Отговори
# 120
  • Мнения: 3 164
Аз за съжаление няма да дойда Sad
Дори съм по-зле от вчера и онзи ден ooooh!
Пожелавам на всички весел купон  bigdance2 Drunk newsm19

# 121
  • Мнения: 1 843


Значи дотук:
Теа - 1
Мама_Галя_66 - 2+1
какаяка - 1
зойка - 2
кльомба - 1+1
кремми - 1
и аз - 2


Доколкото разбирам 8 възрастни и 4 деца. Значи нямаме притеснение за места.
Обаждам се да потвърдя резервацията (на името на Лакова).
До утре, 17 часа!

# 122
  • Мнения: 583
здравейте мами аз съм Корни нова съм от 2 дена съм във форума и аз съм с осиновено дете момче на 13 години и искаме да дойдем на срещата през април искам да се запиша и го правя сега за да ни имате в предвид    трима сме значи стая стри легла единствено с дидка съм се чувала итя ми каза да се запиша ако нещо съм сгрешила моля ви пишете ми зегистрирана съм ще се радваме да ни приемете javascript:void(0);
Stopjavascript:void(0);
Stop

# 123
  • Мнения: 273
Момичета и ние ще дойдем, но не съм сигурна дали сами двете мадамаи или ще си вземем таткото и бебето

# 124
  • Мнения: 3 715
Значи последно, мен ме бройте закъсняла, но на линия.

# 125
  • Мнения: 583
поне някой да ми отговори

# 126
  • Мнения: 341
korni6onko,добре дошла сред нас   bouquet

ако си от София ела на софийската среща иначе ето ти линк към темата за да се запишеш за априлската среща

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154362.0

ще се радвам да се запознаем  Simple Smile

# 127
  • Мнения: 1 843
поне някой да ми отговори

Korni6onko, мисля че вече ти писаха по-горе. Срещата за април е в друга тема.
Ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154362.0

В тази обсъждаме срещата за утре в Арена. Прочети няколко поста по-назад.
Сега, дотук се движим по резервацията за 10 души.
Ще се опитам и утре да "мина" оттук, но надали ще имам време да отбележа промените, ако има такива.
Знаете къде е срещата, ако имате желание и възможност - заповядайте.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 324
Момичета, да не си забравите фотоапаратите утре. Аз нямам.

# 129
  • Мнения: 2 722
аз със сигурност ще нося дигитален апарат с два чифта батерии пък като напълним 512 МВ карта ще тичам до в къщи че съм най близо до арената да източа на компютъра материала и пак отново Simple Smile

# 130
  • Мнения: 677
Мами забравих да ви пиша,че преди в детския кът искаха децата да са на 3 годинки за да останат сами.
Мамо Галя ако те питат кажи три,той живи и здрави си е почти толкова.
Носете и лична карта,че записват данни от родителя.
До утре в 17.00 в Арената.  bouquet

# 131
  • София
  • Мнения: 1 444
Цял ден се спотайвам и не смея да пиша.Гледам ви как се редите да потвърждавате присъствието си и не смея да се включа.Малката ми маймунка от сутринта е болна, гърло я боли, ушите я дразнят.Очаквах след своевременен прием на ремантадин и др. лекарствени средства, до вечерта да е кукуряк, но май няма да се получи.Ушите направо я заболяха, кашлица се появи.Ще видиме на сутринта как е, но ако няма подобрение ще пропусна и тази среща.Не мога да рискувам да ви зарази точно, когато грипа премина, с някаква остатъчна вълна.
Няма да се вайкам все още, да изчакам сутринта, тогава ще излея чувствата си....

# 132
  • Мнения: 677
Бързо възстановяване.
Тепърва предстоят срещи нали  идва чудната пролет и горещото лято.
Дано по-скоро не я боли нищо по-малката ти принцеса marypopins.
Бъдете здрави.

# 133
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И аз ида  Simple Smile ама сама,че децата са канени на имен ден и таткото ще има честта да е сред младите майки  Wink

А аз предпочитам вашата компания така че ме бройте  Simple Smile
Много ми се искаше и аз да се включа,но пътя е доста. Cry
Трябваше още снощи да пиша,някой да се погрижи за Креми и да я посрешне,че е зле със ориентацията и като нищо ще се загуби из София. Mr. Green
Креми душо това шега,пиша го защото знам,че носиш на всичко,най-вече на майтап. Laughing
Сега прочетох и,че вашият татко нещо сред млади майки щял да бъде.Иван ме обвини,че нарочно в последният момент съм уж видяла това твое писание,защото ако знаел по-рано,щял да си изпроси покана и той за купона,да оплакнели със Гери очи.
Очи ще ми плакнат те. fight

# 134
  • София
  • Мнения: 1 324
Майчицеее, май съм пред бъбречна криза. Щракат ме бъбреците, подух се яко, очи, крака, ръце, но ако не съм гръмнала до два часа тръгвам. Сега отивам до аптеката и ще се "надрусам" с всичко, което ми предложат. А пък вие, ако видите из Арената едно замаяно същество със сенки и торбички под очите, елате ме приберете. Може да тръгна и по джапанки, защото се съмнявам, че ще мога да си натъпча поничките в обувки или ботуши. Айде надявам се до скоро. Като стигнете се оглеждайте и за мен.

Общи условия

Активация на акаунт