 80
  • София
  • Мнения: 1 244
Фил, недей така, в Люлин съм гледала/т.е. виждала,не, че аз съм ги отглеждала/ и овце пред блока, някои курбан даваха в асансьора... Tired

Аз за козичка или кокошки на балкона съм чувала  Grinning
Курбан в асансьора...  Joy всъщност защо точно там  newsm78

М/у другото до скоро в съседство на улицата ми (а аз съм в центъра) си живуркаха три коня с три каручки. Ползваха ги от един склад за строителни материали - за превоз на съответните. Като се прибирам, все едно съм в провинцията, мирише на село ... романтика...  Mr. Green Grinning Преди време изчезнаха... Не знам горките сега с какво си превозват пясъка.

# 81
  • Мнения: 9 990
Ми де да знам-там решиха да го колят-в асансьора...Поводът беше тридневна сватба, софрата беше между блоковете, на площадката, булката беше съседката Надка... Tired

# 82
  • София
  • Мнения: 1 244
Ми де да знам-там решиха да го колят-в асансьора...Поводът беше тридневна сватба, софрата беше между блоковете, на площадката, булката беше съседката Надка... Tired

Баси филма  Shocked Joy Къде живеем...
В асансьора на тясно, да не може да бяга, а...

# 83
  • Мнения: 2 759
      Пенелопа, 85% от изброените неща можеш да ги съотнесеш и до детските/бебешки колички, макар те да не са още забранени в София. И ми е малко чудно, че ти е тъмно в 17-23 часа в София. Поне в нашия квартал е светло по всяко време на денонощието, което е много удобно, защото обичам да тичам късно вечер. Коментара за външния вид ще го пропусна.
      phil, естетичната страна на въпроса ли нещо те възмущава? Щото и в "Шератън" хапват такива месца и се обличат в такива кожи. Яйчица ползват с тонове... и т.н.т... Не виждам проблем да им се направи едно импровизирано малко хотелче отзад  Mr. Green... Ми тъй де - животински "Шератън"... И едно въпросче: като си писала "и овце и овце" колко много овце имаше предвид? Че незнам дали ще стигне мястото  newsm78...

      П.П. Колкото до въпроса "Къде живеем"  - ние сме в България, на Земята. А вие ако искате, може да слезете при нас някой път.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 244
Да, именно естетическата страна. Говорим за град, при това столица. При това в Европа (казват).
Овцете са грешка.
Бебешките колички не се движат по пътното платно.
Радвам се, че живееш в светъл квартал.
В Шератон сигурно и филе от акула (например) ядат, но надали си ги отглеждат.

П.П. Поздрави, аз съм от Луната и от тук ни се виждат странни някои неща. 

# 85
  • Мнения: 9 990
О, Мечо Пух....пак ли..... Tired
Как може въобще да намесваш бебешка количка, това ме разстройва неимоверно...Дайте да не раждаме и кучета и коне да са по-важни....Бебетата апропо акат в памперса, нямат дупка на количката и от там да изпада директно на улицата.И да, уви-тъмничко ми е доста...няма кьорава лампа на Луната, въпреки писма и молби до кметицата, после и кмета на района.Има една улица-тя започва от пазара, от там минават всички, прибиращи децата си от градина-та докато е около пазара-все още виждаш къде стъпваш-малко по-нагоре-рискуваш да се пребиеш барабар с детето-няма бе-просто осветление липсва и толкоз...А каручка ми е изкачала И там в тъмното-кон да ти препусне срещу детето-ми не е приятно никак Sad
Не на последно място-в 95% от случаите майките управляват нормално количките с децата си, изчакват да мине кола и тогава слизат на платното/ и то пак не от желание точно там да се движи/
Как въобще можа да го кажеш това за децата-не разбрах... Tired

# 86
      Сори за тъпия въпрос, но защо да е проблем в София да препускат каручки? Не разбирам. Нима само в зоологическите останаха коне  cry?

Да пуснем също крави и овце да пасат по градинките, кокошки в импровизиран курник пред блока, прасето на балкона и козички на полянката м/у МС и Шератон  Grinning Въпросът ти майтап ли е?

Брей, големи гражданки се извъдиха тия мами бре... Ами ако не са животинките какво ще ядете вие и децата ви?

# 87
  • София
  • Мнения: 2 162
Брей, големи гражданки се извъдиха тия мами бре... Ами ако не са животинките какво ще ядете вие и децата ви?

Децата ще ядат месото дето се продава в магазините или това дето го е пратила баба от село и то определено няма да е конско, така че не  виждам каква връзка има въпросът ти със спора да има ли или не каруци по улиците на София. Или просто приказвате колкото да се намирате на работа- ясно е, че в един град не е нормално да се огтглеждат селскостопански животни в околоблоковото пространство и това няма нищо общо с любовта към животните.

Общи условия

Активация на акаунт