Минават ли ви черни мисли,когато се притеснявате за децата?

  • 3 347
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Оф, минават ми много черни мисли, опитвам се да ги подтискам ала не винаги се получава. За съжаление така сме устроени... Tired

# 31
  • София
  • Мнения: 2 840
Това си е някаква натрапчива невроза, която и аз имам, но не мога да я преодолея.
Това, което мене ме притеснява, не са черните мисли по принцип, а само когато не е с мене детето.
Затова и не се доверих на гледачка.Нито на майка.Нито обичам да излизат с мъжа ми сами.
Такива мисли ми минават, че не смея да ги споделя, че може да ме хоспитализират.
Давам си сметка, че е идиотско, де, но като гледам, не съм сама. Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 6 999
Аааааааа - само да допълня, че въпреки черните си мисли - си давам детето и излизам често и без нея. Лошо би било да се вържем чак до такава степен...

# 33
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
СТрах ме е от болести - от това да не ги пипне някой банален вирус , до това / не дай си Боже/ да се разболеят от някоя нелечима болест!!! Страх ме е да не изтичат на улицата пред някоя кола, страх ме е някой психопат да не ги отвлече ит.н. Засега съм спокойна само като  са на детска - там мисля че са на сигурно. Но за училището не бих казала същото Crossing Arms

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 14:10 от geriii

# 34
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
А ние сега ще сме в първи клас и незная как ще е , но няма да я оставям сама , ще се водим и ще се закарваме .Дано да са умни децата и да не вярват на разни откачалки по пътищата че то което си е писано и за полата да си го закачиш все тая.

# 35
  • Мнения: 92
СТрах ме е от болести - от това да не ги пипне някой банален вирус , до това / не дай си Боже/ да се разболеят от някоя нелечима болест!!! Страх ме е да не изтичат на улицата пред някоя кола, страх ме е някой психопат да не ги отвлече ит.н. Засега съм спокойна само като са детска - там мисля че са на сигурно. Но за училището не бих казала същото Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 113
и на мен ми минават черни мисли много ясно ,най - вече когато сме навън с нея в къщи ми е по -спкойно ,даже я оставяме много често на баба и,просто трябва да имаш доверие на човека при който оставяш детето ,отначало като се роди някъде до 8м. не исках да излизам с приятели ,за да не и се случи нещо,ако излезех то вече си мислех как по бързо да се прибера и нито говорех ,нито мислех просто стоях като дърво на масата,а имах нужда да се поотпусна.сега съм по - спокойна що годе даже излизаме с мъжа ми прекалено много и започнах да влизам във форма.много черните мисли предстоят."малко дете - малки ядове ,голямо дете - големи ядове".

# 37
  • Мнения: 545
Даа, може би това е някакъв синдром на майките....

В допълнение с ужасиите, които напоследък чуваме по новините, защо се учудвате, че се страхувате за децата си? Аз бих се изненадала, ако има има майка, обичаща децата си, която да не се страхува...

# 38
  • Мнения: 5 391
Минават ми, ами, много неприятно.

Скоро ще стане на година, сама го гледам и не сме се разделяли, усещам, че няма и да мога скоро да го направя, да го дам на баба и т.н Tired

# 39
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами за сега НЕ. Може би защото сме по цял ден заедно и не се делим с дребния.  Rolling Eyes За хубаво или за лошо. А ми се иска от време на време да го оставям само с баща му, ама на.

# 40
  • Мнения: 1 632
Мислех,че съм параноичка до този момент!Нормалнааа съм newsm44!Ами с тези новини,няма как да не си под напрежение!

# 41
  • БГ
  • Мнения: 351
Защо си мисля че само на нас ни минават такива мисли. Татковците май не са така  newsm78.
нашият татко е грижовен и отговорен, но като споделя страховете си ми казва
как може да си мислиш такива глупости Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 700
Старая се всячески да ги отхвърлям и до голяма степен успявам. Мъжът ми май даже повече се тръшка от мен. Wink

# 43
  • Мнения: 2 891
Казано е, че няма по-лошо от това, което ти мисли майка ти.

# 44
  • Мнения: 1 893
Не черни, направо катранени. При това от бебе я гледат различни хора.
Пресен пример- беше в чужбина и на връщане самолета закъсня с повече от час. Още не мога да дойда на себе си.

Общи условия

Активация на акаунт