Минават ли ви черни мисли,когато се притеснявате за децата?

  • 3 357
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 956
Ооо минават ми и още как  ooooh! а много рядко не съм с нея. Онзи ден да отида до детската кухня я оставих на 1 приятелка ( не за 1-ви път) и докато се прибера няма да ви казвам какви ми ги роди главата  Rolling Eyes

# 46
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
О,има и по-тежки случаи от вас...
Ако знаете какъв страх ме тресе с глобалното затопляне,за това какво бъдеще чака децата ни...Отделно са всички останали "нормални" майчини страхове.

# 47
  • Мнения: 3 146
Да се присъединя и аз към параноичките. Същата съм, като прибавим и това с глобалното затопляне дори...  Embarassed
Мъжът ми ме е обявил за тотална параноичка. Това е.
Постоянно си повтарям, че това е глупаво, че няма да предотвратя нищо по този начин, но не помага много. Баба ми беше такава притеснителна и аз все й се чудех на акъла, а сега съм по-зле от нея. Wink

# 48
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
"Да не ти се случи това,дето майка ти си го мисли".

Е точно. Добре че обикновено не се случва.
Все глупости са ми в главата. И не само за малкия ами за всички около мен.

Това си има и добра страна защото така открих на малкия вродена аномалия на бъбреците която щяхме да открием когато стане късно да се оправи. Лекаря ни пак ме нарича хипохондричка, но вече с доза уважение и като кажа нещо се вслушва.

# 49
  • Мнения: 211
А моите страхове са свързани с градината.Като я пусна и все се притеснявам как ще я заваря-дали вече не е с зачервено гърло.Колко дена ще ни трябват,за да се разболеем.Обикновенно прогнозите ми все се сбъдват.Общо взето мира нямам, спокойствие също,докато е на градина.Представям си как пак хукваме по доктори, лекарства, детето се мъчи с кашлица,запушен нос, възпалена трета сливица и т.н. Общо взето това е резултата от градината!

# 50
  • Мнения: 2 609
 ooooh! И при мен е така понякога. ooooh!
Много е кофти. Старая се да ги прогонвам бързо, но не успявам винаги. Rolling Eyes
Господ да ни пази дечицата! Praynig

# 51
  • Мнения: 814
         Да, както за моята дъщеря, така и за  родителите ми!
         Затова е валидна онази мисъл от някога - "да не стига никого това, което най-близките му мислят", защото неизбежно и винаги  допускат най-лошото.

         

# 52
  • Мнения: 222
Мислих си, че само аз съм параноичка но като чета се успокоявам. Когато не  е с мен имам чувството, че нещо лошо ще му се случи.

# 53
  • Мнения: 645
Има една приказка " Да не ти се случва това което ти мислят най близките". И аз ги мисля, и май няма човек да не ги мисли тези работи. ooooh!

# 54
  • Мнения: 1 930
А, посрещнете още една черномислеща майка. Мислех, че съм луда, но ако е така, то тук е пълно с такива Mr. Green.
Постоянно сме заедно, баби далеч. Ей го, утре вечер ни идва свекър ми на гости за уикенда и да сме отишли на по бира с мъж ми- да бе да....изобщо не  става тая работа. Доверие нямам  не ми ли пред очите.
Може да е параноя, може да е кво ли не, ама предпочитам да съм до детето, отколкото да вия от страх.Да видим до кога.....

# 55
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Защо си мисля че само на нас ни минават такива мисли. Татковците май не са така  newsm78.
нашият татко е грижовен и отговорен, но като споделя страховете си ми казва
как може да си мислиш такива глупости Rolling Eyes

И при нас е така. Затова се казва майчин инстинкт, а не бащин.

# 56
  • Мнения: 4 621
Мисля, че на всички ни минават такива мисли. Thinking

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
 И мен ме гони параноята. Четири гледачки съм сменила - от 2 годишна съм я оставила, защото трябваше да се върна на работа. Първите дни едвам дочаквах да стане време да си тръгвам, докато стигно до нас ми се късаше сърцето, а в главата ми цял ден филми се вихреха. И на бабите като я оставя с преспиване пак я мисля, а пък ако нещо е болна фантазията ми такива ги ражда, че не е за приказване...Абе, най ми е спокойно като си е с нас.

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Минават ми. Народът е казал "Дано не ти се случва това, което майка ти мисли". Майки сме и цял живот ще ги мислим.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 999
Народът е казал "Дано не ти се случва това, което майка ти мисли".
"Да ти се случи това, което жена ти си мисли"  Mr. Green Mr. Green Mr. GreenНе се сдържах да го добавя

Общи условия

Активация на акаунт