Дънковата колекция на Виргиния Здравкова !

  • 12 316
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 229
Сигурно са много качествени дънките, но наистина за 300-500 лв ми се сториха малко семпли. Rolling Eyes Може наживо да са по-хубави...
По роклите обаче ми останаха очите, страхотни има Виргиния...

# 46
  • Мнения: 5 317
Има хубави нещица,но за мен са много скъпички.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 800
Не бих дала толкова пари за дънки, прекалено бързо ми омръзват.  Naughty

# 48
  • Мнения: 1 180
Уфффф, що сте такива, бе, хора?! Аз разбирам темата да беше "Бихте ли дали 300 /500/ лв. за дънки?", ама не е! "Семпли" били, н`ам кви били..... ИмАло момичето, дало ... Имала съм такива изцепки и аз, но рядко, не ми е чудно....

# 49
  • Мнения: 2 386
Уфффф, що сте такива, бе, хора?! Аз разбирам темата да беше "Бихте ли дали 300 /500/ лв. за дънки?", ама не е! "Семпли" били, н`ам кви били..... ИмАло момичето, дало ... Имала съм такива изцепки и аз, но рядко, не ми е чудно....

Предполагам защото повечето работещи българки едва свързват двата края...в  България средна класа е мръсна дума.
Не ми се навлиза в спорове, надявам се никой да не отговори на поста ми.

Аз лично мога да си го позволя, но не го правя. Peace  Въпрос на вкус, мнение, светоусещане, оценяване на парите...
Всеки си знае, аз му се радвам на момичето.

# 50
  • Мнения: 4 422
Мамче миа честито!снимай ги да ги видим,че на сайта нищо не си личи.

# 51
  • Мнения: 1 417
Айде темата пак се превърна в заяждане на тема пари.
Хора темата е за моделите дънки на В.З. а не кой би си купил дънки за 300лв и кой кви ценности има.
То човек да не се похвали, че си е купил нещо скъпо, имаме възможност купуваме си.
newsm10
Въпрос на приоритети е това за какво и колко пари ще похарчиш Wink
Днес имам работа точно до ателието на ВЗ и ще вляза да видя какво има, после ще дам отчет!

# 52
  • Мнения: 689
Айде темата пак се превърна в заяждане на тема пари.
Хора темата е за моделите дънки на В.З. а не кой би си купил дънки за 300лв и кой кви ценности има.
То човек да не се похвали, че си е купил нещо скъпо, имаме възможност купуваме си.
Е да сте живи и здрави да си купувате.  Peace

# 53
  • Мнения: 3 268
Shocked Жена?
Обърка ли се или ? Тъпо е да се обли4аш за това да си единствена и неповторима....а и скъпо,доста скъпо,освен,ако не си шиеш сама дрехите.


жените са много по-критични от мъжете и са по-големи ценители.
ако мъж се обърне след мен е ясно защо,а ако жена се обърне или съм изключително смешна,или изключително хубаво и завидно стилно облечена.аз лично не крия,че съм се обръщала след много стилно облечени жени
дрехите не си ги шия сама.но половинката ми е против пазаруването от ''евтини магазини'',когато съм с него,дрехите,които си взимам са доста скъпи.аз лично,когато съм сама,си купувам и много евтини и много скъпи дрехи.може да съм с блуза за 15лв и панталон за 200-на мен не ми е проблем,стига да съм стилна.от както отвориха мола на стамболиийски и този на хемус,не съм стъпвала по други магазини
Ламита е права.Наистина точно ние,жените оценяваме как е облечена друга жена и точно ние,жените се обръщаме след наистина красивите жени.Мъжът възприема жената цялостно,не обръща внимание на подробностите в тоалета й,но една друга жена веднага ще забележи,че тези дънки не са купени от Илиянци.Апропо по темата,аз не мога да дам 500 лв. за дънки.Не че не искам,а НЕ МОГА.Веднага мозъкът ми ще пресметне,че с тези пари ще купя на сина си чифт маркови маратонки,два чифта маркови дънки и готино яке.Даже ще му останат джобни,да заведе приятелката си на пица.

# 54
  • Мнения: 1 180
Предлагам всички коментари да се преместят в друга тема! 
И кое е "тъпото" в това, да искаш да си "единствена и неповторима"?! Хайде, някой от "стадото" да се обоснове!
Имаше тема за злобата - чак злоба не съм срещала във форума, но завист и  съскане  - моля, заповядайте.
А на авторката и пожелавам наистина да се чувства неповторима с новите си дънки!!!

# 55
  • Мнения: 3 268
Да,няма лошо ,още повече тя ги е взела за 280,а не за 500 лв.Като ги гледам дънките,май и аз ще дам 280 лв за тях.

# 56
  • Мнения: 1 120
Не виждам нищо европейско в това вечер като се прибера и да правя разбивка на това колко ЖЕни са ме загледали и от това да зависи настроението и самочувствието ми.Ако харесам облеклото на някой не бих му завидяла ,но чак пък и да изпадна в лудо възхищение малко ми е повърхностно.
Както и не бих позволила на мъжът ми да ми диктува от какви магазини да си купувам дрехите .
Но свят като цвят .

съжалявам,че отново пиша извън темата,но ще е за последно   bouquet
извинете,но вие май не четете какво пиша  Naughty казах за усмивката,а не обсъждане на вечеря.не съм казала,че оттова зависи самочувствието ми.не помня да съм писала,че изпадам в лудо възхищение и т.н. виждам,че тези думи си ги казала относно поста ми-хиперболата е голяма работа.а ако не са били въз основа на него,се извинявам.но много криво се разбира това,което пиша,а е на чист български

п.с. не помня също,да съм казала,че мъжът ми,ми диктува откъде да си пазарувам  #Crazy извинявай,не се заяждам,но защо не четете,бе хора?още повече,щом ще критикувате въпросното изказвне
 Peace

# 57
  • Мнения: 332
Не са лоши дънките, но за 50 лв. може да си купя и по-хубави,  Hug а с тези цени, които им иска Виргиния доста се е превъзбудила  #Crazy, но за всеки влак си има пътници, а този не е моя  Laughing

# 58
  • Мнения: 6 622
lamita сори, нещо съм се сдухала от работа май и ме избива на сериозни размисли.Може криво да съм те разбрала . Peace
Да взема да изхарчя някой лев ,че да ми се отпусне душичката.
Авторката на темата да пусне снимка наистина та да видим стуват ли си дънките.

# 59
  • Мнения: 1 120
lamita сори, нещо съм се сдухала от работа май и ме избива на сериозни размисли.Може криво да съм те разбрала . Peace
Да взема да изхарчя някой лев ,че да ми се отпусне душичката.
Авторката на темата да пусне снимка наистина та да видим стуват ли си дънките.

разбираемо е,всеки си има такива моменти  Wink
найстина,авторката да пусне снимка,че тези от линка не се виждат много добре.
до колкото разбрах е имала ангелчета по тях,или съм се объркала с друга тема  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт