И аз искам бебе :)

  • 1 885
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 862
Котето не се отчайвай така мила. Възможно е поради стреса, на който си била подложена да е причината да не можеш да забременееш. Все пак да загубиш майка си е нещо страшно, за което съжалявам  Cry
Нищо не ти пречи обаче да направиш някой първоначални изследвания - фоликулометрия, цитонамазка, микробиология, хламидия и вече ако не дай боже има нужда от нещо друго, доктора сам ще ти каже какво да правиш.
Успех ти желая и горе главата, успокой се и ще стане.

# 31
  • Мнения: 2 751
kotetopet , съжалявам за загубата ти!  Cry
Пожелавам ти да си силна и съвсем скоро да се похвалиш!
Както ти е писала Hri много е възможно заради стреса да не сте успели до сега.
Стискам силно палци!   bouquet

# 32
  • Мнения: 129
Hri, kalli, много ви благодаря за подкрепата,аз също съм си мислила,че под влияние на стреса е възможно да не се получава.наистина още веднъж благодаря ви,понякога ме обзема оптимизъм и си мисля,че хубавото ми предстои,друг път се разочаровам и си казвам,че не искам повече да правя никакви опити,защото не мога да понеса повече болка,но в моменти като този знам и мисля ,че най-важното на този свят е да бъдем живи и здрави и всичко останало ще си дойде на мястото.Целувам ви и ви пожелавам сбъдване на най-съкровените ви желания

# 33
  • Мнения: 2 751
понякога ме обзема оптимизъм и си мисля,че хубавото ми предстои,друг път се разочаровам и си казвам,че не искам повече да правя никакви опити,защото не мога да понеса повече болка...
Ох, колко много добре те разбирам  ooooh!
Познато чувство!
Сигурна съм, че хубавото ти предстои, просто за жалост при някои семейства се провлачва във времето  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 117
Kalli, ти си изключителна! Преодоляла си себе си и страха си!   bouquet
Аз също живея с надеждата, че ще си родя още едно мило бебче. В интерес на истината при първата си бременност не съм имала проблеми /при бебеправенето де/, и ми се иска да вярвам че и сега ще е така.  Praynig Но... всичко си е божа работа! Искрено ти желая, мила, да изпиташ отново най-голямото щастие за една жена - да почувстваш как тупти едно малко сърчице вътре в теб! Успех и много, много късмет!  smile3503

# 35
  • София
  • Мнения: 2 381
Стискам палци този път да стане бързо забременяването и бременността ти да е песен, както се казва.   Praynig   bouquet  Hug

# 36
  • Мнения: 6
Здравейте отново и от мен.И аз съм нова и ще ви помоля да се опитате да ми дадете съвети,много ще съм ви благодарна.И така пия бромокриптин от 19 дни, закъснява ми с 11 дни.Тази сутрин си направих тест- EFN newsm45 отчаяна съм,цяла сутрин плача.Опити правим от 4-5 месеца,но без резултат.Дали е възможно теста да не е отчел правилно????Тайно се надявам.Моля дайте съвет newsm17 newsm17 newsm17.Нямам никакви симптоми за бременна,нито ме боли корем за да си мисля че ще ми дойде скоро.Чакам вашите мнения

# 37
  • София
  • Мнения: 2 327


skiorche, благородно ти завиждам за сватбата. И аз искам пак да се женя  Mr. Green Heart Eyes Ще показваш снимки, обещай!  Hug
[/size][/size]

На мен пък нещо не ми се жени Confused И аз още не знам как се навих след 11-годишната си връзка Crazy Дано наистина да си заслужава, а снимки естествено ще покажа Wink

# 38
  • Мнения: 2 751
На мен пък нещо не ми се жени Confused И аз още не знам как се навих след 11-годишната си връзка Crazy Дано наистина да си заслужава, а снимки естествено ще покажа Wink
Ех...а на мен много ми се жени пак  Crazy Mr. Green
Такъв купон беше цялата сватба, такова веселие и емоции...Може би защото всичко беше много весело, не съм се притеснявала, само хахухихи  Mr. Green
Ще видиш после, че ще си доволна  Grinning

# 39
  • Мнения: 1 209
Хей kalli, от все сърце ти пожелавам успех, горе глават, щом си успяла един път ще успееш и втори...

elena840, направи си още един тест след ден-два или най-сигурно е с кръвен тест. 11 дни според мен са много закъснение!!!

kotetopet, много силно ти стискам палци скоро и ти като твоите приятелки да зачакаш едно малко съкровище... Успех... И да се похвалиш...

Общи условия

Активация на акаунт