Минават ли ви черни мисли,когато се притеснявате за децата?

  • 3 345
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 398
Даа, може би това е някакъв синдром на майките, които сами си гледат децата (и аз съм от тях)  Thinking Изключително неприятно е - аз нямам доверие на никого, освен на себе си. Получава се омагьосан кръг - хем съм тотално скапана, хем дори и да имам възможност, не бих го оставила на някой друг да го гледа, защото непрекъснато ще го мисля. Тъпа работа  Tired
същото е и при мен Peace

# 61
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да и винаги се самообвинявам,че ми идват в главата подобни мисли,но се старая по най - бързия начин да ги разкарам от себе си,за да не предизвиквам съдбата-ужасно неприятна и болезнена ситуация! Praynig

# 62
  • Мнения: 2 353
  И мен ме гонят, но тренирам усилено концентриране в добри мисли (с променлив успех). Освен от самите страхове много ми се ще да избягам и от чувството за вина, че ги има. 

# 63
  • Мнения: 1 174
Даа, може би това е някакъв синдром на майките, които сами си гледат децата (и аз съм от тях)  Thinking Изключително неприятно е - аз нямам доверие на никого, освен на себе си. Получава се омагьосан кръг - хем съм тотално скапана, хем дори и да имам възможност, не бих го оставила на някой друг да го гледа, защото непрекъснато ще го мисля. Тъпа работа  Tired

Същото е и при мен.
Само че на нашия татко работата му налага дълги отсъствия и се спрявям сама.
Не само черни мисли ми минават, ами и кошмари започнах да сънувам от преумора, но немога да я оставя. Навсякъде сме си заедно, а и тя свикна така, макар да е много мъничка и плаче, ако не съм до нея.

Общи условия

Активация на акаунт