Кой пред коя детска градина ще се реди на 3-ти?

  • 6 635
  • 182
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 391
майчета, а знаете ли тази система с компютрите кога ще бъде въведена? нали спрягаха по медиите че ще има единна компютърна система и от там ще насочват детето ти в най-близката ясла в твоя микрорайон... една майка днес ме убеждаваше че вече започнала да действа но на мен въобще не ми се вярва нашите управници толкова бързо да се организират Thinking
  Нещо не съм ли разбрала за тая единна компютърна система или се замисля поредната глупост в образованието. newsm78 Какво значи да ми се насочи детето в най-близката ясла в моя микрорайон????? Ами аз имам ли право на избор за собственото си дете или трябва някой друг да взима решение кой,кога и как ще ми гледа детето?Извинявам се ,ама не съм закрепостена за района ,в който живея нито ще позволя на някой друг да определя мястото ,където ще се отглежда детето ми. Mr. Green #Cussing out Свободната конкуренция според мен повишава качеството на отглеждане на децата.Като ще ги разпределя някой та всички да имат бройка в ДЗ и те са спокойни ,че няма да ги закрият или съкратят каква е ползата за детето ми??? Моята цел не е само детето ми да е прието на всяка цена,а да бъде и добре възпитавано и гледано,образовано.
               Не съм съгласна да ми се отнемат правата,свързани със собственото ми дете. Mr. Green

# 181
  • гр.София
  • Мнения: 4 156

 ОДЗ №2-" Звънче" Peace

# 182
  • София
  • Мнения: 38 523
Компютърна система в градините - ха ха ха. В някои градини нямат дори и компютри, а където имат не са свързани с интернет. Каза ми го една директорка. По простата причина че едвам си плащат другите разходи. Държавата сигурно чака ЕС да отпусне пари. Ама това кога ще стане...

Общи условия

Активация на акаунт