отказвате ли секс на мъжа си?

  • 11 998
  • 188
  •   1
Отговори
# 90
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Лелее...аз пък като откажа , какво става  Cry
Почва едно цупене , едно мърморене , друг ли си имам и дрън-дрън .... все простотии от тоя род! А той ако може ще прави секс нон-стоп. Мен пък ме чакат сто неща за вършене, а като ги свърша съм толкова уморена, че най- много да ми се иска един бърз секс, ама НЕ - не става и това  Crossing Arms....още не съм измислила решение на проблема - ако някой знае, да казва Hug
Правете го сутрин, отпочинали, свежи...
Пак не става-децата стават преди нас, когато сме почивка #Cussing out, а през седмицата мъжО излиза много рано на работа Cry
Пък на мен и сутрин ми се спи Blush

# 91
  • на Север
  • Мнения: 503
Лелее...аз пък като откажа , какво става  Cry
Почва едно цупене , едно мърморене , друг ли си имам и дрън-дрън .... все простотии от тоя род! А той ако може ще прави секс нон-стоп. Мен пък ме чакат сто неща за вършене, а като ги свърша съм толкова уморена, че най- много да ми се иска един бърз секс, ама НЕ - не става и това  Crossing Arms....още не съм измислила решение на проблема - ако някой знае, да казва Hug

ха-ха , все едно аз съм го писала това  Simple Smile

мен дори ме плашат  с любовница Crazy

# 92
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Рядко отказвам, но се случва....той също ми отказва, но не правим въобще въпрос от това Laughing.

При нас е така.Смятам че е нормално защото сме хора все пак,а не машини.

# 93
  • Мнения: 1 485
Отказвам му и понякога се сърди, но бързо му минава.  Grinning
Peace

# 94
  • Мнения: 1 802
Отказвам, разбира се и то май доста често...е, сърди се малко  Whistling
Тази тема ме накара да се замисля, как ли ще се чувствам аз ако той толкова често ми отказва  Thinking
И  к`во  сега да душа за любовница ли??  Crazy

# 95
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Лелее...аз пък като откажа , какво става  Cry
Почва едно цупене , едно мърморене , друг ли си имам и дрън-дрън .... все простотии от тоя род! А той ако може ще прави секс нон-стоп. Мен пък ме чакат сто неща за вършене, а като ги свърша съм толкова уморена, че най- много да ми се иска един бърз секс, ама НЕ - не става и това  Crossing Arms....още не съм измислила решение на проблема - ако някой знае, да казва Hug


ха-ха , все едно аз съм го писала това  Simple Smile

мен дори ме плашат  с любовница Crazy

и при мен се е случвало

# 96
  • Мнения: 5 140
Отказвам. И той определено ми се сърди. Confused Не обичам секс по всяко време, какво да направя...

Същата съм и аз.

# 97
  • Мнения: 12
Когато е пил, не е нито за секс, нито за нищо, освен той самия да легне да спи. Интересно, че тогава все иска и ме преследва. Иначе през друго време - не отказвам

# 98
  • Мнения: 3 634
Аз май никога... имам славата на нимфоманка. 4есто аз съм тази която остава на сухо... ма кат искам всеки ден.... мъка.

# 99
Понякога му отказвам и той не се сърди  Hug нали ми е добра душица




 Hug Peace

# 100
  • Мнения: 6 164
Мъжът ми им усет към това, дали аз искам или не, както и обратното. Понякога аз не съм в кондиция, понякога - той. Съобразяваме се с това и затова не се е налагало аз или той да ми отказва. Просто по-скоро усещаме кога и на двамата ни се иска.  Grinning

# 101
  • Мнения: 801
май и ние се усещаме с мъжо, но по принцип, не - не ми се  е случвало да му отказвам......

# 102
  • Мнения: 1 186
Естественно Peace.....не винаги когато на него му се прави секс и при мен е така Peace

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Понякога му отказвам, но той не ми се сърди разбираме милото, че ми се спи или не съм в настроение.

# 104
  • Мнения: 1 047
Прабаба ми (лека й пръст), ме е учила да не отказвам на мъжа си, спазвам го  Blush
Много мъдра жена е била баба ти. Peace Нека почива в мир. Praynig

......ами има едно-две места,дето като ме барне и желанието веднага е дошло.........
Брей,сподели кои са тези места  Praynig да почерпим опит. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт