Какво правят вашите деца събота и неделя?

  • 3 818
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами преведена на български темата не е "Къде да оставим за малко децата в събота и неделя?", а по-скоро "Как да се отървем от децата в събота и неделя?", или поне аз си мисля, че това искаше да каже katiABV. И май ако е така, всички които сме отговорили, сме в грешната тема  Mr. Green


Ами тя темата така беше поставена.


Всеки може да сподели как прекарват времето си детето/децата...баби и дядовци ли посещават, вие ли се грижите са тях през почивните дни и как съумявате едновременно с това да си починете от тежката седмица? Давате ли децата си на детски центрове и какви места посещават? Въобще всичко свързано с децата и дните, в които училището или детската градина не работят Simple Smile


Доста ясни си е казано.
Не как успявате да организирате възможност за децата си да контактуват с дядо и баба за час - два, а какво ги правите, че да се отървете от тях в почивните дни и да си починете.

# 61
  • Мнения: 203
Ходим на гости, посрещаме гости, почиваме си, играем в парка, ходим до зоопарка,ходим на басейн /открит , закрит/, ходим на театър, ходим на кино, ходим на сладкарница, купуваме си нови книжки за оцветяване и нови пастели и оцветяваме, караме колелета, ходим на Витоша, оставяме ги преди или след обяда с баба докато почистя или на разходка - всичко това в различни комбинации за да бъдат всички доволни и щастливи. Аз съм далече от мисълта за почивка без децата. Почивката след години в Малашевци.

# 62
  • Мнения: 2 587
Същото което и през останалите дни - играе си,рисува,оцветява,"готви" на кучетата,ходим на разходка и на пазар.........

# 63
  • Мнения: 1 420
И ние обичаме да си прекарваме почивните дни заедно. По принцип събота си почиваме и ходим в парка. Когато е топло си правим пикник  Peace В неделя излизаме на пазар, разходка, гледаме филмчета и посрещаме/ходим на гости  Peace Аз лично смятам, че през работната седмица не можем да се видим толкова с детето и не мисля, че имам нужда да си "почивам" от нея през уикенда. Е,разбира се, понякога отива при баба и дядо, но това се случва сравнително рядко на 2 месеца веднъж-дваж  Peace

Общи условия

Активация на акаунт