Новата година с бебета ще радва ЯНУАРСКАТА дружина!!!

  • 10 637
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 6 810
magnoliamm, хайде успех!!!  bouquet Heart Eyes Heart Eyes

# 256
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
magnoliamm, хайде успех!!!  bouquet Heart Eyes Heart Eyes


Абе може и да се рзмина и днес,но много благодаря Клеми Hug Надявам се с Дани скоро да сте заедно,да се гушкате и никога вече такива раздели Hug

# 257
  • София
  • Мнения: 6 810
Ееее, хайде сега , нямало да е днес.  Crazy
И аз много благодаря, надявам се в понеделник да се гушкаме вече и следващата раздяла да е за скаутски лагер.  Laughing

# 258
  • Мнения: 333
И аз снощи имах доста чести контракции, но нещо се разредиха. Тъкмо имах надежда, че бебчо тръгва, но болко силни нямам, само горе под гръдния кош ме стягаше много силно.

Магнолиям, хайде успех на теб! Hug И на мен днес ми е ехографския термин.  Laughing

# 259
  • Мнения: 276
Манголия, стискам палци! Хайде отивай и дано всичко да е наред! Днес свършва Козирог и започва Водолей - пък, нали знаеш - родените на границата били гении. Хайде много успех!

# 260
  • Мнения: 33
[size=14pt]ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСА НА МАМА vessi 78! newsm51[/color][/size][/color]
Магнолиям стискам ти палци fingerscrossed, моето първо раждане също започна така, с контракции и много силни болки без да ми изтекат водите. Водите ми изтекоха чак като ми ги пукнаха в родилния. Peace

# 261
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета ,много ви благодаря за подкрепата Hug Hug Hug,ама може и да е фалшива тревога Rolling Eyes Rolling Eyes Сега се изкъпах,и мисля след малко да тръгвам,така че скоро ще се разбере Crazy Но е хубаво да имам положителната ви енергия,знаете че си трябва Mr. Green

Аз понеже през цялото врме си очаквам едва ли не да се повтори всичко,както беше с Алекс/ а ми е ясно,че няма да стане,ама на - тъпа и упорита продължавам Mr. Green/, и ми е странно,когато се случва друго Mr. Green Продължавам да очаквам и същото бебе,тоест Алекс, и сигурно ще съм изненадана,като дойде друго бебе Mr. Green Mr. Green Ох,не ме случайте,явно имам странични реакции от контракциите Crazy

# 262
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ние сме си в къщи и за сега се справяне добре Mr. Green Сега чакаме педиатъра да мине да си каже тежката дума. Честито на всички обебили се майчета, сега нямам време да чета, пък и доста сте изписали. На тези, които са все още 2 в 1 желая лесно и бързо раждане и здрави бебчета  bouquet

# 263
Здравейте и от мен!
Аз също нощес имах контракции и много силни болки долу ниско в слабините и реших, че моментът е дошъл.Да ама не.Тъкмо си мислех да стана да се изкъпя и всичко отмина.
Относно водите док ми каза , че са намаляли, но не ме прати в болница.Мислите ли, че е обезпокително това намаляване?
Благодаря предварително!

# 264
  • Мнения: 871
Здравейте и честито на всички, които си гушкат вече малките рожби Simple Smile
magnoliamm , не чакай тапата да падне, защото при второ раждане няма тапа. Най-добре е да те почнат контракции и след това да ти изтекат водите - така, казват е по-безболезнено. Успех Peace
Аз много се притеснявам от тази напаст - грипа. Даже няма да пускам малката на градина следващата седмица, та дано се разминем. И аз качих 2 снимки на моята бебка  Laughing
Успех на всички чакащи:))

# 265
  • София
  • Мнения: 541
ЧЕСТИТО НА VESSI78!!! ДА СА ЩАСТЛИВИ И МНОГО ОБИЧАНИ!!

Хайде Магнолиамм, чакам да те дописвам в списъка с бебчета.... Party
За коланите - аз първия път слагах, но не мога да кажа, че ми прибра корема. Сега не мисля да ползвам.
Иначе нашата кака е с кашлица и хрема, снощи имаше и темп., а пък за утре й е резервиран детски клуб за РД, та ударно пием и чайове, и хомеопатия и т.н., ходи само с маска около беба....
Много й се иска да не отменяме тържеството, ама да видим.... Thinking
Поздрави и хубав ден на всички!!!

ПП- Качих две снимки на Мими в албума

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 12:38 от sasha_gbg

# 266
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ух че хубави бебета са се появили в албумчето, пу пу  thumbsup Качих и мойта мишка, няма оставаме назад я Joy
Момичета, аз понеже кърмя с разранени зърна я ми кажете с какво да ги мажа, че тоя крем на авент не ми помага кой знай колко, а малката злоба като засуче, ми причернява baby_neutral
Абе само аз ли си нямам работа и вися тука newsm62

# 267
  • Мнения: 1 278
Момичета, аз понеже кърмя с разранени зърна я ми кажете с какво да ги мажа,

Лансинох или Гармастан. И двете се продават в аптеката.
Разгледай форума Кърмене и захранване на бебетата. Там има много полезна информация в Библиотеката на форума, събрана от чуждестранни материали, както и от майки с опит в кърменето. Някои от жените, които могат да ви окажат съдействие в този форум са завършили специален крус за оказване на помощ на кърмачки, които имат проблем. Момичетата са много отзивчиви и можете да им се доверите. Успех!

# 268
  • Русе
  • Мнения: 249
Чувала съм, че и Дефламол помага за бързото зарастване на разранени зърна!

# 269
  • Мнения: 871
Цвета, аз бях с разранени зърна, въпреки че имам опит Crazy и Гармастана ми действа много по-бавно от Лансинох-а. Лансинохът ми оправи зърната буквално за един ден Peace Успех

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт