“Дяволското гърло 2“ - “Есента на демона“ - нов сезон по НОВА ТВ - Тема №4

  • 24 897
  • 739
  •   2
Отговори
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Вторият сезон на криминалната драма – „Есента на демона“, ще прикове вниманието на зрителите с нови мистични загадки и най-високо продукционно качество
Стартира дългоочакваното продължение на един от най-успешните български сериали – „Дяволското гърло“. Новата история носи името „Есента на демона“ и е първата телевизионна поредица, спечелила престижното отличие „Златна роза“. Тя ще впечатли публиката с интригуващ сюжет и най-високо продукционно качество. Вторият сезон на криминалната драма ще постави героите пред серия мистериозни криминални случаи и тежки престъпления, разиграващи се на фона на величествения и мистичен град Велико Търново. Предстоящият сезон на филмовата продукция затвърждава стратегическия ангажимент на Нова Броудкастинг Груп да подкрепя развитието на българското филмопроизводство и да го представя на международния пазар.

„Есента на демона“ ще събере отново любимите герои Мия Язова и Филип Чанов, в чиито роли влизат изключителните актьори Теодора Духовникова и Владимир Карамазов. Този път двамата полицаи ще трябва да разплетат сложна мистерия, която се крие зад редица убийства в един от най-красивите български градове. В продължението на криминалната драма зрителите ще могат да проследят разследване, изпълнено с много мистика от езотериката и българската история, постоянно напрежение, провокации и изненадващи разкрития.  
В новия сезон на сериала участие взимат едни от най-обичаните и талантливи български актьори. Към главните герои ще се присъединят Димо Алексиев, Мариан Вълев, Ирмена Чичикова, Асен Блатечки, Рая Пеева, Христина Апостолова, Веселин Петров, Александър Тонев, Тони Наумовски и други.
Завладяващият сценарий е дело на Иван Спасов, а режисьор на „Есента на демона“ е Павел Веснаков. Продуцент и на втория сезон на сериала е Евтим Милошев и продуцентска компания Dream Team Group.



# 1
  • Мнения: 4 493
Нямам търпение за епизода довечера. Yum

# 2
  • Мнения: 109
Аз не мога да преценя дали това за мъжа на Мия или Дора ми е по-абсурдно като теория Grinning мъжа на Мия си лежи в гроба, а убицеът ако е жена би било голям гаф след като в първи епизод ясно се вижда мъжка фигура, мъжко лице, мъжка сила и всичко е мъжко. Дори за мен е по-вероятно да е Филип отколкото Дора. Може пък да са ни послушали и да са му вкарали раздвоението на личността, което обсъждахме в първи сезон Grinning сега направо си е логично да е откачил и да е той. Това, че беше с Мия по време на  първото убийство не е фактор, може да я е убил много преди това. Не казвам, че е той, а че е много по-вероятно за мен да е той от теориите за Дора и Язов

# 3
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Аз също не мога разбера как може да се предполага, че Филип е убиеца, но на - хора разни, “абсурдности“ също.
Всеки с абсурдностите си.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 094
На мен пък предположенията за Дора ми напомнят версията за мама Чанова - убиец в първи сезон. Grinning

Благодаря за темата!

# 5
  • Мнения: 109
Аз също не мога разбера как може да се предполага, че Филип е убиеца, но на - хора разни, “абсурдности“ също.
Всеки с абсурдностите си.

Ами за Филип поне има някаква логика, макара и също да е леко налудничава, докато версиите за Дора и Язов са просто нелепи Grinning наистина версията за Дора напомня на тази на майката на Асен Grinning

Аз след 2 епизод бях почти сигурен, че е Харитнов убиецът, после го изключих, но в момента, в който детето му каза, че е най-добрият полицай в Търново нямаше как да не се замисля. Много пъти сме виждали как най-добрите и перфектни образи се оказват извергите. Просто не знам дали тези думи бяха случайни или с цел да подведат зрителите и да бъде изключен тотално. Това, че Димо казва, че героят му е добър няма значение - есетествено, че така ще каже, ако е той Grinning

# 6
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Логика за кого?
Да се върнем ли пак на това, че всеки е различен и за него всяка хипотеза е различна и дори логична според личните му разбирания и схващания?
Разговорът става абсурден, и аз го прекратявам, защото е и безсмислено, но моля да не се квалифицират чуждите мнения и темата, защото всеки е свободен да има различно мнение от това на останалите.
И нямам предвид себе си, аз пиша достатъчно рядко, но чета и ми прави впечатление, че когато нещо не се разбира, се квалифицира задължително. А има доста стойностни мнения, както и исторически факти, с които са подплатени.
Което е признак на нещо друго всъщност.....

# 7
  • USA
  • Мнения: 7 299
Toчно логика в случая "Филип е убиеца" няма НИКАКВА.
Нито мотиви, нито логично обяснение, нито физическа възможност.

Версията "Дора е убиеца" е по-вероятна ако ни предоставят солидни мотиви,които да обясняват такова поведение.
Убиеца отмъщава и според мен го прави на лична основа,като човек,който се приема като жертва на групичката хора(които убива и те първа ще убива).
1. За мен проблема тука е физически дали би се справила и 2. Според мен убиеца е мъж,защото погали адвокатката с пистолета по бузата (а това Дора от какъв зор ще го прави?)

Елдъров въобще не съм го отписала.

# 8
  • Мнения: 494
Трябва пак да гледам епизода с убийството на адвоката, ама сякаш се видя дълга коса на убиеца... Съвсем бегло де.

# 9
  • Мнения: 249
А откъде се взе версията, че мъжът на Мия е убиецът, не прочетох някой да е написал подобно нещо.

# 10
  • Мнения: 31 206
Не е Дора за мен, нито има връзка с мъжа на Мия.
Благодаря за темата!

# 11
  • София
  • Мнения: 5 758
Благодаря за новата тема!
Не ми се връзва лекар, па макар и патолог, да извърши такива зверства, но знае ли се. Сигурно има и такива случаи.

# 12
  • Мнения: 129
А откъде се взе версията, че мъжът на Мия е убиецът, не прочетох някой да е написал подобно нещо.

Коментираше се като възможен вариант заради съвпаденията - викат Мия, Дора, Търново и тн. Не, че нещо конкретно има като доказателство.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 094
Аз твърдя, че има общо с мъжа на Мия, а не че той се е надигнал от гроба да сее мъст.

# 14
  • Мнения: 22
Може да е дъщерята на Мия

Общи условия

Активация на акаунт