Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 255
Аз раждах в Шейново без да си плащам и съм изключително доволна и благодарна на доктор Андонов, който ми даваше спокойствие и кураж...и на целия екип разбира се

# 46
  • Мнения: 19 307
iskam da wi pitam nesto off-topic
kolko se plasta za normalno rajdane w 4astna bolnica,kolko w durjawna,kogato si osiguren?
za kakwo plastane stawa wupros tuk?kak taka nqkoi sa plastali,drugi ne.tezi ,koito sa plastali w Sheinovo za kakwo sa go prawili.
izwinete za tupia wupros,no ne mi e qsno kak funktionira sistemata

# 47
  • Мнения: 1 520
Аз родих там, без да плащам. Родих за 30 минути буквално. Доволна съм от отношението на всички лекари и акушерки.

# 48
и аз смата се колебая за това дали да родя с уговорка или без да плащам. а нямаме излишни средства. но на моменти ме е страх да не би от излишна пестеливост после цял живот да съжалявам. затова много ме интересува какво мислят другите майки

# 49
  • Мнения: 227
Аз раждах в Шейново без да си плащам и съм много доволна.Предизвикаха ми раждането,биха ми епидорална упоика.Много съм доволна.Е само упоиката си платих и хапчето за предизвикване на раждането.Упоиката беше 150лв. а хапчето 10лв.  Wink

# 50
  • Мнения: 1 701
Не ти пречи да заявиш ВИП стая, дори да нямаш уговорка с лекар, нали си я плащаш... /но не знам колко струва, май около 40 лв. ли бешееее...  newsm78/ Посещават те по всяко време до 22 ч., но според мен никой няма да забележи, ако мъжа ти дремне при теб и през нощта.  Mr. Green Разрешават ти да си облечеш собствени дрешки, а бебетата ги водят на 3 часа /както и в общите стаи/.  Peace Отношението на персонала може би е мноооого малко по-различно към ВИП-аджийките, да не кажа хич, но само заради посещенията си струва според мен!  Grinning

# 51
  • Мнения: 1 531
много благодаря за всички новопостъпили мнения - колкото повече, толкова повече, както е казал мечо пух bouquet

Общи условия

Активация на акаунт