Какъв е този списък, според вас?

  • 3 360
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз гледах, гледах и реших, че това са чакащти молби. За нашия район (Младост) още няма информация. То и да има голяма работа, ако виждам кой чака, а знам че места така или иначе няма...

# 16
  • Мнения: 537
За нашия район Люлин също няма никакво информация. Видяхме братовчедката от Овча купел. Има ли такъв списък и за ясли?

# 17
  • Мнения: 5 468
Да ви попитам-всичките деца ли са родени 2005г.?
Не, моето е 2004 набор и е записано за септември за детска градина. Обаче е в списък, в който няма шанс да влезе, защото е записано под номер 81.  А в другата градина, където със сигурност би влязла, защото е номер 1, я няма в списъка.

# 18
  • Мнения: 5 468
Ню, имаш ли вече отговор на мейла си? Моля те да споделиш с нас какво са ти писали, за да се ориентираме.
Нямам още отговор. Ще копирам отговора тук веднага, щом го получа. Дано е по-скоро, че ми пламна главата от този никакъв списък Crazy.

# 19
  • Мнения: 7 391
                   Майчета,аз като гледам този списък мисля,че е миналогодишния.И то на децата неприети през месец юни.Някои от тях след това са приети по-късно когато са се освободили места или не са потвърдени такива.Виждам имена в списъка,които със сигурност знам,че са приети през октомври,ноември 2006.Освен това децата са от различни възрасти / поне тези,които аз познавам/.
                   Така,че за мен този списък не е актуален и е стар.Много важно ,че има електронен регистър като никой не го е погледнал./имам предвид общинарите,не вас/.
                   Не се притеснявайте,че на някои от вас децата ги няма в списъците или фигурират под други номера - просто това не са приетите молби от 3 януари тази година.Абсолютно сигурна съм.
                   

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
Да, съгласна съм с Дидя. Моето дете е родено 2003 г., намерих я в списъка, записани сме на градина през октомври 2006г., а молбата беше подадена на 3.01.2006 г. Явно не е списъка за деца, родени след 2004 г.

# 21
  • Мнения: 2 534
Момичета , това е списък , който е направен през 2006 година
Той за момента се предполага , че не валиден
Ангажирам се утре сутринта да се обадя на г-жа Фандъкова (зам. кмет) и тя да ме пренасочи или да ми отговори на въпросите , които ще и задам , а именно ...
кога в електронния регистър ще излязат новите списъци , за децата набор 2004 , с прием септември 2007
Имайте търпение моля , утре вечерта ще пиша

# 22
  • Мнения: 2 534
                 
                   Така,че за мен този списък не е актуален и е стар.Много важно ,че има електронен регистър като никой не го е погледнал./имам предвид общинарите,не вас/.
И доколкото съм запозната електронния регистър още не е официален

# 23
  • Мнения: 5 468
Имайте търпение моля , утре вечерта ще пиша

Ще чакаме търпеливо!... (с нетърпение Mr. Green).

На някои градини са излезли новите списъци, на някои старите си стоят... За 24 ОДЗ съм сигурна, че списъка е нов, защото моето отроче е там..., а не е ходило в градината. Просто беше записано, защото се чуха добри отзиви за това ОДЗ.

# 24
  • Мнения: 2 534
Както очаквах въпросната Единна Информационна система все още не функционира
По-важното е , че вече има заделени пари за нея , обявен е конкурс , така че в близкото бъдеще вече ще имаме реална информация за заетите места в ДГ , списъците ще се обявяват в нета и т.н.
Скоро ще бъдат преправени и списъците , които сега висят в сайта на Общината
Благодаря за търпението (нетърпениетоMr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 2 768
Както очаквах въпросната Единна Информационна система все още не функционира
По-важното е , че вече има заделени пари за нея , обявен е конкурс , така че в близкото бъдеще вече ще имаме реална информация за заетите места в ДГ , списъците ще се обявяват в нета и т.н.
Скоро ще бъдат преправени и списъците , които сега висят в сайта на Общината
Благодаря за търпението (нетърпениетоMr. Green
аз търпеливо дочаках развитието на темата Grinning но не ми е ясно какво значи близко време-до преди да излязат резултатите м. май ли или близките 1-2 години /както всичко в БГ де/

# 26
  • Мнения: 118
Както очаквах въпросната Единна Информационна система все още не функционира
По-важното е , че вече има заделени пари за нея , обявен е конкурс , така че в близкото бъдеще вече ще имаме реална информация за заетите места в ДГ , списъците ще се обявяват в нета и т.н.
Скоро ще бъдат преправени и списъците , които сега висят в сайта на Общината
Благодаря за търпението (нетърпениетоMr. Green
аз търпеливо дочаках развитието на темата Grinning но не ми е ясно какво значи близко време-до преди да излязат резултатите м. май ли или близките 1-2 години /както всичко в БГ де/

Щом има обявен конкурс има и задължителни срокове в които той се провежда

# 27
  • Мнения: 2 534
Списъците в сегашния сайт н СГО ще бъдат актуализирани следващата седмица

Новата Единна Информационна система е в процедура на конкурс
В четвъртък СНБМ има среща с зам.кмет Фандъкова и след това ще споделя подробности относно новата система

# 28
  • Мнения: 5 468
Аз нямам никакъв отговор на имейла си до общината  33uu. За това и нищо не съм писала по въпроса.

# 29
  • Мнения: 7 640
а списъци за яслите тука не виждам?

Общи условия

Активация на акаунт