Вълшебната аспиринова маска за лице

  • 56 875
  • 130
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 916
  Всъщност,аспирин не е ли ацетил-салицилова киселина? Thinking
  ...

Да. "Аспирин" е търговска марка, собственост на "Байер". Българското производство на същото нещо се продава под названието "Ацетисал - Ацетил-салицилова киселина".

# 91
  • Мнения: 1 065
... устните така силно ми изгоряха ,все едно съм се опарила с гореща храна или напитка ... Сега си мажа устата с мед и не смея дори кафе да пийна да не ме боли....

По-добре намери дефламол от аптеката и ако е изгорено се мажи с него (без да се облизваш много).
Ух, може и да има в къщи дефламол,но ще е толкова гадно да се намажа по устата,че засега изчаквам да видя как ще подейства меда .Добре ,че днес не съм на работа и ще се мажа цял ден.А устните ги намазах и тях с маската (да ме пита човек с кой акъл!) с идеята да станат по гладки и ако има някакви кожички да се излющят.То има една приказка ,,човек от акъла си пати"...

# 92
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Олееее значи ще пробвам само с аспирин  Naughty

# 93
  • Мнения: 4 916
... А устните ги намазах и тях с маската (да ме пита човек с кой акъл!) с идеята да станат по гладки и ако има някакви кожички да се излющят....

Кожички се махат с четка за зъби и леееко търкане  Peace

# 94
  • Мнения: 4 770
 Пробвах с кисело мляко и малко сода и съм възхитена - не мога да си позная порите! Сигурно с аспирин е още по-добре!  Mr. Green

# 95
 Забърках два американски аспирина с малко кисело мляко и сега чакам ефекта.Пощипва малко, но..... Shocked

# 96
  • Мнения: 4 770
  Браво за смелостта! Ще чакаме ефекта. А какъв е тоя американски аспирин?

# 97
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Пфуй, какви сте лоши, бях забравила за тази тема  Blush Сега ме зарибихте да си купувам аспирини и да бъркам маски  Mr. Green не ми стига маската с мая, сега и аспирин  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 4 770
  Mr. Green   Камамберче, пробвай, няма да съжаляваш!!!   bouquet
 Ще споделиш ли туй нещо с мая какво е?  newsm78

# 99
  Браво за смелостта! Ще чакаме ефекта. А какъв е тоя американски аспирин?
ASPISAL , мисля, че не се различава от българския.Просто само този имах вкащи.

А колкото до маската, както казва козметичката ми, кожата ми се отблагодари. Лицето ми е почистено и свежо. Пробвайте! Simple Smile

# 100
  • Мнения: 4 770
    Joy Joy Joy Аз пък си помислих, че ви го донасят от Америка...
 

# 101
Не съм склонна да си сложа аспирин на лицето ,особедно при чувствителна кожа на никой не го препоръчвам!Предполагам ,че аспририна много изсушава кожата...

# 102
аз съм пробвала аспиринова маска и се обринах като пубертет .много лъжете защо всички жени сте такива  #Cussing out

# 103
  • София
  • Мнения: 4 051
аз съм пробвала аспиринова маска и се обринах като пубертет .много лъжете защо всички жени сте такива  #Cussing out
Ти може би си изключението, а не правилото! Naughty
Много е ограничено да квалифицираш всички под един знаменател. Crossing Arms

# 104
  • Мнения: 92
Няма какво да чакам аз Rolling Eyesведнага ще я направя и ще пиша резултата!Все пак е аспирин,няма да ми навреди,нали!?! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт