Ще се оплачете ли?

  • 3 491
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Според мен Лиска не се е съгласила, ларж е тя, българско сърце  Laughing

# 16
  • Мнения: 10 758
Точно.
И аз не бих се съгласила.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лиске, ама къде се разиграва сценката?

# 18
  • Мнения: 3 423
Блонди, спрялата кола беше служебна,
облепена с реклами на фирмата. Или
беше гладен шофьорът на колата, или
с надут мехур, щото едва ли не е знаел,
че на спирка не се спира. А той спрял и...
Що не се обзаложите как реагирах.
Досега има една потребителка с верен отговор.

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
Не ти се е занимавало. Със свидетелстване. Благодарила си и учтиво си отказала

Аз също не бих, нямам такава будна обществена съвест... Жалко, но факт.

# 20
  • Мнения: 27 524
Е, щом е служебна е друго нещо. Ама аз пак няма да свидетелствам за такова нещо. Ако има виновни и невинни и съм видяла - да, винаги, но за това - не.

Знам ли те как си реагирала... Като знам, че кърмиш, сигурно си отказала  Hug ама ще чакам да кажеш коментара си поне  Mr. Green

# 21
   Ами то аз често се боря с този проблем, когато се качвам или слизам с количката.Толкова са некадърни тези шофьори.Когато съм с мъжа си той ги оправя, понеже е шофьор с много категории и стаж, но сама ли съм- мълча.И то не им е пречило нещо друго, а само некомпетентност да спрат  където се полага.Аз да се оплача ли?И ще ми обърнат ли внимание?Чак не вярвам.А би трябвало.

# 22
  • Мнения: 1 288
бих свидетелствала. смятам, че ако всички си мълчим, нищо няма да се промени. не че съм такъв голям оптимист, че ще наложат глоби, санкции и т.н.   Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 759
Не, не бих. Не знам защо е спряла колата, може жена му да е раждала, може да е возил болен човек, да е бързал, може да е починал негов роднина и той да не е гледал къде спира...
      И аз тъй.

че в бг такова нещо няма как да стане - за шофьора на автобуса говоря Simple Smile
      Чесън, ще имаш да взимаш  ppp... Аз като си правя джогинг (предимно вечер), има един участък, който се засича с трамвайна линия. Ами редовно ми спира по някой трамвай, да ме качи (аз не искам, де)... А може би просто им е рефлекс да спират, като видят тичащ човек  hahaha... Както и да е - става дума за място, където няма спирка наблизо, и всеки път ми се струва много мило...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 244
Аз като си правя джогинг (предимно вечер), има един участък, който се засича с трамвайна линия. Ами редовно ми спира по някой трамвай, да ме качи (аз не искам, де)... А може би просто им е рефлекс да спират, като видят тичащ човек  hahaha... Както и да е - става дума за място, където няма спирка наблизо, и всеки път ми се струва много мило...
newsm78

***
И аз не мисля, че подобно нещо в бг може да се случи.
За по-фрапиращи неща хората не щат да свидетелстват. Една позната закъсня с близо час за интервю за работа ( Crazy) - защо? Защото трамваят катастрофирал. Всички (!) пътници бързали и никой не искал да седи да чака полиция и да дава показания. Само тя - добрата самарянка - се навила.... е, за какво говорим...

Лиска, кажи какво направи де?

# 25
  • Мнения: 5 877
В България е невъзможно да се случи това, което описваш. Като каза, че те привикали, общо взето първата ми мисъл беше, че са те извикали да ти се карат. После видях откъде пишеш.
Не знам дали бих свидетелствала, тези дни съм много уморена да мисля за допълнителни ангажименти. Сега бих отказала, ако ме беше питала през септември, щях да кажа ОК.

# 26
  • Мнения: 3 835
Е, и какво станало....? newsm78 Аз понеже съм си дон Кихот, в женски дрехи, веднага ще се юрна да свидетелствам, дума да няма, щом е за правдата. Crossing Arms Joy

# 27
  • Мнения: 2 792
 Не знам, как бих реагирала, зависи в какво настроение съм. Понякога ми се занимава, понякога не.

# 28
  • Мнения: 918
Филма се казва: Да бъдеш Лиска Thinking

# 29
  • Мнения: 476
Предполагам, че в разрез с хапливият ти език си проявила толерантност към шофьора на колата и с широка усмивка си отказала да свидетелстваш.

Общи условия

Активация на акаунт