Изберете интериор на годината

  • 8 132
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 486
gal4e, а имаш ли нещо против да покажеш снимки? За душевните ти терзания също ще ми е интересно да прочета.

исках само да кажа, че в много случаи може да гледаме, но да не виждаме, поради липсата на знания и разбиране в дадена област.
А също и поради факта, че списанията, телевизията, мебелните фирми са ни натрапили някаква рамка и е трудно да се приемат неща, които не се вписват в нея.

# 91
  • Мнения: 14 491
ето къде разглеждам аз http://www.floridadesign.com/web/

# 92
  • Мнения: 11 316
Вечерница, просто ми е интересно евтини ли ти се виждат, грозни ли?нали за руските говорим?

На мен също ми е интересно! Не можах нещо да се ориентирам в мненията на Вечерница - хем й харесали, хем били евтини, Икейски тип.

Руските ми харесаха, zащото са евтини, zащото са zа нормалните потребители, zащото са обzавеждане, а не диzайн.
Диzайн е това, което е публикувано в Наш дом.
За него не сме дорасли.
Надявам сега да съм станала ясна.
погрешно е за тези интериори да се гласува от непросфесионалисти   - каквито сте повечето вие тук. Много ясно че няма да ви харесат, просто защото това е дизайн, а не просто обзавеждане

# 93
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Руските ми харесаха, zащото са евтини, zащото са zа нормалните потребители, zащото са обzавеждане, а не диzайн.
Диzайн е това, което е публикувано в Наш дом.
За него не сме дорасли.
Надявам сега да съм станала ясна.

Ей затова говорих и аз. Освен това имайте в предвид, че това не е конкурс за обзавеждане, дизайн и интериор (до колкото аз разбирам), а са апартаменти давани под наем (е как очаквате да са скъпи). Е моля ви се кажете ми тук в БГ, можете ли да наеми подобно жилище, ако намерите кажете ми за да го наема аз (така или иначе ще излизаме на квартира до няколко месеца).

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 15:57 от Tinka79

# 94
  • Мнения: 1 449
gal4e

Мисля че те разкрих  Mr. Green
Първо, дизайнерката - имам една много любима и ми се струва, че говориш за нея - Р.Г. ли е? Grinning Много обичам стила й, перфектното организиране на пространството, смесицата от висок дизайн е качествено българско производство.
Второ, апартаментът. Ако дизайнерката е този въпросен архитект, мисля се сещам за интериора, който най- вероятно ще участва в интериор на годината догодина - съвсем скоро беше представен.  Grinning Пресен-пресен. И както винаги, чудесно решение, стил с почерк! Браво! И на нея и на вас!  Heart Eyes

# 95
  bouquet

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 22:11 от SimonaMona

# 96
  • Мнения: 3 479
gal4e

Мисля че те разкрих  Mr. Green
Първо, дизайнерката - имам една много любима и ми се струва, че говориш за нея - Р.Г. ли е? Grinning Много обичам стила й, перфектното организиране на пространството, смесицата от висок дизайн е качествено българско производство.
Второ, апартаментът. Ако дизайнерката е този въпросен архитект, мисля се сещам за интериора, който най- вероятно ще участва в интериор на годината догодина - съвсем скоро беше представен.  Grinning Пресен-пресен. И както винаги, чудесно решение, стил с почерк! Браво! И на нея и на вас!  Heart Eyes

Брей, туй многодетните майки са опасна работа.  Laughing Разкри ме и много се радвам, че ти харесва това което си видяла.  newsm03

# 97
  • Мнения: 6 167
да си призная всичките ми харесват  Blush и във всяко предложение бих се проектирала идеално да живея, ама няма  Wink
не са ми бездушни, харесват ми линеарни, просторни неща. мечтая си за големи прозорци за разнообразно осветление и тн..
на мен ми харесва номер 5., но нямам време да разгледам всички предложения в детайли.

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 23:17 от Lennie

# 98
  • Мнения: 22 963
Гласувах за интериор номер 3
http://www.nashdom-bg.com/read.php?name=inter-3&lang=bg
Аз по принцип харесвам модерни и минималистични линии,но не съвсем стерилни.Макар,че в този интериор има доста излишни неща,избрах го заради общия вид.Хареса ми този,даже си бях купила списанието заради него.В една тема бяха небдили ,че и моята къща е стерилна,но аз в такава атмосфера се увствам добре.Всичко подредено,под конец,без  излишни детайли.

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 12:33 от ДесиХ2

# 99
  • Мнения: 22 963
Няма да цитирам Маленна, но често я чета и са ми много интересни мненията и сега искам да подкрепя гориният й постинг.
Съвсем вярно е, че много от нас не са дорасли да разберат дизайна на жилище в чистия му вид. Тъй като ни е с мъжа ми смятаме, че е по-лесно да се ползват професионалисти за дадена работа, вместо да откриваме топлата вода, решихме за обзавеждането на нашето първо жилище да ползваме услугите на дизайнер. ...............................................................................
 Simple Smile

напълно съгласна с теб и Маленна.

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 12:35 от ДесиХ2

# 100
  • Мнения: 1 655
...
Просто нямаше как, за семейство с три деца си трябва практично жилище. Сега смея да кажа, че домът ми е прекрасен благодарение на нея живеем в прекрасно организиран и много красив дом (разбира се, че си има и недостатъци, обаче площта е ограничена и предварително зададена от друг). Всеки, който е идвал у нас е видял, че всяко кътче е използвано практично за нуждите на семейството и в същото време апартаментът има стил, а и ...

Дали е удобно да покажеш някоя снимка ?

# 101
  • Мнения: 1 449

Брей, туй многодетните майки са опасна работа.  Laughing Разкри ме и много се радвам, че ти харесва това което си видяла.  newsm03

 Laughing Ура! Радвам се че познах и че многодетна майка живее в такава красота! smile3503
Много любов, хармония и разбирателство в прекрасния ви дом!

# 102
  • Мнения: 22 963

Брей, туй многодетните майки са опасна работа.  Laughing Разкри ме и много се радвам, че ти харесва това което си видяла.  newsm03

 Laughing Ура! Радвам се че познах и че многодетна майка живее в такава красота! smile3503
Много любов, хармония и разбирателство в прекрасния ви дом!
Искаме снимки,така и така си разкрита вече. Grinning

# 103
  • Мнения: 1 547
искам да ви кажа, че руските интериори са станали наричателно за подигравателно в нашите среди.

Кои са тези "среди"  newsm78 Възможно ли е да познаваш и да работиш с всеки един представител на въпросните "среди", та да обобщаваш така категорично? Има безкрайно много твои колеги, от които съм чувала точно обратното - че руснаците са далеч по-напред по отношение на интериор, дизайн и прочее, и че италианците от години циклят на едно и също място. Това не е мое мнение, разбира се, защото за мен интериорът не е въпрос на правилни "среди" и модни тенденции, а на комфорт и излъчване, но е мнение на твои колеги, които работят в чужбина, имат по два рафта с награди и си купуват по 3 списания /пардон, алманаха/ на ден. Целта ми не е да се заяждам, в никакъв случай!, но не мисля, че изкуството позволява субективни мнения на професионалисти, които от толкова много знания и изложения са забравили, че основната им цел е не да следват школи и течения, а да одухотворяват и създават обитаем комфорт.

Другото, което мисля по въпроса е, че БГ творците на интериор имат прекалено много самочувствие и прекалено малко постижения - все пак повечето "дизайнерски решения" из нашите списанийца за обзавеждане и вътрешен дизайн са взаимствани по много неприятен начин от чуждестранни такива, и това не е тайна! Награда за БГ интериор, връчена от италианско фризьорско списание мен лично не ме впечатлява особено, както не може да ме впечатли сп."Наш дом" при наличието на руското сп."Salon", да кажем.

# 104
  • Мнения: 3 479

Брей, туй многодетните майки са опасна работа.  Laughing Разкри ме и много се радвам, че ти харесва това което си видяла.  newsm03

 Laughing Ура! Радвам се че познах и че многодетна майка живее в такава красота! smile3503
Много любов, хармония и разбирателство в прекрасния ви дом!
Искаме снимки,така и така си разкрита вече. Grinning

Уф, аз с моите постинги целях друго. Просто исках да обясня, че е възможно съвместяването на удобство и практичност с дизайн. Не ми е било цел да се показвам. Досега не съм публикувала снимки тук, защото във форума често това не се посреща добре. Все ще се намери някой, който да каже, че се самоизтъкваш и фукаш Sad

Общи условия

Активация на акаунт