Какъв е този списък, според вас?

  • 3 359
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 493
Добре де аз засега съм подала една единствена молба в само една ДГ, където след като видях тоя списък и след разговор с директорката преди 2 дена шансът да бъде приета малката е почти нулев. Обясни ми, че с предимство са децата родени до септември и дори и да са подали молба след нас шансът им е по-голям... Това много ме разстрои. Градината е на 2 преки от нас. Затова подадох там. Сега сигурно е прекалено късно да подам в другата най-близка, която хич не ми е толкова близо и има доста ходене до там Sad

# 46
  • Мнения: 5 468
Демек се получава така, че уж са направили списъци за ориентир на родителите, но не е свършена работата, както трябва. Хем има списъци някакви, хем не вършат работа, защото не е вярна информацията в тях. Онези, дето ги има в сайта, който пуснах в началото на темата..., някои са стари, други нови. Тези пък, екселските таблици не носят вярна информация. Недовършена работа.

# 47
  • Мнения: 7 391
                  Екселските таблици НЕ са верни защото данните всеки ден се менят,а тези вероятно са от януари.Подават се нови молби,напускат деца и т.н.Никой не е в състояние да нанесе корекциите веднага освен в един случай когато във всяка ДГ има код и се влиза ежедневно или  поне ежеседмично и се нанасят корекции.Съгласете се обаче,че това не е единствената грижа на градините да дават постоянно и ежедневно информация .Все пак основната им дейност не е СТАТИСТИКАТА. Mr. Green  bouquet

# 48
  • Мнения: 9 990
Oooo, статистиката-да, не е дело.....
Аз така ги виждам нещата-това да го върши евентуално касиерката или там някой от деловодството, ако разбира се този линк представлява някаква електронна единна система.Да-всяка седмица не е философия да се нанесе, ако някое дете е напуснало официално например, едно кликване на мишката е.Ако въобще ще се преви някаква такава система, ако не е прясно инфото всичко се обезсмисля.Иначе по телефоните е по-лесно-обаждаше се, питаш-така и така, дали се е освободило място-те ти казват хората.Въпросът е дали самите градини имат полза от такъв регистър се питам? ThinkingЗа родителите-ясно.....

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
И нас ни няма в списъка SadДано да ни приемат

# 50
  • Мнения: 2 534
Хем има списъци някакви, хем не вършат работа, защото не е вярна информацията в тях.  Тези пък, екселските таблици не носят вярна информация.
Вярна е към датата на попълване на таблицата , а информацията ще се актуализира всеки месец
И пак да кажа , това не е Единната Инф. с-ма , а временен подобрен вариант на старите неизползваеми списъци . ЕИС ще бъде направена към края на годината и информацията в нея ще се актуализира ежедневно . Тя няма да вклячва само списъци , брой места и т.н , ще има менюто на ДГ , заниманията на децата по групи и т.н.

И какво стана , и тези таблици не ви вършат работа , съжалявам , но засега те са единствения вариант , който може да бъде пуснат в интернет, имайки предвид допотопния начин по който се събират данните.

# 51
  • Мнения: 9 990
Да, нека заработи системата-ще видим.Ако ще се актуализира често е ок, така няма смисъл, наистина. Peace

# 52
  • Мнения: 2 534
Да, нека заработи системата-ще видим.Ако ще се актуализира често е ок, така няма смисъл, наистина. Peace
Не често , а ежедневно

# 53
  • Мнения: 5 468
ЕИС ще бъде направена към края на годината и информацията в нея ще се актуализира ежедневно . Тя няма да вклячва само списъци , брой места и т.н , ще има менюто на ДГ , заниманията на децата по групи и т.н.
Ааа, ами супер. И менюто щом ще е нанесено, и заниманията (дано да отговорят 1:1 с реалните)... Към края на тази година ли? Няма ли да бъдат изнесени списъците на приетите деца през май?
Но както казва пенелопа - НЕка заработи системата.

# 54
  • Мнения: 7 391
              Списъците след 24 май,по-вероятно на 1 юни.
              За сега трудно си представям как ще дадат кодове на всички учители в ДГ-ни за достъп до единната система.Защото все пак трябва да се знае кой нанася корекции и да си носи отговорност за тях. Mr. Green А плановете за заниманията на всяка група са различни и единствено учителите могот да ги вкарват в нета.
              Ноооооооооо ще почакаме и ще видим. Laughing

# 55
  • Мнения: 5 468
Ама на 24 ОДЗ списъците са нови. Едни са подали информация, други - не.
Но това не е толкова важно. Важни ще са списъците в май месец, за приетите и неприетите ooooh!.
Списъците нали излизат с имената на децата, разделени по групи и пише името на госпожата, която ще води групата им?

Общи условия

Активация на акаунт