Какво правят вашите деца събота и неделя?

  • 3 812
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Всеки може да сподели как прекарват времето си детето/децата...баби и дядовци ли посещават, вие ли се грижите са тях през почивните дни и как съумявате едновременно с това да си починете от тежката седмица? Давате ли децата си на детски центрове и какви места посещават? Въобще всичко свързано с децата и дните, в които училището или детската градина не работят Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 930
Е как какво - тогава сме почивка - тримата заедно в къщи...толкова я чакаме тази почивка. Няма баби и дядовци наоколо, забавляваме се сами. Ако времето е приятно сме в парка, ако не - в къщи. Моткаме се до по-късно по пижами, правим си закуска, готвим, чистим...играем и така.  На обяд лягаме и тримата и спим...пак с пижами, просто е прекрасно. Любимо ни е! Неделята програмата е идентична, с леки тъжни нотки, защото свършва почивката. Не бих го оставяла в център, за да върша каквото и да е. Не ми е в тежест, а и през седмицата сме заедно само вечер.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
През уикендите винаги сме заедно. В събота се товарим на колата /аз и те само/ и ходим където ни душа иска. Не ги оставям и по детски кътове и центрове. Ако сме в парка на детски кът, то аз съм с тях. Храним се където те пожелаят, обикновено навън. Ако решим да ядем квъщи, което се случва рядко, то се готви каквото те искат. Прибираме се чак вечер изтощени и доволни. По време на техните ваканции аз работя, затова са у баба си. Само за през деня. Там си имат приятели и общо взето по цял ден са навън.

Децата никога не са ми били в тежест и не ми пречат да си почина от тежката седмица. Не мога да си представя уикенд без тях или отпуска/почивка без тях. Даже ако баща им реши да ходят с джиповете в гората, което обикновено отнема по цял, ден аз се чудя какво да правя, чак ми става криво. Той все ми казва "вземи книга, наспи се, почини си". Ми не ми се почива пък чак толкова!  Embarassed Но някъде около обед се отпускам де и успявам да се напочивам.  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 9 517
Е как какво - тогава сме почивка - тримата заедно в къщи...толкова я чакаме тази почивка. Няма баби и дядовци наоколо, забавляваме се сами. Ако времето е приятно сме в парка, ако не - в къщи. Моткаме се до по-късно по пижами, правим си закуска, готвим, чистим...играем и така.  На обяд лягаме и тримата и спим...пак с пижами, просто е прекрасно. Любимо ни е! Неделята програмата е идентична, с леки тъжни нотки, защото свършва почивката. Не бих го оставяла в център, за да върша каквото и да е. Не ми е в тежест, а и през седмицата сме заедно само вечер.
Същото, само дето сме четирима  Wink

# 4
  • Мнения: 800
И ние сме заедно четиримата - или ходим на гости, или на театър, или на друго интересно място. Децата а и ние си чакаме съботата и неделята и не се делим. Това е времето, когато заедно правим много неща от чистенето и подреждането в къщи, готвенето до интересните неща навън - ако е хубаво времето играем някъде, сега на студеното - си намираме други забавления или каним гости в къщи ... Събота сутрин е времето на тате - той ги води навън, за да мога аз да свърша нещо в къщи, без да ми "помагат".

# 5
  • Мнения: 1 044
прави бели главно Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Напоследък в един от двата дни я водя на Куклен театър / на 3 г. е / . Като е хубаво времето-  в Морската градина и в Детският кът също там. Понякога ходим на сладкарница или пазаруваме в някой магазин от големите вериги. Общо взето се забавлява в такива, защото и давам да пипа и разглежда играчките , които са там колкото време иска. Събота и неделя избягвам да я водя в детски центрове за игра, защото става голяма лудница, предпочитам да я заведа през седмицата някоя вечер след ДГ.

# 7
  • Мнения: 5 393
Събота и Неделя прекарваме заедно тримата. Ако е хубаво времето ходим на разходки, за риба, в зоопарка. Понякога оставям баща и син да ходят сами заедно, да си общуват по мъжки. Ако времето е лошо си стоим вкъщи и мързелуваме- гледаме телевизия, рисуваме и т.н. Много рядко го оставяме на дядо или баба. Главно защото и двамата работят, или пътуват през уикендите.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 549
Учи . А когато е свободен не мога да го сваля от компютъра.

# 9
  • София
  • Мнения: 12 554
Зависи от това дали съм на работа или не. Както и дали съм много уморена или не. Баща му работи на смени, така че и да искаме тримата рядко сме заедно вкъщи.
Ако съм на работа е при баба си и дядо си.
Ако не - ходим на разходка, на клуб или правим нещо вкъщи.

# 10
  • Мнения: 23
Ние сме четерима и сме си все заедно. Обикновено съботите и неделите са ни планирани от предната седмица, ако сме здрави се виждаме с приятели или пътуваме извън София, където ни хрумне. Понякога, много рядко, се случва и да мързелуваме вкъщи. Случва се и да ги оставим в детски клуб и да си откраднем 1 час за нас в заведението до детския клуб с билярд и дартс. Общо взето прекарваме времето много интезивно и никога не ни стига.

# 11
  • Мнения: 539
Ами ние гледаме да ходим някъде семейно извън София за уикенда.На малкия му харесва да ходим на басейн и избираме такива места където предлагат повече развлечения за всички Peace

# 12
  • Мнения: 160
Обикновенно сме тримата заедно, театър, разходки в парка.

# 13
  • Мнения: 4 300
Ами обичайните неща- ходим по магазините, пазаруваме, ходим в паркове, музеи, на разходка, на гости, ядем в заведения.  Занимаваме се и с домашни дейности- чистим с прахосмукачка, а хлапето бърше прах, правим курабии, показвам му букви или картинки, играе си и сам с играчките си.
Не оставям детето на баби и дядовци, където сме ние там е и той.

# 14
  • Мнения: 764
Моят син обича събота и неделя да ходи при баба и дядо. Затова по някое време го завеждаме там, за да прекара няколко часа с тях. Пробвла съм да го водя на куклен театър, но не обича много засега, в детските клубове също не се забавлява много. Така че, като сме заедно, излизаме или го оставям да си вършее и бесува вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт