Кой пред коя детска градина ще се реди на 3-ти?

  • 6 633
  • 182
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 468
Sunsunny, защо не подадеш молба още в една ясла? 52 номер не е отчайващ за ясла, но не е и обнадеждаващ. Въпреки, че ако приемат 100-150 деца в тази ясла, твоето ще е вътре и още как...
Не знам, защо си мисля, че все пак номерата имат значение.

# 166
  • София
  • Мнения: 2 356
За 52 номер почти съм сигурна ще си вътре.
В сегашната ясла бяхме номер 89 и след 2 месеца ни се обадиха. Така, че споко, Sunsunny, имаш шанс.
Освен това, аз бях подала на 3 места, а почнахме в една. На другите места се освобождава дупка и някой мърда по- напред.

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 16:43 от дъщерята на Мистрал

# 167
  • Мнения: 327
Обнадеждихте ме, момичета  Hug
Обаче въпроса е, че не знам колко деца за ясла приемат?????
Колко групи и по колко деца има във групите/навсякъде ли са около 20/????? newsm78

# 168
  • Мнения: 1 209
в яслите които аз "преслушах " са по 35-36 в група, обикновено по 2 яслени.

# 169
  • Мнения: 5 468
в яслите които аз "преслушах " са по 35-36 в група, обикновено по 2 яслени.
newsm78 Това са страшно много деца за тяхната възраст на едно място...
В нашата група бяха 20 деца, но се събираха по 15 максимум.

# 170
  • София
  • Мнения: 2 356
В нашата официално никой не ми е казал колко са, но на списъка на шкафчетата са 20. Смятам, че поне половината са болни през различните дни. Чувала съм за ясли с по 30 деца, но се чудя как става това - нали леглата са определен брой и вероятно са регламентирани от общината  Thinking

# 171
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Миналия ден говорих с директорката на 70 ОДЗ в Младост 3. В момента, там, в яслената група са записани 32 деца. Повече от колкото е възможно по регламент, защото разчитали, че винаги има заболеваемост и не всички деца са на ясла. Имали 28 креватчета в спалното помещение.

# 172
  • София
  • Мнения: 329
На мен в 1 одз ми казаха че яслата била само с една група, но не се знаело от колко деца щели да я сформират  newsm78 колко абсурдно звучи това само  Hug

# 173
  • Мнения: 1 187
Oх,и аз днес ходих до Павлово,подадох за ясла в 37 ОДЗ и сме 127 номер.. Директорката каза,че е било някаква лудница на 3-ти.За набор 2005 трябвало миналата година да подам  ooooh! Остава да чакам списъците през юни,но и тогава няма е да много ясно,защото едно дете може да е прието в 3 ясли и ако родителя му не сметне за нужно да информира останалите 2,че няма да бъде там детето му,нещата не знам как ще влязат в ред. Crazy Ще се ходи през ден- два до яслата-някакъв ужас!
Подадох и в 55-та ясла,там поне съм 57 номер..за две групи по 16 деца-види ми се,че по-имам шанс.

Многознайница дай малко инфо ако знаеш нещо по въпроса за тези две ясли..значат ли нещо тези номера въобще..? Tired

# 174
  • Мнения: 9 990
.....Остава да чакам списъците през юни,но и тогава няма е да много ясно,защото едно дете може да е прието в 3 ясли и ако родителя му не сметне за нужно да информира останалите 2,че няма да бъде там детето му,нещата не знам как ще влязат в ред. Crazy ......................

Многознайница дай малко инфо ако знаеш нещо по въпроса за тези две ясли..значат ли нещо тези номера въобще..? Tired

Когато се прави класирането се изнасят списъци/ лятото/ на входа на градината.Отивате там и виждате детето си.Обаче, ако не искате да е в тази градина, защото е прието в друга-не потвърждавате.И детето отпада.Поне така беше до сега.То прави място за следващият по спиък, който се уведомява обикновено по телефона.Това е.

# 175
  • София
  • Мнения: 11 711
Извинявай за въпроса,ама ти от Надежда всеки ден до Павлово ли ще водиш детето?
Сега за 37 ОДЗ.Не знам номерата доколко важат.
Но ние бяхме от "среднощните ентусиасти".По-точно мъжът ми се нареди там призори и е бил N2.А N1 е била майка,кандидатстваща и за 8 ОДЗ /бързо да си признава коя е/.Определено не е било такава лудница,каквато очаквахме.Ако тези номера важат е логично дъщеря ми да я приемат,макар да е набор 2005.На него директорката не му е казала да има проблем затова, че сме 2005 година.
А на теб какво ти каза,че един вид нямате шансове ли?А защо, защото сте N127 или защото сте набор 2005?
В 55 ясла ще подам в понеделник,но предпочитам 37 ОДЗ,синът ми е бил там,само че в градината.
За 55 ясла заявление ли подаваш или молба свободен текст?
А знаеш ли в 37 ОДЗ колко яслени групи са и по колко деца?

# 176
  • София
  • Мнения: 2 768
майчета, а знаете ли тази система с компютрите кога ще бъде въведена? нали спрягаха по медиите че ще има единна компютърна система и от там ще насочват детето ти в най-близката ясла в твоя микрорайон... една майка днес ме убеждаваше че вече започнала да действа но на мен въобще не ми се вярва нашите управници толкова бързо да се организират Thinking

# 177
  • Мнения: 959
А някой има ли инфо за ОДЗ ``Звънче``? Какво е положението там?

# 178
  • Мнения: 5 468
А някой има ли инфо за ОДЗ ``Звънче``? Какво е положението там?
Къде се намира, кой номер е?

# 179
  • Мнения: 959
Намира се в Гоце Делчев, а номера го забравих  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт