Ще се оплачете ли?

  • 3 487
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
Първо си помислих, че нещо съм сгазила лука.
Почудих се защо ме вика тоя шофьор. Направо
не очаквах, че така навътре е взел интригата.
Но явно беше много ядосан. Записа си старателно
номера на спрялата отпред кола.

# 31
  • Мнения: 461
Сигурно е бил много ядосан, ама пък като не може напред не можа ли да спре малко по-назад, така че дървото де не е точно пред вратата. Това за мен си е заяждане.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Едва ли ще се промени нещо, но все пак бих свидетелствала.
newsm78 Но пък защо от цял автобус точно теб вика?Само ти ли си имала проблем с качването?всички ли врати бяха пред дървета?
Според мен всеки трябва да знае къде е разрешено да спира, а тази кола щом е била с реклами...едва ли е било нещо спешно, че да спре там.Така, че трябва да му се даде урок на шофьора на автомобила Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 423
Едва ли ще се промени нещо, но все пак бих свидетелствала.
newsm78 Но пък защо от цял автобус точно теб вика?Само ти ли си имала проблем с качването?всички ли врати бяха пред дървета?

Да, само аз се качвах от втората врата.
Всички останали минават отпред и си
показват картите и билетите на шофьора.
Пък той на огледалото гледал как моя
милост се затруднява с количката. Нямаше
слизащи с колички. Ето защо точно мен.
Пък и хващам окото, дето има една дума.

# 34
  • Мнения: 1 858
Филма се казва: Да бъдеш Лиска Thinking

 Whistling

# 35
  • Мнения: 1 680
Е няма ли да ни кажеш как си му отговорила newsm78

# 36
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil мммм
абе няма да си Лиска
ако не идеш да  свидетелсваш
като знам как палиш като балканче на байр за правописа
това би трябвало  да те е нахъсало с възмущение
 Joy
Аз лично бих   bouquet 

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз бих. И в България особено, ао се беше случило. В Угърчин не знам какви са точно порядките, но тук - да. Омръзнало ми е да има вечно нарушаващи правилата. И да щом някой се е решил и ме моли за помощ - да, ще свидетелствам. Пък ако ще и нищо да не се получи. Капка по капка, недоволство по недоволство, все някой ден ще ни чуят.
Предвид това, че Лиска в първия момент се е сепнала, предполагам, че е отказала, но сега като размишлява, може и мъничко да съжалява.

# 38
  • Мнения: 15 213
Да, бих  свидетелсвала. Някой шофьори си позволяват всичко, без да зачитат правила и закони. Дори и нищо да не му направят на нарушителя, което е много вероятно, поне ще си опитала.   

# 39
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877

Как е, точи ли се ЛАКУНЯ Mr. Green?

# 40
  • Мнения: 2 952
Да бих , ако не е  дълга процедурата прекалено.

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И какво си казала, в крайна сметка, Liska?

# 42
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И в крайна сметка как си реагирала?

# 43
  • Мнения: 3 423
Питайте дафодилия, тя позна.

# 44
  • Мнения: 9 990
В България - не бих, в Угърчин вероятно бих  Thinking
то в България такова нещо няма и да стане, най-много шофьорът на автобуса да слезе и да набие другия ...

Без да съм чела развръзката, направо пиша-да, бих...Именно заради тези правила пусти.Както съм подавала жалба и срещу шофьор на автобус, защото явно не ползваше огледалата, сложени му за виждане на вратите и притисна мен, барабар с детето ми на ръце, пък и смееше да се присмива.Жалби му е майката, казвам аз Mr. GreenДействието е в БГ, не някъде другаде.Процедурата никак не е дълга и сложна, има си телефони също за тази работа. Hug

Общи условия

Активация на акаунт